Bolest hlavy při zátěži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ATom  11.11.10 20:20
Bolest hlavy při zátěži

Zdravím čtenáře a rádce :) Chci se zeptat, mám problém s bolesti hlavy při zátěži. Když si zajdu do posilovny a vyvinu tlak do hlavy, okamžitě mi vjede tupá silná bolest do hlavy ze zátylku, následně s mžitky před očima a točením v hlavě, které brzy přejdou pokud necvičím dále, ale bolest hlavy zůstává v zadní části hlavy, i když tlumenější po delší dobu. Při běhání s tím nemám problém, jen při posilování. Děkuji za hodnotné rady a příčiny problému. :)

Reakce:

PavkaO  28.11.10 20:46

Ahoj, taky trpim na tlak v hlavě, cvičil jsem, konkrétně jsem dělal kliky, udělal jsem jich najednou asi 80 a náhle píchnutí v hlavě, mžiky před očima, potíže s rovnováhou. Od té doby stále trpim na tlak v hlavě při zátěži. Konkrétně při tom cvičení. Při jízdě na kole, či squashi to nijak nepocituju. Podstoupil jsem CT mozku, kde se nic neprokázalo, takže mi OL předepsal prášky na hypertenzi. Protože mám vždy při měření tlaku vyšší hodnoty (140/90). Léky jsem užíval pár měsíců a problém nezmizel. Už nevim, na koho se obrátit…

Bábina
1450 příspěvků 23.01.11 12:08
Bolest hlavy při zátěži

Pánové a co takhle nechat si změřit tlak.jednak klidový a jednak po námaze.Při zvýšeném tlaku boleti hlavy jsou hrozné.Asi je to signál,že by byla potřeba preventivní prohlídka u lékaře,se zaměřením na zátěž.Auto si přeci taky necháte prohlížet i proventivně­.A když se s ním něco stane,můžete koupit nové.Ovšem tělo ,bohužel. :-D

kmotra
114 příspěvků 23.01.11 16:07
Pánové,

něco mi tady nehraje-. Jak často chodíte do posilovany? Jak dloho? A začal jste cvičit pod dohledem trenéra? A těch 8O kliků je zřejmě moc najednou. Chtělo by to poněkud změnit, zmírnit. Snížit na poloviny a vybrat třeba i jiné cviky. Cvičit ano, ale jinak.Držím palce. :wink: :wink:

Bábina
1450 příspěvků 23.01.11 17:54
Bolesti a vysoký tlak při zátěži

Jo svaly ,jsou svaly.A nekdo jim dává přednost před zdravím rozumem.Zkuste někdy místo kliků použít mozek a vše bude OK. :-)

Deym  06.03.11 12:14
bolest při zátěži

Bolest hlavy při zátěži
Zdravím čtenáře a rádce Chci se zeptat, mám problém s bolesti hlavy při zátěži. Když si zajdu do posilovny a vyvinu tlak do hlavy, okamžitě mi vjede tupá silná bolest do hlavy ze zátylku, následně s mžitky před očima a točením v hlavě, které brzy přejdou pokud necvičím dále, ale bolest hlavy zůstává v zadní části hlavy, i když tlumenější po delší dobu. Při běhání s tím nemám problém, jen při posilování. Děkuji za hodnotné rady a příčiny problému. mám uplně stejný problém prosím vás o normální radu která mi pomůže předem děkuji za odpověď

ATom  23.04.11 11:33
Bolest hlavy

To same mnel muj syn,musis si nechat odblokovat pater spat na polstari s pametove peny a vsecny cviky delat s pokrcenyma nohama,pozor na pruvan,pri akutni bolesti si tocit a uvolnit palec na noze pak nejaky prasek treba Aurin,babska rada :wink:

Katum  05.05.12 13:02
Bolest při zátěži

Zdravím všechny,
chtěla bych se zeptat co může způsobovat bolesti spánků a poté navazuje bolest horní čelisti a zubů.Jako bych měla hlavu ve svěráku.Stává se mi to většinou,když jsem na kolečkových bruslích nebo kole.Třeba dneska jsem po 15min musela přestat a s nesnesitelnou bolestí dojet k autu. Při normálních kolektivních hrách(volejbal,te­nis atd) mi to nedělá a ani při posilování.
Děkuji za odpověd

radek91  18.12.14 23:07

To je názor jak pod na me z boku :mrgreen: bože bože

Filip50241  29.03.15 10:52
Řešení

Ahoj rád bych vám řek že, ta bolest v zadní části hlavy je že buďto cvičíte na stroji nebo benč apod. taky jsem to měl a stačí týden pauza od cvíčení, pokud vám připadá vážnější žádné léky neberte ale zajděte si za masérem/kou a ta vám řekne jestli máte posunutý krční obratel:Škubne s tím ale nemusíte se bát že vám zlomí vaz :lol: pak bude vše OK.Nebo chodit na rehabky to taky pomáhá. Můžete cvičit ale vyzkoušejte si při čem vás to nebolí. 8)

jitkabulova
10 příspěvků 31.03.15 11:01

Chtělo by to zmírnit tempo cvičení.

George 255  03.05.16 23:17
...

Zdravím…mám stejný problém s bolestí hlavy v zátylku..pánové, kreří píší, že je to problém s páteří a skříplým nervem mají pravdu..kdysi jsem takový problém měl při posilování a 14 dní jsem se nemohl ohnout ani se mirně naklonit aby se mi nenahrnula krev do hlavy a nezačalo opět to nesnesitelné bušení ze kterého mi bylo až špatně..s posi­lováním jsem přestal..asi 2 měsíce zpět jsem opět začal a teď se mi to vrátilo..sice ne tak silně, ale můžu cvičit tak 15 minut bez bolesti a pak to začne..nejhorší jsou např. cviky na hrudník v leže..nemyslím si, že by to měla být prasklá cévka v mozku, jak jsem se dočetl na jiných stránkách, ale spíš nějaký skříplý nerv..

Váš příspěvek