Bolest hlavy v jednom místě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominika969  08.01.15 20:08
Bolest hlavy v jednom místě

Dobrý den,
chci se zeptat, už nějakou dobu mě téměř každý den bolí hlava za levým uchem dozadu (cca 7 cm od levého ucha). Nemám žádné jiné obtíže, jen tuto bolest. Objevuje se to mnohokrát denně. Vždy taková chvilková silná bolest a za chvíli je to pryč. Večer mě to většinou bolí větší chvilky. Prosím poraďte, co mám dělat? Už jsem z toho nešťastná… :( U lékaře jsem zatím nebyla. Děkuji předem za odpověď!

Reakce:

mat.scudder
20 příspěvků 09.01.15 13:36

Může to být prkotina anebo taky ne. Já bych pro jistotu zašel k lékaři.

Psychochondr
5 příspěvků 14.01.15 14:21

Měla jsem něco hoodně podobného, ale u mě to byla nepřetržitá bolest jakoby za levým uchem a někdy mi v tom i jakoby cukalo…šla jsem k Dr, která mě samozřejmě nic nezjistila, napsala mě kapky Algifen a mazala jsem domů. Algifen mi ale naštěstí zabral po 2 dnech a byl klid, bolest už se nevrátila. Může to být skřípnutý nerv. Zkus zda dáš bez bolesti bradu na hrudník - to by byl příznak zánětu mozkových blan, ale pokud tě to v této poloze nebolí, pak je to asi jen ten nerv.

Vvanda  13.03.15 11:16

Ja to mivala docela casto, vzdycky mi pomohl Cellion - je docela drahy, ale fakt ucinny. Kdyz jsem si ho od kamarada pujcila po 3, koupila jsem si ho potom radeji sama- vzdycky kdyz me zacne bolet hlava, vetsinou za levym uchem nebo u spanku, staci mi 5 minut a je to pryc. Aspon to zkus.

rinjan  14.03.15 18:04
Dominika969

Já bych radila prášek na bolest nebo masáž. Chodím kvůli bolesti hlavy také na masáže a při ní ležím na zádech s podloženou hlavou a fyzioterapeut mi jen mačká uvolňovací body v krční oblasti a někdy i na hrudní páteři (na zádech) a můžu říci, te to mi pomáhá.

Váš příspěvek