Oblečení na běhání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zanyka1
5 příspěvků 26.10.11 09:35
Běhání

Ahoj do davu, chci zacit behat. Mam si na to poridit nejake specialni obleceni nebo bude stacit tricko a teplaky. Kdyztak mi neco doporucte. Dekuji.

Reakce:

Martin8
26 příspěvků 26.10.11 11:34

Ono je v podstatě jedno, v čem běháte, důležitá je ta fyzická aktivita, kterou při tom provádíte.

Gábina333
1 příspěvek 10.01.12 14:46
běhání

Ahoj..jako je jedno v čem běháš..no je a není. Třeba kvalitní oblečení na to určené je přizpůsobené více potu , lepe drží apod. Jako třeba pro začátek stačí obyč…já jsem taky začínala s normálníma teplákama a tričkem na doma…ale postupně jak jsem se do toho dostala a běhala opravdu pravidelně, tak jsem si pořídila kloudné oblečení značkové:)

Pomeranc5
1 příspěvek 16.01.12 11:01
běhání

Ahoj, no je fakt, že asi je jedno v čem běháš,ale na čem záleží jsou boty…ale jestli si potrpíš na značkové oblečení, doporučuji Rogelli…super značka a je cenové dostupná, nijak předražená. :mavam:

Kudlicka
2 příspěvky 24.01.12 09:41
běhání

Ahoj. Já běhám taky ve značkovém…každej je spokojenej s něším jiným..někomu stačí obyčejné tepláky…někomu ne. Já třeba taky chci značkové..protože je fakt, že je tolépe přizpůsobené potu…když si vemete normální tričko, tak je docela nepříjemné tam mít pak kruhy :D apod…Já mam nejvíc oblečení od Rogelli..pak něco od Alpine pro a boty od Nike .)…ted si chci kupovat nové kalhoty..a mám vyhlídlé tyto :

Evuse5
3 příspěvky 27.01.12 09:26
běhání

tyto? :D chybí ti link…ale on mozna sem nejde přidat kůli reklamě.. :/
Já jsem taky pro značkové oblečení…když už se člověk něčemu věnuje, tak má do toho dát všechno…a i ten pocit, že máte na sobě něco lepšího, než jen tepláky z domu, které se za chvíli propotí skrz na skrz :jazyk:
Tak hodně zdaru do začátků s běháním.....

Lucinka28  01.05.12 16:00
Špičkový legíny

:) Ahoj, zkuste oblečení od značky Dragonfly. Je teda primárně vyráběné a určené na Bikram jogu, ale používám jejich legíny i na běhání. Jsou dokonale elastické, nestudí mě a hlavně nemají žádné tvrdé svy a gumu v pase. Fakt naprosto suprový. Nejsem teda žádná extremistka, ale na to moje běhání po parku jsou víc než dobrý :-) Nevím, jestli se smí do diskuse vkládat odkazy, tak stačí, když do seznamu napíšete „Dragonfly“ a máte je hned na prvním místě.

Lucinka28  01.05.12 16:01
Dragonfly

Jo a to nejlepší je, že to je česká značka, to jsem teď vyčetla u nich na shopu, takže posílají z Čech.

Váš příspěvek