Bolest hlavy u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LEOO
2 příspěvky 25.01.12 11:13
bolest hlavy u dítěte

Ahoj,mám dceru 10let,trpí častými bolestmi hlavy(3× týdně),pocit na zvracení,občas se objeví svědivá vyrážka po těle(podobná kopřivce)která po chvíli zmizí. Přijde ze školy a usne. Je běžně fyzicky namáhaná. Před 3lety ji byla objevena alergie na plísně a obdržela „foukadla“. Dnes již nemusí používat.Byla na vyšetření u dět.neurolo­ga,žádná příčina nebyla nalezena. Obdržela sirup po kterém byla unavená. Přestala ho užívat. Děkuji za rady. LEO

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 25.01.12 16:11

popiště mi tu bolest - ona bolest hlavy je široký spektrum. a název toho sirupu.

svědivá vyrážka je reakce organismu - ve vašem případě na plísně - pokud bydlíte někde, kde je vlhko - vaše dcera aníž by plísen byla vidět už na ní reaguje.

milaa  01.02.12 21:18
Bolest hlavy a unava u dítěte

Ahoj,mám 9 letou dceru,poslední dobou trpí bolestmi hlavy,bříška a je unavená.Lékař ji udělal vyšetření na cukr ten má v pořádku,v krvi také nic nemá a oční pozadí je také dobré.Ale přesto stále boleni hlavy na spánkách přetrvává.Občas když jde tak se jí podlomí nohy a upadne.Přesto veškeré vyšetření bylo v pořádku.Děkuji za radu. milaa

Dr.House
622 příspěvků 02.02.12 19:41

a co dělá přes den dcera? na tož že jí je 9 se mi nechce moc přiklánět k migréně - jelikož z to co co jste mi tu napsala to tak vypadá.

milaa  02.02.12 20:50

Dcera ted v poslední době spíše leží.Ven ted moc nechodí,což me zarazilo,poněvadž není z tech která by celé dny byla doma.Dříve pořád něco dělala,bud lítala celé dny po venku s kamarádkami,nebo jsme něco podnikali spolu,ale ted nejeví zájem.Dnes jsme byly opět u oční lékařky a ta ji udělala opět oční pozadí-dnes mi řekla,že má zvíšený oční tlak.Je možné,že by to bolení hlavy bylo tím? Děkuji

Dr.House
622 příspěvků 03.02.12 09:07

ano, v tomto případě ta bolest hlavy je od zvýšeného očního tlaku.což vede právě k těm bolestem hlavy. Asi vás MUDr. poučila o tom co by se z toho mohlo vyklubat jako je zelený zákal - glaukom. nechci vás strašit , to vůbec ne. Jen bych vám ještě doporučil neurologické vyšetření aspon i pro vyloučení některých věcí v mozku (rozšíření mozkových komor atd) i od toho je zvýšený oční tlak. Hlavně tedy opravdu neurologické vyšetření! Kdyby jste měla jakékoliv otázky ještě tak se ptejte. rád odpovím.

LEOO
2 příspěvky 08.02.12 17:14
EAV vyšetření -alergie

Dobrý den. Je to asi 14 dní,co jsme navštívili vyšetření EAV v Antihomotoxikol ogické poradně. Dceři zjistili alergii na pšenici (bílá mouka),kravské mléko a na plísně- ty zjistili už dávno na alergologii. Doporučili,že máme omezit tyto potraviny a zkusit bezlepkovou a bezmléčnou dietu na nějakou dobu. Obdržela kapky od fa.Liebermann proti alergii. Potraviny nakupujeme ve Zdravé výživě dle možností a nabídky. Jsme na začátku, tak nemáme moc zkušeností s tímto léčením ani stravováním. Uvidíme časem… Leoo

Váš příspěvek