Bolest levé ruky a bolest na hrudi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lukas2222  09.06.12 20:05
Boles levé ruky + bolest na Hrudi

Dobrý den mám takový problém je mi 17 a často mě jakoby něco tlačí na hruď a motá se mi hlava (závratě, slabost), nikdy jsem ještě neomdlel mám to už dlouho , někdy se mi špatně jako by dýchá mám pocit nedodechnutí , a když se z hluboka nadechnu tak mi praskne v hrduníku takové lupnutí, často poprosim někoho z rodiny aby mě prošlápl na zádech a v léve lopatce a v krční pátěři mi křupne a pak je mi slabo ale hlava se mi motá i bez křupnutí , někdy nedokážu udržet ani sklenici vody mám pocit. Čím by to mohlo být ?

Byl jsem na vyšetření: EKG, ECHO SRDCE, RETGEN SRDCE+PLÍCE,SONO LEDVINY BŘICHO,TEST NA ŠTÍTNOU ŽLÁZU a nikde nic … :( :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dalibor6
19 příspěvků 27.07.12 10:05
Dalibor

Ahoj Lukáši, to co popisuješ je častý problém mnoha lidí a většinou jde o stejnou věc, jde o to, že máš mezi lopatkami posunutou ploténku, která skřípla nerv ruky a druhá, která utlačuje nerv plic, je to opravdu běžný problém, který ale doktoři neumí řešit, já vím jak na to, ale pokudtě zajímá víc, tak mi napiš do mé soukromé schránky, klikni na tu malou obálku u mého nicku a zaregistruj se do mé schránky. Dalibor

Renča72
2 příspěvky 15.11.12 10:04

Tak koukám, že i mladší trpí tím co já.

Dalibor7
213 příspěvků 16.11.12 21:22
ploténky

Ano paní Renčo, potíže s ploténkami mají i velmi mladí lidé a jestli chcete poradit jak na to? Tak i ve Vašem věku by vám mohla pomoc technika SPINAL TOUCH, sice s tím teprve začínám, ale i tak koukám, jak dobře funguje, něco si o tom přečtěte na netu a pokud Vás to zaujme, najděte si někoho kdo spinal praktikuje ve Vašem okolí, věřím, že někoho najdete, protože spinal dělá spoustu lidí, stačí napsat spinal touch a vaše město.

Renča72
2 příspěvky 19.11.12 08:00
@Dalibor7 píše:
Ano paní Renčo, …

Už to hledám, děkuji

Honza001
1 příspěvek 25.11.12 18:30

Zdravím. Jsem tady nováček a mám uplně stejné problémy s bolestí pod levou lopatkou, bolestí levé ruky, svírání hrudníku, pocity nedodýchání a za sebou všechna vyšetření. Poradí někdo co dělat? Díky moc

Dalibor7
213 příspěvků 25.11.12 19:43
Dalibor

Ahoj Honzo, poradit se můžu pokusit, ale museli by chom se spojit aspon po skypu, osobně ti pomoct dokážu daleko lépe, ale záleží na tom, jestli by jsi za mnou chtěl přijet, za pomoc neberu žádnou odměnu.

zihlomara
1 příspěvek 03.12.12 22:27
bolesti na hrudi

Zdravim mam prozbycku uz vic jak rok a pul mam bolesti na hrudi prosel jsem hromadu vysetreni a rehabilitace i masazi a vse bez vysledku me problemy:bolesti na hrudi, unava pocit na omdleni silne buseni srdce pocit na zvraceni a tak dik za jakou koli radu

Dalibor7
213 příspěvků 04.12.12 07:55
Dalibor7

Váš problém velmi pravděpodobně způsobuje meziobratlová ploténka, která se posunula a tlačí na nerv srdce, ale to by jste měl mít i nějaké příznaky jako. Občasné píchání mezi lopatkami, nebo pod lopatkou, potíže s některou rukou, píchání při hlubokém nádechu atd. Pokud to tak, je, tak to jde vyléčit.

