Bolest kloubů v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieN78
1 příspěvek 18.03.13 16:00
Bolest kloubů v těhotenství

Přeju hezký den. Jsem těhotná (potřetí), začíná mi 7 měsíc těhotenství a už asi měsíc mám bolesti kloubů, hlavně kyčle odkud mi bolest zasahuje i na zadní část nohy, hlavně oblast podkolení. Někdy je to dost nepříjemné a mám problémy i s obyčejnou chůzí. Se dvěmi aktivními dětmi si člověk moc času na odpočinek nenajde. Může mi někdo poradit něco přírodního - cokoli, co se může v těhotenství a co by mohlo pomoci? Děkuji. :)

Reakce:

tecka.tribarevna  21.06.14 17:22

Mohu doporučit užívání Colavitalu. Dá se koupit na interntu a je vhodný i v těhotenství, protože je přírodní (pouze kolagen a růže šípková). Já užívala protože jsem hodně přibrala a moje klouby to neusnesly :( užívala jsem i v období kojení a žádný problém nebyl.

LuckaN78  22.06.14 12:55

Děkuji, ale skoro před rokem jsem porodila a po porodu to nepřestalo, byla jsem na vyšetření a zjistili mi vyhřezlý plotýnky - tkaže toto by asi moc nepomohlo, chodila jsem na :) rehabilitace a už je to v rámci možností OK.

Váš příspěvek