Anorexie a bolest břicha

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina (17let)  18.01.11 18:08
Bolest břicha

Dobrý den..Už si vážně nevím rady..:(,,,Alůe trpím strašnýma bolestma žaludku..Cokoliv sním je mi těžko…Musím se pžiznat že jsem trpěla mentální anorexii a tedka se z toho snažím dostat uvědomila jsem si že bez jídla člověk nemůže být a začala jíst ale jakmile přijmu např:rohlík s jogurtem jsem strašně plná bolí mi břicho a musím si jít lehnout o hlavním jídle ani nemluvím :/…Je pravda že mám stále nízkou váhu 160cm40kg…Je možné že žaludek je tak smrsklý a cokoliv se do něj dostane tlačí to v břiše??Jsem z toho neštastná..:(,,, Ty nejlepší léta trávím doma v křečích :(,, Nejhorší na tom je že jsem byal uplně zdravá holka která spořádala klidně 2 nutelly na posezení a nic mi nebylo…
Jinak alergická na nic nejsem a všechny vyšetření mám ok..:-),,
Poradíte … dškuji za všechny názory:-)

Reakce:

Anonymní  18.01.11 21:04

Ahoj,
myslim si,ze problem neni v tvym tele,ale v tobe(duse).
poradila bych ti jeden vyrobek od firmy Hanna Maria (ma takzvanou cakralni radu smesi eterickych oleju) takhle vune stimujuje traveni.zni to divne,ale predstav si napriklad zelene jablko,nebo stavnate kure…a hned tecou sliny..(FUNGUJE) :palec:

Dr.House
622 příspěvků 19.01.11 16:58

v 17letech je hezké mít 160cm ale 40kg? - zajímavé…
mentální anorexie musela něčím začít - a taky vám jí musel někdo zdiagnostikovat­..nejspíš psychiatr..

tak za prví, vidím že se krmíte rohlíkem a jogurtem…to je to nejhorší co můžete udělat…to není divu že se vám chce doslova blejt bolestí!!…

musíte si udělat v první řaě pořádek v to čem se živíte, pokud ste trpěla anorexií, musíte začít jíst pomalu, stanovte si jídelníček a časem to bude dobré. jen né prosim rohlík s jogurtem…vemte si to zvlášt, ráno jogurt a dopoledne rohlík..a takto to střídejte…
nejhorší na tom je, že ste byla dřív úplně zdravá holka, která zbaštila 2 nutely a dneska je z ní troska která váží 40kg jen proto, že si myslí že svět je hnusnej a tlustej…ale klobouk dolů, že ste si to aspon uznala…pomůžu vám..

Bábina
1450 příspěvků 29.01.11 17:29
Anorexie

Dívence která potřebuje pomoc bych navrhla,aby místo přihlášení si udělala registraci a přijala návrh doktora,na jeho pomoc.Bohužel bez registrace se na soukromou stranku(to je ta obálka u nick)nemůžete dostat.Jeho nabýdku být Vámi bych přijala.A pokud opravdu špatně trávíte po prožité anorexii a není to už v hlavě ,ale ve slabém žaludku, mohu vám napsat čaj na trávení.A asi by bylo dobré sehnat si nějaké čtení o výživě,aby Vám bylo jasné co k sobě jde a co nejde.Ten rohlík s jogurtem je vážně hrůza.Co třeba pohanková kaše?Dělají i instantní,nebo lupínky s kefírem?Ty k sobě jdou dobře.Nezapomínejte na zeleninu a ovoce.Pro Vás v první řadě banány,jsou výživné a léčivé a ukldňují zažívání.A čajem bych začala tím nejednodušším.Čajem z kořene pampelišky.Ten vyrobíte tak,že vrchovatou lžičku kořene dáte na noc do hrnku studené vody.Ráno Zahřejete do varu a scedíte.Vypijete po doušcích trochu před jídlem a zbytek po jídle.Mezi prvním doušken a snídaní by mělo být asi 1|2hod rozestup.Přeji Vám ,ať jste zase brzo fit.Nemusí to být zrovna 2 Nutely,ale ať Vám to baští.

bejbinka27
1 příspěvek 31.05.12 21:36
Hubnutí

Dobrý den,mám jeden problém.Je mi 27let,měřím 176cm a vážím pouhých 49kg.Mám strach že mám anorexii!!Jinak co se tče jídla,tak toho moc nesním,mnoo..Přítel mi pořád vykládá,že jsem strašně moc vyhublá a já mám strach jestli nemám nějakou závažnou nemoc o které třeba ani nevím :,( Jinak když chodím každý den se svým 10měsíčním chlapečkem ven,tak mám strach aby se mi něco nestalo,protože jednou jak jsem s ním vyšla ven tak se mi děsně motala hlava a bylo mi špatně,tak jsem okamžitě šla zpátky domů.Poradtě mi prosím vás co mám dělat?? Děkuji moc Ivinka

simsomsam  17.01.13 17:52

Mam 13. Vazim 45 kilo a merim 165 cm…
Vetsinou snim za den jen snidani (banan nebo tak neco) a veceri (pul krajice chleba nebo par platku syra nebo nejaky salat) bojim se ze mam ppp
Prosim pomozte :,(

Anorektička F50.9  25.02.13 16:17

Já měla při výšce 167 cm 40 kg.

Gabriel95  28.12.13 20:43

Já se právě „snažím“ vyléčit lékem zvaným JÍDLO. A jde mi to opravdu těžko - mám v sobě strašně rozpolcené pocity a názory na jezení/nejezení, které se mění několikrát v průběhu dne. Oproti tomu jak jsem řešila kalorie předtím už jsem trochu povolila a dokonce dokážu něco sníst, abych si to nevyčítala, protože se uklidnuju, že stejně musím přibrat (ale přesto to nejsou jídla ze kterých bych přibrala, to mě na tom nejspíš uklidnuje)

Ted mám při 173cm 39-40kg, podle toho jak se najím.

Jinak anorexii vnímám jako červa, doslova červa, co mi prolezl do hlavy! Rozdělil mě vnitřně na dvě poloviny, které spolu neustále bojují a zničeho nic utiší obě, a všechno je oboum jedno - jen špatná nálada a at si semnou dělá každý kdo chce, co chce.. Je tu někdo, kdo to zvládl sám doma vyléčit a může se semnou podělit a motivovat mě?

Chci žít jako normální člověk a ne celý den jen čekat, kdy zase budu muset jíst (jídelní režim pole Krcha). Nechci být závislá na cvičení, chci ho mít jen pro radost stejně tak jako to jídlo… :,(

Váš příspěvek