dodo2
1 příspěvek 05.12.12 23:05
Dalibor7

Dobrý den,
pročítám informace o Spinal Touch po webu a zaujali mně Vaše názory a přístup k této metodě. Jsem z okresu Olomouc je možné se domluvit na osobní návštěvě? Děkuji Láďa

Dalibor7
213 příspěvků 06.12.12 06:33
Dalibor7

Ano Ládo, napište mi kontakt do mé soukromé schránky, stačí kliknout na obálku u mého nicku a přihlásit se na mě.

marwen67  06.12.12 20:45

Bolest ramenou
Dobrý den, prosím o radu jak si pomoci od bolestí ramen… mám celkem fyzicky náročnou práci, takže na kdejaké zatížení jsem zvyklý, přesto mi jednoho rána nešlo lehce hýbat lev. ramenem, cca14 dní tomu, dodnes mám problém a cokoli zvedám tak s urputnou bolestí, jako by zánět nebo něco podobného.,píchá to občas i v klidu a zvednou volně ruku nejde bez pocitu bolesti..nejde ležet ani na něm..
s pravým ramenem mám zase to, že jakoby nějak nerv byl podrážděný prochází to celou rukou až to končí mravenčením v prstech a bolestí zápěstí, které mám po úraze před 15 lety. dá se nějak poradit, abych nemusel absolvovat několika hodinové vyšetření ne-li denní u doktorů… díky moc.,

masernamano
1 příspěvek 07.12.12 01:43
Možná odpověď na problémy krku, šíje lopatek a hrudníku

Dobrý den,
jsem masér a svoji masérskou praxi provozuji šestým rokem. Provádím klasickou a sportovní masáž, ischemickou kompresi, ABS páteře, baňkování, moxování, lymfatické masáže a kinesiotaping.
Problémy, které zde popisujete, tedy bolesti v oblasti hrudního koše či horní končetiny, dechová nedostatečnost, bolesti v oblasti osrdečníku(tkz. infarktové bolesti), brnění prstů HK, mravenčení prstů HK, bolesti při nádechu, bolesti v zápěstí, nehybnost či bolestivost v pohybu ramenního kloubu, snížení rozsahu pohybu ramenního kloubu, pocit zmrzlého či necitlivého ramene, atd. nejsou z 80% způsobovány výhřezem meziobratlové plotny, nýbrž disfunkcí myofasciálního systému. Výhřez plotny směřující k nervovému kanálu se ve většině případech považuje za poměrně vážné vertebrální poškození a z 90% poškození nevratné obzvláště u lordozního prohnutí lumbární části páteře. U velice mladých jedinců, trpících výše popsanými problémi viz. pan „Lukas2222“, se nejspíše bude jednat o nerovnoměrný růst(v posledních letech či měsících došlo k nepřiměřenému růstu, takzvaně se „vytáhl“). Pomoc: Návštěva maséra nebo fyzioterapeuta, kde po konzultaci a následném palpačním prozkoumání Vám bude vysvětleno cílené posilovací či protahovací cvičení přesně daných svalových struktur, nebo Vám bude doporučena návštěva lékaře, kde se dozvíte přesnější diagnosu případného onemocnění a jeho stádia, jako např. bechtěrevova nemoc, osteofyty(nejen vertebrális), osteoporóza, atd.
U „Renča72“ se nejspíš jedná o mnohem staršího človíčka, kde se bolesti tohoto typu mohou vyskytovat z mnoha jiných důvodů, jako např. objemné poprsí, nepříliž pohodlná poloha v pracovním procesu(práce na počítači, u výrobního pásu atd.), každodenní stereotip nošení kabelky, nošení objemné a těžké pracovní tašky, atd. Pomoc: Obdobná, jako u případu pana Lukas2222.
U pana „zihlomara“ není patrný věk, je tedy téměř nemožné bez přímého pohovoru a palpačního vyšetření rozpoznat příčinu stávajících problémů, Nicméně bych doporučoval prodělat vyšetření filtračních orgánů(játra, ledviny), podrobné vyšetření moči a krve, případné vyšetření spánkové apnoe či žaludeční stěny. Teprve poté spolupracovat s masérem nebo fizioterapeutem.
U marwen67 se nejspíše bude jednat o dlouhodobé monotóní přetěžování svalů krku a pletence ramenního kloubu pracovní činností, což vedlo k pozvolnému snižování funkčnosti a pohybového rozsahu svalů v oblasti ramenního kloubu a lopatek(k tkz. zatuhávání). Pak asi došlo k mírnému prochladnutí levé strany horní poloviny těla(např. jízda autem s otevřeným okénkem) a vzhledem k jeho předešlé snížené svalové kondici nastali již zmiňované bolestivé stavy v rameni. Vzhledem k tomu, že bolest neustává ani v klidovém režimu, nejspíše se již opravdu jedná o zánětlivý charakter onemocnění, je tedy nezbytné navštívit lékaře. Po vyléčení zánětu a absolvování nezbytné rehabilitace doporučuji vyhledat maséra či fizioterapeuta a domluvit se na dalším postupu snižování projevů zatuhlosti ramen či jiných nepříjemných stavů.

