Bolesti kloubů a kostí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

betynka03
1 příspěvek 01.10.10 13:21
bolest kloubu a kosti

Zdravim kdo my poradi co z bolesti kloubu a kosti?Bez prasku uz nelze fungovat

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 01.10.10 16:14

tak asi návštěvu ORTOPEDA…bez lékařů dnes nelze fungovat

Bábina
1450 příspěvků 15.10.10 09:40
Bolesti kloubu a kostí

Bez lékařů nelze fungovat,to je pravda,ale klikněte si na babské rady těchto stránek,nahoře v řádku pod logem.Tam najdete dost receptů jak si v bolesti ulevit.Ale opravdu to chce vyšetření.

Marinada1
4 příspěvky 22.11.10 20:58
Bolest kloubu a kostí

I já jsem trpěla bolestmi kloubů (obou kolen) a to cca 2 roků. Vyzkoušela jsem tablety (všech známých značek), ale měla jsem problémy s trávením tablet. Lékárnice mi doporučila produkt Flex Code 500ml - sirup při bolestech kloubů, extra silná kombinace látek, kde je také vysoká dávka kyseliny hyaluronové (něco jako olej ale na klouby). Sirup beru 1 denně v malé 20ml dávce. Musím říct (a to jsem velký skeptik v této oblasti), že mi produkt pomohl o 75 % na moje klouby. V noci necítím bolesti a hlavně nemusím na injekce (do kloubů). Velká úleva a proto doporučuji všem.

Bábina
1450 příspěvků 23.11.10 17:25
Bolesti kostí

To opravdu je asi zázračný lék,protože ho Marinada 1 doporučuje na několika stránkách.Ale já bych se držela doktorovy rady a nejdříve si nechala udělat vyšetření na hustotu kostí.Dnes už na odvápnění trpí i adolescenti.Pokud bolí jen klouby,domácí léčba se může osvědčit,ale pokud bolí celé kosti tak,že nedají člověku vyspat,šup k lékaři.A Můžete nám pak svěřit výsledek a určitě najdeme nějakou podpůrnou léčbu k tomu co Vám doporučí lékař.A pak třeba příjde nařadu i ten zázračný Sirup paní Marinady1.

Marie Schleiss  08.12.10 01:11

Osobně mě pomáhá víc než nějaký lék na klouby TEPLO.Žádná studená voda,v posteli se schovat i v největších vedrech pod deku a nosit rukavice.Jinak ty klouby bolejí někdy souvisle i několik let.

Asketka
19 příspěvků 08.12.10 12:18
Teplo

Mě to dělá taky hodně dobře - včetně toho v létě pod deku. Nejoblíbenější oděv jsou fleecové materiály, v zimě musím být pořádně zateplená, aby nefoukalo za krk nebo do rukávů. Někde jsem se dočetla, že při revmatických onemocněních dělají dobře vlasové a počesávané materily, nevím přesně proč, ale souvisí to asi s elektrostatic­kými jevy.

Teplo uleví hodně, ale spíš suché než mokré. Studenou vodu nesnáším taky a plavání je nepředstavitelné, leda v hodně vyhřívaném bazénu. Nahříváním se dá hodně spravit, ráno když vylézám z postele, tak teď v zimě snídám u halogenového topení.

Na prsty existuje takové udělátko, prodávají ho v esoterických obchodech, je to malý krátěný kroužek, který se navlékne na prst a chvíli se protáčí, prohřeje to a prokrví, je to docela šikovné. Myslím že podle popisu byste to mohla sehnat.

Bábina
1450 příspěvků 08.12.10 13:11
Bolesti kloubů a kostí

Podívejte se na babské rady těchto stránek a tam najdete spoustu rad jak na bolavé kosti a klouby,jak se nahřát a jak na otoky a to s přihlédnutím k Vašim peněženkám.Babské rady najdete na horní straně této stránky.Stačí jen kliknout a můžete si vybrat to,co Vám bude nejvíce vyhovovat.A určitě se tam dozvíte i mnoho jiných zajímavých věcí.

Bára.V.47  31.05.14 20:54

Dobrý den, klouby mě bolívali hrozně, ale sestra mi řekla ať zkusím Colafit, a musím říct že mi opravdu pomáhá :)

tecka.tribarevna  21.06.14 17:36

No tak já zase nedám dopustit na Colavital. Je to přírodní produkt, takže se nebojím nějakých chemikálií a hlavně působí i protizánětlivě. Oproti ostatním je i levný a fakt mi pomohl.

Mukl  26.07.14 17:11

Za sebe mohu doporučit přípravek enzycol. Je teda primárně určen na prevenci a léčbu dny, ale mi fungoval i na jiné příčiny bolestí. Takže jestli se vyskytnou problémy, doporučuji zkusit, zabírá skvěle.

Elli Mino  28.07.14 00:42

Ahoj. Jak bylo řečeno, na klouby je dobré teplo :) Po operaci vazů mi doktor řekl, že kloub mám zahřívat, vazy chladit :D těžké, ale pomáhalo. Doporučil brát minerály a želatinu a já si časem našla i protizánětlivě působící enzycol. Myslím, že kombinace těchto látek a udržení kloubů v teple, neprochladnutí, může výrazně pomoci. Ale s návštěvou lékaře bych neotálela ;) Hodně zdaru

Vínovice  03.08.14 02:47
@Mukl píše:
Za sebe mohu doporučit přípravek enzycol. Je teda primárně určen na prevenci a léčbu dny, ale mi fungoval i na jiné příčiny bolestí. Takže jestli se vyskytnou problémy, doporučuji zkusit, zabírá skvěle.

