Vajíčka ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Otázka  25.01.10 08:26
Bílá vajíčka? ve stolici

Už po několikáté se mi ve stolici objevily zřetelné neprůhledné pravidelné bílé„kuličky“ velké cca 1 mm. Vždy zmizí třeba na 2 týdny a pak znovu. Může někdo poradit, o co jde? Zatím bych se s tím nerada vydala k lékaři.

Reakce:

Michaela  26.01.10 09:56

Dobrý den, lékaře navštivte, neboť jde s největší pravděpodobností o nějaké „potvory“ typu roup, hlíst a tak podobně. V lékárně se bez předpisu na odčervení těžko něco shání. Rozhodně se nestyďte, protože to není nic až tak neobvyklého. Potom ty následky neléčeného cizopasníka nestojí za to, neboť můžete nakazit i blízké. M.

Mautínka  17.03.10 10:14

Dobrý den, zkusila bych Pyrvinium…většinou se používá u dětí - na dětský roup, a to by bylo, aby to nepomohlo dospělému - přeci víme co děti dokáží všechno hamat…A za druhé dodržovala bych hygienu jak rukou(zkuste antibakteriální mýdlo) tak úst 2krát denně tak i intimních míst a to především konečníku…A pokud to nezabere alou k doktorovi…Nebojte viděl i horší věci a věřte mi, že se to s Vašim problémem srovnat nedá…Držím pěsti ať vše dobře dopadne a já vím že dopadne a ještě jukněte sem na informace o léku http://leky.vitalion.cz/pyrvinium/

Mějte se hodně zdravíčka :-)

lucy-lu  02.11.10 17:36
bílé kuličky

Dobrý den, právě jsem tento problém hledala na internetu, taky jsem je našla ve stolici, přesně podle vašeho popisu a jak jsem tak hledala, tak jsem zjistila, že to může být taky z léků. Pokud užíváte nějaké léky s postupným uvolňováním, tzn., že jsou to kapsle s malými kuličkami uvnitř, tak to může být zbytek léku, který se nestrávil. Já teď momentálně jím celaskon s postupným uvolňováním a pokud si jej zapomenu vzít, tak to ve stolici nemám, je to prostě jen zbytek léku, takže se nebojte a zkuste si to vysledovat, odpověď je sice po delší době, ale i tak doufám, že to někomu pomůže, že se hned nemusí bát, že má v sobě nějakou havěť!

Kakakamila  13.01.11 13:40

Dobrý den, já Vám děkuji. Mám totiž už dva dny bolesti břicha a teď i silný průjem a ve stolici ony malé bílé kuličky. Váš příspěvek mne potěšil. Ten průjem mam po užívání antibiotik a ty kuličky jsou asi opravdu z Celaskonu…ten užívám totiž již několik dní také. Tak jsem už klidnější. Hezký den.

babi.nadka
7 příspěvků 13.01.11 14:44

Když berete ANB je dobré jíst k nim nějaké laktobacily, já po ATB skončila až s kvasinkovou plísní.

Lojza Vřídlo  15.01.11 13:44

Kam tu stolici ukládáte,abyste si jí mohla prohlédnout,to mě nikdy nenapadlo si to prohlížet,nemůžou to být oříšky?

pavlinak  19.01.11 19:00

Dobrý den, prosim vás, nevíte, jestli se Pyrvinium dá koupit volně v lékárně bez předpisu? Děkuju

Adamvegasder  18.10.11 18:02

Su to gulicky z celaskonu z postupneho uvolnovania. Mam to.

fros  19.05.12 21:34

Čauky, tak mě také postihl roup, ale bohužel jej mám již v močové trubice. Nevím zda si mám skočit k doktoru na ulorogii, či na gynekologii. Můžete mi poradit. Děkuji

cleen  22.12.13 11:13

Dobrý den. Tak jak popisujete, tak přesně takové kuličky se nachází ve stolici. Mám docela hrůzu protože vím že to tak je asi 2/3 týdny, a ještě k tomu to co jsem četl všude možně po internetu. Zachraňuje mě pocit že to může být z (tablet) pangaminu (pivní kvasinky) anebo oříšky či popcorn ale to pochybuji. Jak jste dopadli vy? co to nakonec bylo? Děkuji a přeji klid za těchto časů!

sebik 194  09.02.14 12:57
Bíle kuličky

Dobrý den nevíte někdo co je to za bílé kuličky cca 10mm. léky neberu popcorn jsem dlouho neměl a oříšky nejím Poraďte prosím :(

Váš příspěvek