Dalibor7
213 příspěvků 07.12.12 08:03
Dalibor7

Ano, pomoci Vám lze, ale napřed mi napište, kolik je Vám let a odkud jste?

Marcel24
1 příspěvek 02.04.13 14:12

Mam stejny problem jako Lukas 2222,byl jsem na vysetreni neurologie. EEG, EKG, sono bricha, sono srdce, beru Myolastan a ted i Diazepam a stejne se to porad horsi, v pateri kruta bolest mezi lopatkama, ktera mi tlaci na hrudi a ja pak nemuzu dychat, nekdy se i klepu nebo mam priznaky jako u infarktu, posledni dobou mam tlak v levem oku a cela leva strana me neak neposloucha jak kdybych byl mimo..je mi teprve 24 a uz si prijdu jak hypochondr, nikdy jsemse zdravim problemy nemel a ted je ted porad neco,,budu vdecnej za kazdou radu, jo a pomuze akupunktura? Aspon ulevit chvili? dekuju Marcel

michaellee
1 příspěvek 23.04.13 09:58
asi plotenky

Ahoj kamaráde tak jsem myslel že jsem v háji ale teď vidím že takový problém nemám jen já, no nejsem slabý posiluju a pracuju ale někdy se prostě stane že mě bolí levá ruka a trochu i na hrudi se mi hlavně někdy nedá jakoby na plno nadechnout ale časem to zase přejde každopádně je to nepříjemné a hlavně co mě upozornilo na něco v zádech že když si lehnu na záda na tvrdou zem jen tak nebo když cvičím sedy lehy tak mi ze začátku několikrát křupne právě mezi lopatknou na levo a levou rukou ale skoro uprostřed no jestli víš co s tím to by byl zázrak myslel jsem že víc posilovat a zpevnit záda ale zatím to nepomohlo tak kdyby tě neco napadlo budu šťastný :) :nevim: :pankac: :nevim: :pankac:

Dalibor7
213 příspěvků 23.04.13 18:06
Dalibor7

Ahoj kluci. Pomoct Vám dokážu a není to až tak složité, stačí když se spojíme po skypu s vebkou, vysvětlím co a jak a dál se uvidí. Tyto problémi s lidmi řeším velmi často a jde to opravdu dobře, hlavně u mladších lidí to jde moc dobře. Co se týče posilování zádovích svalů, tak to má bohužel opačný efekt, než bys čekal.

bornis1
2 příspěvky 12.05.13 21:50
bolení v levé ruce

Dobrý den, ve vašich příspěvcích píšete že se bolení v levé ruce dá odbourat. Měl bych o tento váš cvik zájem. Bolení na prsou žádné nemám jen ta ruka. Hlavně když přijde do klidu.Po skypu není žádný problém, jen nemám webovku. Předem děkuji za odpověď. Michal

