Bolest hlavy - Ibalgin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milan  07.11.09 20:00
bolest hlavi

Zdravim chtel sem se zeptat boli mne hlava ale je zajimavi,ze jen za krasnyho pocasi pri fyzicke aktivite v oblasti cela nekdy z pocitem na zvraceni pomuze mi ibalgin ale nechci ho stale brat dik :-(

Reakce:

Pavla Latková  12.11.09 17:23
bolesti hlavy

Srovnám krční páteř nahřeji všechny nervy na hlavě a bolest přestane.Hlava se Vám špatně prokrvuje.Když v elektrické skříni je zkrat, ani světlo nefunguje.Kdo nevěří at tam beží.Pavla

milan  13.11.09 20:58

ako srovnam krcni pater a nahreju nervi dosahnu k podstate problemu? dekuji

Míra  18.11.09 19:46

V horku,nebo při fyzické námaze,to bych si nechal denně přeměřit vysoký tlak,jen si nepořizuj nějaké měřiče tlaku někde z Tesca,přeměří tě v každé lékárně,neodkládej to,je to nebezpečný.Anebo jsou to ty svaly,které neumožňují průtok krve do hlavy tak,jak by měly,zkoušej si sám masírovat krk vzadu okolo páteře,až po dolní část lebky,tím že to nahřeješ,tim by se mohly uvolnit,zkoušej různé masážní prostředky,vytlačuj to od zdola nahoru.Mě když to chytne,tak začnu vidět žlutě a v mém případě pomůže jen Ibalgin,mam to ale od autonehody,do té doby jsem neznal bolest hlavy,něco se tam hnulo,v každém případě by si měl začít návštěvou lékaře.

Bábina  29.03.10 18:03
Bolest hlavy

V první řadě bych si opravdu nechala změřit krevní tlak.Pokud je vše v pořádku,bylo by dobré upravit postel tak,aby krční páteř byla při spánku podložené.To znamené ,zdravotní polštář nebo alespoň polštář-váleček.A jak na srovnání krční péteře.Buď dobrým maserém,a nebo tou horší variantou a to je cvičení.Brožuru s doporučenými cviky dostanete v lékárně,nebo v čekárně u lékaře.Pro nahřívání je dobrá léčivá červená lampa,horské sluníčku,nebo jem nahrátá poklička zabalená do ručníku.Ale nejlépe by ste udělal,kdyby vám lékař napsal nějakou rehabilitaci,abyste se naučil jak nato.Přeji dobré pořízení 8-)

gtetw  04.10.10 16:57
Bacha!

S tím ibalginem pozor, :cry: měla jsem zánět žaludku a bylo mi řečeno, že na to může mít vliv právě ibalgin. Léčila jsem se asi měsíc, měla jsem velké bolesti žaludku, zhubla jsem, tak že mě vlastní rodina nemohla poznat. V nemocnici jsem byla na kapačkách. Zkus radši něco jiného, pokud mohu poradit. Taky jsem brala ibalgin často, ale po zkušenosti beru kapky proti bolesti. Jsou drahší, ale než podstupovat celkem náročnou léčbu žaludku, tak raději kapky. :wink:

Bábina
1450 příspěvků 04.10.10 17:31
Bolest hlavy a Ibalgin

Ano na Ibalgin dávejte veliký pozor.Reklamy ho uvádějí jako „Růžový zázrak“ ale doporučuji dobře přečíst příbalový leták.Ten zázrak Vám ve větší dávce, nebo na lačno může zázračně zařídit žaludeční nevolnost,pájení jícnu,bolesti žaludku a jako tečku za vším žaludeční či jné vředy v zažívacím ustrojí.Ty peníze so ušetříte za prášky vražte do zdravotního polštáře a poznáte,že budete jako jiný člověk.A pak taky troch pohybu. Cvičení na krční páteř mohou provádět lidé všeho věku a pohyblivosti.A Re­habilitace doporučená lékařem je ještě stále hrazená pojišťovnou.Ke kapkám.Zkuste v bylinkářství Řimbabové nabo Baldriánové kapky.Je pravda,že jsou o trochu dražší,ale zase déle vydrží.Ke srovnání krční páteře je dobré cvičení a nahřát krk můžete mnoha způsoby,jeden už je tu uveden a na další se můžete podívat na Babských radách.Jinak je možné tento problém ,pokud je diagnostikován,ře­šit obstřiky páteře.

