Bolest kloubů, kostí + únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doony
2 příspěvky 11.05.14 23:36
Bolest kloubů, kostí + únava

Dobrý den,
Asi před 4 měsíci mě začala trápit celková únava, jsou dny, kdy ve škole téměř usínám, po příchodu domů, pak prospím klidně pět hodin v kuse. Do toho se postupně začaly přidávat další potíže. Začaly mě bolet všechny klouby, hlavně kyčle a kolena, bolest je někdy tak silná, že mám pocit, že se rozbrečím. Je úplně jedno jestli jen ležím nebo jestli chodím. Na čas se zdálo, že bolest ustoupila, ale po několika dnech se vrátila a ještě horší. Nyní mě bolí i kosti, nejhorší jsou ty v chodidlech a v rukou. Motá se mi hlava a někdy mám před očima takové světlé poletující tečky.
Byla jsem u doktorky, udělala mi krevní testy. Nejprve zjistila, že mám málo lymfocytů, při kontrolním testu bylo vše v pořádku.
Každopádně to se se mnou děje mi dost komplikuje život, co by to tak mohlo být?

Reakce:

Milliček  30.05.14 21:38

Na bolest kloubů bych jistě doporučila Colafit. Je to přípravek na bázi kolagenu vhodný takřka pro každécho a mi osobně opravdu na klouby pomohl.

Jen45  31.05.14 20:51

Možná je to jen přechodný stav, ale zkuste změnit životosprávu, jíst víc vitaminů, víc se hýbat a s Colafitem na klouby mám také dobrou zkušenost :)

vvvvvv  04.06.14 09:45

Bohužel, čisté lab. testy neznamenají (dobře, nemusí), že je vše v pořádku.
A pokud se ptáš, co by ti tak mohlo být, jako první mě napadá Lymská borelióza, což je hodně moc nepříjemná věc o které se moc nemluví a někteří lékaři se k ní staví zády.
Absence charakterist. erythému nebo klíštěte či protilátek nemoc nemůže vyloučit, diagnóza bývá problém a léčba taky a přístup většiny lékařů by vám to taky případně neulehčoval…

Tak přeji hodně stěstí a rychlou rekonvalescenci!

rimoni  04.06.14 15:34
Chlamydie

Nech si udělat test / je drahý/ a nevěstě ho nechtěla lékařka udělat, když dva měsíce trpěla měla příznaky co popisuješ. Po té se už ani nepostavila na nohy jak jí bolely klouby. Test byl pozitivní a brala antibiotika, ale dva měsíce jí nechala lékařka trápit a zbytečně. Zkus to uvidíš.

Klarikmel
1 příspěvek 01.07.15 12:38

Na klouby je nejlepší konopné mazání Mentholka co mi doporučila kámoška, měla jsem podobný problém s bolestí kloubů a tohle mi fakt zabralo, i když to byla šílená bolest, vyzkoušej a uvidíš.

olinava  11.02.16 06:34
klouby

Zkuste si nechat udelat test na boreliozu

Magduuška  16.08.16 22:46

Na toto jsem koupila partnerovi preparát na klouby, je i protizánětlivý. gelactiv.cz a je spokojený stav se mu zlepšil o hodně.

kosinkaa  31.08.16 03:11

A za jak dlouho mu začal působit?

Váš příspěvek