Bodavá bolest jednoho prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka_an2
1 příspěvek 30.01.13 14:25
Bodavá bolest jednoho prsu

Dobrý den, dnes ráno jsem se vzbudila s opravdu nepříjemnou bodavou bolestí jednoho prsu, bolest stále přetrvává. Když si prs prohmatávám je cítit malá bulka ze které ta bolest vychází. Již asi před půl rokem jsem byla na UTZ vyšetření právě kvůli cystám v prsou protože jsem si nějaké nahmatala, tak mě gynekolog raději poslal na vyšetření, ale není to nic vážného. Prý mám bohatou buněčnou strukturu prsou a bolestivost v době před menstruací a tvoření cyst je prý normální. Tudíž nechci nijak plašit a zase hned letět k doktorovi, ale toto mě dost vyděsilo. Pochopila bych, že mě budou bolet obě prsa, ale tohle je opravdu příšerné bodání v jednom místě a vím, že o skříplý nerv nejde, toto je bolest opravdu vycházející z té „cysty“ či co to je. Nevíte náhodou prosím někdo, co by to mohlo být? Stalo se to někomu? Jinak nekojím už rok a půl a z prsou mám stále výtoky a to už jsem podstoupila nějaké 3 série očkování na zastavení laktace :(

Reakce:

kerisa  19.03.13 00:45
!!!

Dobrý den!!
Problem mám podobný pred par mesici me zacly bolet prsa, ale svalovala jsem to na menstruaci po sleze se bolesti začy stupňovat nejvic však v pravem prsu deti nenam a těhotna nejsem a přesto mam bíle výtoky z obou prs!! Bolestmi vystřeluje do podpaží a v noci me budi je to nepřijemne a otravne však bohužel jsem se nedozvedela co to :( :,(

Hel@ca  07.09.13 12:24

Mám podobné potíže, bolest občas vystřeluje a v jednom místě v blízkosti žebra si hmatám bolestivý bod… jak se cítíte nyní, Janko?

Váš příspěvek