Hanka.XY
71 příspěvků 04.10.10 23:33

Tyto léky totiž naruší ochrannou vrstvu žaludeční sliznice a pak je snadné, aby dílo dokončila kyselina chlorovodíková, která je produkována žaludečními buňkami.

Bábina
1450 příspěvků 05.10.10 07:42
Bolesti a Ibalgin

Díky za odborné vysvětlení.Pod­pořila jste mně tím,když každého upozorňuji,že na Ibalgin pozor.A když už ,tak použít mast nebo gel.Léčivá látka je stejná ,ale vstupuje do těla kůží a žaludek neničí.Lidé se nachávají unést reklamou na Růřový zázrak v telce a pak hledají,co jim napraví zažívání.

jarka38  20.11.14 23:18
jasně rehabilitace

To jo vážení 3měsíce chodím od Mudr. k Mudr. a čekám na RHBilitace a houby s voctem
ibalgin je fakt děsnej, ale jedinej zabere a to už jsem měla jinýho svinstva dost, co nedráždí žaludek to ničí játra takže ty kapičky dobrý, ale jen na dvě hoďky :mavam:

jarka38  21.11.14 11:35

Jste normální mám si koupit za 25000kč přístroj_:??? :think:

Tonyc  23.11.14 18:51

Nejsem normální, ale jsem zdravý, nic mne nebolí a nemusím brát Ibalgin, který taky není zadarmo, že? Ale zase na druhé straně si můžete koupil zvýhodněné balení 100ks za 100Kč, nebo jak je ta reklama. Jarko, až to všechno sezobnete, tak si těžko s Alheimerem vzpomenete, že jste někdy slyšela o Riktě. Přečtěte si někdy kontraindikace na příbalových letácích těch všech zázračných lécích, které vás drží při „životě“. Pak se zamyslete nad tím, zda Vás ty zázraky vyléčily. A nakonec počítejte se mnou. Moje maminka brala na své choroby tolik léků, že toho bylo za měsíc kolem 700Kč. Krát 12 je 8400 ročně. Krát 3 roky je 25000. Nyní ty léky již nepotřebuje, protože jsem koupil RIKTU a bylo po bolestech. Bohužel ji zůstal Parkinson a Alzheimer. Jako vzpomínka na ty krásné časy, kdy léků měla dost. Sice ji nic nebolí, ale zase si toho moc neužívá (jestli si ještě vůbec něčeho užívá). Takže buďte nenormální, bude Vám fajn.
 Tonyc

OtoBursík
1 příspěvek 04.02.15 14:10
Rikta

Tonyc, můžete mi prosím napsat, kde se dá sehnat ten přístroj Rikta?
Třeba i na můj mail oto. bursik@seznam.cz, děkuji.
 Ota

karolinka 23  05.07.15 18:01
prosim o radu...

Prosim Vas jak probiha zanet zaludku, mam strasne bolesti, jako by krece, pri chuzi, kdyz se snazim byt narovnana a kdyz se snazim neceho najist, tak to zacne krecovite bolet, hlavne bublinkove piti, mam to uz tri dny a pripada mi ze to je horsi, prvne jsem si myslela ze to je ze cviceni, jelikoz se snazim o svalstvo na brise… tak jsem si myslela ze jem si neco natahla, ale vse zacalo nahodne kdyz jsem rano vstala, ted ani necvicim, jelikoz jsem strasne nafoukla, stvrdla a ta bolest je nekdy az k placi… hlavne z doktoru mam strach, uz jednou jsem byla na endoskopii a stacilo mi to:- prosim porad te… :,( ani nevim jestli muzu jist, i ovoce ktere je temer z vody, mi dela problem…

Váš příspěvek