Nemohu jinak než souhlasit. taky mi hodně pomohl, ale sousedovi třeba moc ne. Teda to tvrdí on, kdo ví, jestli to vůbec zkoušel :D

grumpy  08.08.14 18:32
@Vínovice píše:
Nemohu jinak než souhlasit. taky mi hodně pomohl, ale sousedovi třeba moc ne. Teda to tvrdí on, kdo ví, jestli to vůbec zkoušel :D

Tak já se zas pro změnu ohradím (ať vás fandičů tu není příliš). Jo, jsou tací, co jim to zabírá a jsou šťastní (pár znám osobně), pak jsem tu já, kterému to nezabralo. A bolesti mám doteď.

ZelenýChlupatý  08.08.14 20:26

Grumpy: A jak dlouho jste to bral? Mám zkušenost, že to vždycky tak týden až tři trvá, než se ty klouby zpravá. Nejsou to léky proti bolesti

Miruškaaaa3  27.08.14 21:10

Bohužel se s vámi musím podělit o smutný příběh bolí mě klouby jako 70 leté staré lidi a to mi je ještě ani ne 30. Problém je, že některé vrcholné sportovce trápí tyto bolesti. Je to daň za úspěch. Já třeba nemůžu už žít bez colafitu. Jedině s ním je pro mě ta bolest snesitelnější díky bohu za něj. má někdo další tipy na dobré a fakt ÚČINNÉ přípravky?

peterja620  21.10.14 14:09
na klouby vynikající OK beta a OK Gama

Mám vyzkoušeno na sobě protože před třemi léty jsem měl bolesti kyčelních kloubů. A po užívání Bety a Gamy jsem po měsíci cítil silnou úlevu od bolestí a po třech měsících bolesti žádné. Preventivně jsem pak jednou za rok měsíc tyto produkty vždy bral. Do dnešního dne vše OK a to je mi již skoro 64. Bližší informace podle popisu Vašich problémů, užívání, dávkování atd. Můžete mi psát na peterjabb@ema­il.cz

Tonyc  21.11.14 07:46
Jedině rikta

Už to tady opakuji asi několikrát, ale jedině RIKTA. Bez vedlejších účinků, nastálo, trvale účinky. Tonyc

jarka38  21.11.14 11:27

Ve dvaceti/po zápalu plic, po těžkém zánětu vaječníků, se dostavil zánět v kyčelním kloubu, po vyš. mám artrosu,,vrozenou vadu kyč. kloubu -a je prý tam minimum chrupavky, papapla jsem všecky možné doplňky za stovky kč, nic a prý řekl MUDr. že kde nic není nelze nic doplnit,40injekcí jodu jsem tenkrát dostala a jodidové koupele, dodnes nemohu ani sedět na kole jak to bolí, takže ibalgin ostatní nefuguje, a dnes lékaři nic nedaj, nehradí pojištovny, a dokonce do nálezu dají,,prý bolest kloubu"tak co s MUDr- :think: dnes je mi 47 a je to šílené nedejbože když vysávám koberec dva dny nemohu chodit :oops:

peterjabb  21.11.14 13:00
Jarka38

Paní Jarko38 já mám zkušenost s přírodními produkty a obnovila se mi kloubní výstelka u kyčelního kloubu, který mne bolel hodně dlouho. Teď je to bez bolesti už dlouhou dobu. Nedám dopustit na přírodní produkty. Máme s nima zkušenosti i na jiné zdravotní problémy v rodině. Pomohly. A teď jsem narazil na produkt, který působí jako prej a hned po aplikaci na kůži jde přírodní výtažek v něm obsažený na základě nanotechnologie do hloubky a bolest odstraňuje do 1/2 hodiny. Zde o tom nemohu mluvit. Napište mi na mail peterjabb@ema­il.cz

peterja620
29 příspěvků 23.11.14 21:20
Jarka38

Tonyc víš proč o tom nechci mluvit zde. Protože podrobně se o tom zde ani nedá psát a když potkám takového jako Ty, který to hned zatracuje tak o tom ani nemohu mluvit, protože na internetu je hned vše odsuzováno i když se jedná o perfektní přípravky. Hold kdo nechce neví o co příchází. A ten sprej když už tak jedno stříknutí stojí 4.-Kč., Tak si můžeš spočítat, že to můžeš mít až na 3 měsíce. A ten Tvůj Rikta stojí kolik 25.000? Máš prodejnu, že.

peterjabb  19.12.14 22:33
Spray

Tony můžeš mi poslat na mail peterjabb@ema­il.cz něco k tomu přístroji a zkušenosti s ním. Díky

Vvanda  13.03.15 11:46

Me jako jediny opravdu funkcni pomohl pristroj Cellion. Na trhu je toho spousta, ale u tohoto jsem hned citila, jak bolest mizi. Mam ho pujceny od souseda, ale na narozeniny si kupuju vlastni.

pavlinastibrova
10 příspěvků 20.03.15 11:54

Ortoped Vám poradí lépe, než my na fóru.

Váš příspěvek