Dlouhodobá bolest hlavy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cherilka09  28.05.11 09:49
Bolest hlavy

Dobrý den,je mi 20 let, už asi tak dva týdny mě bolí hlava, bolest se střídá na každé straně hlavy, je to tupá tlaková bolest, začíná to pravidelně ráno když vstanu, někdy to trvá i celou noc, nevím si rady, chci se zeptat než si zajdu k lékaři, zda jste už někdo podobný stav zažily.Na zklidnění užívám paralen 500. Mockrát děkuji

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 05.06.11 19:40
Bolest hlavy

Na toto téma tu běží několik diskusních stránek.Zkuste je navštívit,třeba něco najdete co se Vám zrovna bude hodit.Ale bolest hlavy Je rozdělena do 3 skupin,od krční páteře,a to bývá až 90%,,z disfunkce jater, a disfunkce v pánvi,která podle vašeho popisu asi bude Váš problém,ty se dají odstranit reponací,ale postupně jinak na ně zabírá cvičení paní Mojžíšové,které by jste mohla dostat na gynekologii.Je to cvičení pro správné postavení pánve.Zkuste na zmírnění bolestí čaj z rozrazilu lékařského.1 vrcho­vatou polévkovou lžíci květů přelijete šálkem vaříci vody a přikryté necte 1O min louhovat a vypijte.Vždy ráno na lačno a večer před spaním.Pokud budete potřebovat,klidně pište bylinek na bolest hlavy je hodně.Kdyby jste nesehnala rozrazil,najdeme pro Vás jinou.Dám si to do upozornění.

Dr.House
622 příspěvků 05.06.11 20:49

kouříte?…tak si zapalte před spaním…pokud nekouříte, tak se deprese a další takový stavy dají léčit léky nebo samocvičením…

Bábina
1450 příspěvků 06.06.11 09:31
Bolest hlavy

Doktore,to není depka.Já to vidím na špatně postavenou pánev a tím vzniklý ženský problém.To dělám za pochodu,tedy za cvičení.Depka by z toho ale mohla být,když to zadavatelka nechá.

jolis  01.06.13 14:00

Zdravím. Už asi měsíc mě neustále bolí hlava a nic mě na to nepomáhá. Většinou vidím i dost rozmazaně.

spíla  02.01.14 17:28
TLAK V HLAVĚ?

Dobrý den, je mi 18 let a už měsíc mě trápí bolest hlavy, ani to není bolest jako tlak či šimrání v pravé části hlavy, nejsem si vědom čím to může být, 5 let jsem kouřil marihuanu, ale ještě týden po tom co jsem přestal mě hlava nebolela, zemřel mi dědeček a tento každodenní tlak cítím přesně od té doby, přestal jsem i kouřit a pořád na to musím myslet, nevím čím to může být, tata „bolest“ se objevuje každý den, občas to na chvilku zmizí ale jen co si řeknu je mi lépe, nebo už to necítím tak do pár minut je bolest zpět, prosím poraďte někdo čím to může být, byl jsem i na vyštetření mozku a lékařem mi bylo sděleno že jsem v pořádku, prosím jestli mi můžete někdo pomoci, tak mi poraďte čím to může být, děkuji.

Misa121  18.05.14 06:33

Moje dcera trpi bolestmi uz velmi dlouho zacina bolesti oci. Ma za sebou cele neurologicke vysetreni bez nalezu i ocni vysetreni take bez nalezu. Bolest ji obcas tak zdepta ze je ji na;omdleni prosim o radu ty bolesti jsou skorem kazdodenni
Dekuji misa

Dalibor7
213 příspěvků 19.05.14 06:49

Jedna s možností je ta, že to způsobuje krční páteř.