Dalibor7
213 příspěvků 12.05.13 22:36
Dalibor7

Ta webkamera stojí pár korun, bez toho, aby jsme se viděli to nejde.

bornis1
2 příspěvky 13.05.13 05:33

Ok. Zkusím to nějak zařídit a pak se ozvu. Děkuji. Michal

petrj
1 příspěvek 03.06.13 18:27
bolest pod lopatkou

Dalibore pokusím se s Vami spojit

Andrea 123  10.06.13 13:00
bolesti zad a na hrudi

Ahojky Dalibore,
můžu také poprosit o radu? Často mě bolí v zádech a na hrudi a jakoby se mi špatně dýchalo. Jo a také bolest levé ruky a motání hlavy.Na vyšetření jsem byla. Občas si zajdu na masáž ale moc to nepomůže. Chodila jsem na jógu a také nic moc. Teď začnu chodit do posilovny aby jsem si posilnila svaly. Děkuji za jakoukoli radu. Andrea

Dalibor7
213 příspěvků 10.06.13 15:05

Andreo určitě ano, máte příznaky, které moc dobře znám. Pokud máte funkční skyp s webkamerou, vše vysvětlím, ale do posilovny nechodte, mohla by jste to jen zhoršit a masáže taky můžou jen uškodit.

richar
1 příspěvek 11.09.13 10:43

Dobry den je mi 11 let v nedeli sme hrali fotbal a jeden hrač mi skočil na leví bok od te dobi když se nadechnu mne picne od srdce do ramene a do krkuale už to je i naruce podel šlachy nevím co to je ale asi neco s stejneho jak lukaš první komentař :/ parad te mi prosím :|

lexicon  15.09.13 10:54
pichani u srdce a bolesti za krkem

Zdravim omlouvam se jestli otravuju, ale už rok mam problem pichani na leve straně hrudi, leve ruky, a bolest za krkem..mam za sebopu ruzna vysetrení srdce a krcni pateře, srdce nic neukazalo špatně.. mam slabou artrozu krč. pateře a zad! někdy to přejde a ma treba tyden klid..pak to zase začne…už si nevim rady!! děkuju za odpověd! :)

Dalibor7
213 příspěvků 15.09.13 11:12

Napište mi do mé soukromé schránky své tel. č. zavolám Vám vysvětlím co a jak dělat. Klikněte na tu malou obálečku u mého nicku a přihlaste se na mě, je to snadné.

Danččaa
1 příspěvek 09.10.13 12:38
panická porucha

Bolest lopatky, pocit dušení, pálení na hrudi, tlak na hrudi, pocit z omdlení, přeskakování srdce atd. s negativními lékařskými nálezy nejspíš svedčí o panické poruše, kdy jsou záda neuveřitelne přetížené

Veronicka.B
2 příspěvky 20.02.14 23:57
Bolest na hrudi

Dobrý den, mám dotaz.. už delší dobu mě trápí bolest na hrudi která mi vystřeluje až do levé paže. Nyní se mi přemístila na levou stranu. Je to taková dušná až bodavá bolest. Nevíte co by to mohlo být? Jestli je to od srdíčka či od plic vážně netuším jsem z toho zoufala. A většinou mě to bolí v klidovém stavu vleže. Díky za odpověd :,( :,(

Dalibor7
213 příspěvků 21.02.14 07:31

A bolí Vás i pod lopatkou a ta bolest pod lopatkou je příčina, těchto stavů. Jde o velmi častou mechanickou poruchu, kterou způsobuje kříplí mezižeberní nebo meziobratloví nerv. Lékaři se v tomto případě často vymlouvají na panickou poruchu a pošlou Vás na psychinu, přitom je většinou velmi snadné to vyléčit a to i za pomocí někoho s rodiny.Je to docela snadné a bezpečné, stačí jen vědět, jak na to.

