Bolest břicha na levé straně.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margarin
3 příspěvky 12.11.12 20:07
Bolest břicha na levé straně.

Ahoj, potřebovala bych poradit. Je mi 14, od prázdnin mě začalo píchat v boku na levé straně. Někdy docela hodně, až jsem z toho skončila na zemi a nebyla schopna se zvednout. K doktorům jsme nešli, protože to bylo zrovna na táboře a já se s vedoucí zrovna moc „nekamarádila“ Bolesti trvaly asi 2 týdny a pak nic. Asi po 3 týdnech mě tam začalo píchat v boku znovu, ale ne tak strašně. Pak to přestalo a od soboty opět.
Jen pro zajímavost - v únoru mě kopnul kůň do břicha, měla jsem pohmožděná játra, naprasknuté žebro a od té doby mám „astma“. Ale to bylo na pravé straně.

Děkuji velmi za odpověď!

Reakce:

silvie85  14.03.15 20:43
rada

Nechej si udělat krevní testy na boreliozu, mononukleozu a tu třetí nemoc si bohužel už nepamatuju…na testy me poslal můj chirurg kamil veselý… měla jsem to stejně jako vy, žádné vyšetření nic neprokázalo až můj chirurg poslal na tyto testy…mám boreliozu, nemoc napadá nervový systém a je posunut práh citlivosti…normálně by te to už nebolelo Ale ale tvá nervový. Zakončení vnímají i tu nejmenší bolistku jako hroznou bolest!!!

Alenka365  16.03.15 14:21

Ahoj,

občas mě pobolívá taky na levém boku..ale vysledovala jsem že to bývá před „mými dny“. Máte s tím někdo zkušenosti? Už si vymýšlím, jak se mi měsíc co měsíc klube cysta nebo tak. :,(

pavlinastibrova
10 příspěvků 20.03.15 11:53

Nečekejte, a bežte k lékaři.. Jediná rada

Váš příspěvek