Misa121  19.05.14 12:20

A jak mam tedy postupovat dal nechat napsat rehabilitace prosim o radu uz jsme behali od certa k dablu a zatim nic

Dalibor7
213 příspěvků 19.05.14 14:17

Napište mi do soukromé schránky na sebe tel. Psaním je to zbytečně zdlouhavé vysvětlování.

nikola6
1 příspěvek 07.08.14 19:55

Chtěla jsem se zeptat par dní mě bolí hlava, občas se mi i zamotá v hlavě a k večeru mi někdy bývá trochu špatně, jestli nevíte z čeho to muže byt?

kristyna6789  09.08.14 14:58

Zdravim vsechny, me problemy zacli minuly rok v srpnu..dostala jsem z 10etru uderem mobilem primo mezi oci..neupadla jsem do bezvedomi, ale slupka to byla poradna..2 mesice na to jsem dostala silenou migrenu (na migreny trpim od 12 let) ale tahle se lisila…bolest po lecich ustoupila, ale zustal velky tlak v leve casti hlavy…tenhle stav trval mesic..bylo to naprosto hrozne, jen doktori injekce kapacky a denni plac…po mesici to samovolne odeznelo…pak jsem mela do kvetna 2014 kladicke migreny…ale 22. Kvetna v den kdy jsem maturovala opet silena migrena..pripi­sovala jssm ji ke stressu..ale opet se to prehouplo v denni tlakovou bolest v leve casti hlavy…nyni se mi to drzi neskutecne 3 mesice..kdybyvh tohle vedela pred tim rokem snad byvh se zabila..lezela jsem v nemocnici tyden.. eeg, ekg, ct mozku i patere, rentgen, ORL, kompletni ocni vysetreni, testy na boreliozu..vse negativni a vse vporadku…ence­felitida pozitivni ale byla jsem ockovana a bylo mi receno ze to jsou protilatky. Chci se zeptat jen mozne brat v uvahu Whiplas injury?? Nejvice me boli koren nosu a leva strana cela…k tomu obcas pocit ze omdlim. Jakoby ke me nepatrilo vubec moje telo…jo a tedy jeste prokazana tetanie… Mam ta sebou radu lecitelu, homeopatiku apod. Uz 2 mesice beru antidepresiva, protozr lekari rekli ze to je psychicky, ale ja vim ze tim to neni; ((( budu stastna za kazdou radu, protoze zivot s bolesti neni zivot..zila jsem sporadany zivot, nyni jsem kvuli bolestem bez prace a bez jakykoliv vyhlidek na zlepseni…deku­jii..kdyz tak piste na mail; kristyn. ko@seznam.cz

Sniper Feifer  19.03.15 12:29
Hrůza

Dobrý den, je mi 12 let a také mne bolí hlava střídavě ve předu, na boku vzadu atd… Je tomu asi týden, co to začalo… Nevím, zda-li to patří k mému růstu nebo je to něco horšího… Děkuji moc za případnou odpověď. ;)

lukasspoklicky
10 příspěvků 19.03.15 12:37

Může to být krční páteří nebo očima, každopádně když navštívíte lékaře, nic tím nezkazíte.

Sniper Feifer  19.03.15 21:55

Děkuji…

lenkaposkalova
9 příspěvků 25.03.15 11:00

Nejlépe uděláte, když navštívíte lékaře, on bude vědět.

Sniper Feifer  25.03.15 19:11

Snad jo, ale již to naštěstí začíná ustávat, ale většinou to bolí v noci.

petrsle  29.03.16 14:26
prosim o radu ci pomoc

Dobry den muj mladsi syn si v posledni dobe stezuje na bulest hlavy v leve casti nad uchem obcas se mu zpousti i krev z nosu u lekare jsme zjistily tlak v poradku na neuro jsme obje az za 14 dni co delat jak postupovat jak mu pomoci je tovazne nebo jen prechodne poradte dekuji petr

puclik88
26 příspěvků 05.05.16 11:45

Mne na bolest hlavy pomaha jenom inhalace, naplne do inhalatoru nakupuji na strance cbdex, mají tam i ruzne kapky prave proti bolesti hlavy.

Váš příspěvek