Monika93  07.07.14 11:30

Dobry den.Mela bych jeden dotaz.Uz dva dny me hrozne boda v leve ruce za zapestim. Bolest se zvysuje, kdyz je ruka v klidu a stale se objevuje na stejnem. miste. Dekuji za radu

irisko  16.08.14 14:37

Dobrý den, četla jsem Vaše příspěvky. Též mě bolí levé rameno okolo lopatky, jde mi to do ruky a k srdci, píchá mě u lopatky když se nadechnu, moc se bojim, ale doktor kouká jak když si to vymýšlím. Mám spoustu vyšetření za sebou a nic nezjistili. Prosim Vás pana Dalibore neporadil by jste mi co s tim.

Dalibor7
213 příspěvků 16.08.14 15:07

Moc rád pomůžu, ale nejraději to dělám tak, že se s každým spojím aspoň po tel. lépe se to vysvětluje a pochopí.

irisko  16.08.14 16:11

Ok Můj tel je 723726631 jen mě když tak procvrnkněte a já Vám zavolám zpět

indto  18.10.14 17:49
@Dalibor7 píše:
A bolí Vás i pod lopatkou a ta bolest pod lopatkou je příčina, těchto stavů. Jde o velmi častou mechanickou poruchu, kterou způsobuje kříplí mezižeberní nebo meziobratloví nerv. Lékaři se v tomto případě často vymlouvají na panickou poruchu a pošlou Vás na psychinu, přitom je většinou velmi snadné to vyléčit a to i za pomocí někoho s rodiny.Je to docela snadné a bezpečné, stačí jen vědět, jak na to.

Dobrý den,
mám potíže s bolestmi zad mezi lopatkami a také zepředu na hrudi. Mám zablokovaná záda, i když nějak to souvisí se zažíváním, říháním a plyny v hrudníku. Píšete tady, že stačí se naučit ten správný cvik a je po problémech. Můžete mi prosím poradit?
Děkuji.

Dalibor7
213 příspěvků 18.10.14 19:54

Ano rád, napište mi do soukromé schránky kontakt na sebe, zavoláme si a dál se uvidí.

suterik  30.11.14 17:01
xx

Zdravim trpim stejnymi problemi je nejaka pomoc prosim|?

mirek justin  16.12.14 15:19
ruce

Bolest ramen paleni v noci horsi uz pul roku lekari na nic nemuzou prijit dekuji jak se muzu svami spojit dik

Dalibor7
213 příspěvků 16.12.14 17:45

Napište na sebe nějaký kontakt, klikněte na tu obálku u mého nicku a přihlaste se do mé soukromé schránky.

bohouš 2  17.12.14 12:22
bolest pod levou lopatkou

Asi před 10 dny silny kašel, kašelodeznel a ted zacvlo bolet pod levou lopatkou, jen při chuzi nebo většího pohybu, při klidu a v noci nic neboli.muze to byt s toho kašle a nebo zánet a nebo skripnuty nerv?, dekuji za radu,,

monikaiii  25.12.14 22:42
moniii

Dobry vecer mám uplne stejný problém a byla bych moc ráda, kdybyste mi poradil. Bolesti na hrudi hrozna slabost v tele motani hlavy prostě hrozne stavy někdy na umreni :-( a mam za sebou to samé vyšetření jako Lukáš. Už si nevím rady a moc bych byla vdecna, kdyby jste mi poradil. Předem moc dekujiiiii Monika

misa 111  31.12.14 10:18
bolest na hrudi, levé ruky a špatné bušení srdíčka

Dobrý den, potřebovala bych poradit, už 7 měsícu mám bolest na hrudi neboli tlak, teď se přidala i bolest do levé ruky, byla jsen na EKG srdíčka a výsledky v pořádku, jen jsem měla vysoký tlak 130/90, nedávno jsem byla i na rentgenu plic, také v pořádku, 5.ledna jsem objednaná na přístroj holtr který mě bude hlídat 24 hodin. Nikdo nemuže přijít na to co mi je, mám i bolesti do páteře, mám doma roční a pul dcerku a potřebuji fungovat, prosím Vás o radu, ta bolest je nesnesitelná. Prosím pomozte mi. Předem Vám moc děkuji za odpověd. Pěkný Silvestrovský den přeje Míša.

jituska1983
3 příspěvky 05.01.15 11:29
panika

Ahoj. Jsem tu nová. Je mi 31 let a nikdy v životě jsem nemarodila ( chřipka, angína, atd…) Mám velkej problém.10.10­.2014 jsem prodělala zápal plic dostala jsem antibiotika na 7 dní. po 4 dnech jsem šla k doktorovi, že mě pálí záda a že mi ta bolest putuje po celej zádech až do hrudního koše. Pán. Dr. mě poslan na rentgen plic. Tam jsem řekla to samé. Doktorka řekla že to může být od plic jak jsem nemohla dýchat tak jsem to tak nechala napsala mi jiné antibiotika na 14 dní. Bolesti trvaly dál. Tak jsem chodila každý tyden k obvodní dr. ta mi dala prášky na uvolnění svalů a nějaké na bolesti tak jsem je jedla. Bolest trochu ustoupila za to žaludek byl už podrážděný. chodila jsem i na masáže. za 3 týdny jsem dostala zánět horních cest dýchacích a zase antibiotika. vše mám vyléčené, ale bolest je furt u levé lopatky bolest a na rentgenu zjistily TH06 páteř jemně navalitou a bolest v hrudním koši, která píchá až pálí a také mě sem tam píchá i v levém prsu. už nevím co mám dělat už toho mám deprese nebo uzkost. prosím o radu nebo doporučení. děkuji

jituska1983
3 příspěvky 05.01.15 11:33

Míšo nech se objednat u neurologa je to bez doporučení

misa11  05.01.15 16:12

U pana neurologa uz jsem byla, mam skriplou pater a doporucily mi masaze, také mi zjistily psychiku tkze beru prasky, jinak uz je mi lepe, ještě me ceka sono srdíčka, pak masaze a psychologa…

jituska1983
3 příspěvky 06.01.15 19:35
misa

Aspoň víš na čem jsi
:)

misa11  06.01.15 21:47

Tak dnes sono srdicka dopadlo dobre :) ve ctvrtek budu mit vysledky z holtera, tak snad mi dopadnou take dobre :) asi si moc vsechno beru, mam doma rocni a pul dcerku a zacali jsme s pritelem bydlet sami, je toho nejak moc :) dcerka je casto nemocna a pak se bojim, hodne mam i uzkostlive stavy, tak snad to uz bude dobry, objednam se u psychologa a budu doufat ze me z toho dostane :)

Lalinka1234
1 příspěvek 04.05.15 21:03
Bolest hrudi a zad

Dobry den je mi 15 a potrebovala bych poradit jak tak koukam tak ma tady skoro problem co já.. Občas mně pícha na hrudi bolej mně zada ale leva ruka mne neboli. Asi uz tyden mne boli leva lopatka a ja nevim jestli timletím všim mam jit na nejakej vysetreni a nebo jestli staci nejaka masaz nebo tak neco. Jestli je to jen maličkost tak mi prosim vas nekdo napis te co mam delat protoze ja vubec nevim

stanii
10 příspěvků 05.05.15 12:41

Zajít k lékaři a popsat mu Váš problém tak, jak jste ho vylíčila zde :)

Dalibor7
213 příspěvků 05.05.15 20:13

Opravdu by jsi první měla jít k lékaři, ale pokud ti na nic kloudného nepřijdou, ozvi se znovu.

renuška58  21.06.15 17:57
vyhrez plotenky

Zdravím, pomohl by mi někdo mam posun ploténky L5/S1 díky :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek