Bakterie v žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fiorebianca27  01.10.10 14:11
Bakterie v žaludka

Dobrý den. Z krevních testů mi byla zjištěna bakterie v žaludku. Dostala jsem dvoje antibiotika a Helicid. ATB už jsem dobrala, Helicid beru dále, ale lépe mi není vůbec. Jsem pořád hrozně unavená a malátná, pořád bych spala. Taky mě pořád hodně bolí žaludek. Už tak 8 měsíců mi opravdu hodně padají vlasy. Musela jsem se už ostrříhat úplně na krátko. Myslíte, že to s tím má nějakou souvislost? Před dvěma lety mi byla zjištěna i latentní tetanie, tak nevím, čemu ty příznaky malátnosti, únavy a padání vlasů přiřadit? Myslíte, že to může být i něco vážnějšího? Děkuji za vaše reakce. Hanka

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 01.10.10 16:20

bakterie - která - můžu hádat - Helicobacter pylori…

latentní tenanie je blbá nákaza…ano se spojením s infekcí způsobenou bakterií v žaludku mohou být tyto příznaky… vlasy ale jen tak nezačnou sami od sebe padat - leda že by vám bylo tak 80let…což pochybuju…

zamyslel bych se nad onkologickým příznakem a to je možná rakovina nebo tumor, sarkom, nodi, ale stím bych nechtěl strašit…spíš to jen nabízím v potaz.

Helicid je na urovnání pH ve vašem žaludku, určitě ste měla Helicobacter pylori…na to vsadim boty…
málátnost a únava je spojená s čímkoliv, ale můžete to mít od sníženého metabolismu a imunity, megální dávky ATB sebou berou i ty bakterie, které v našem těle mají být…proto ta snížená imunita a ta únava…to padání vlasů, může být příznakem nemoci kterou tu píšete ale také třeba úplně nové nemoci, o které třeba sama ani nevíte..kdyby něco tak dejte vědět, rád si vás vemu do parády..je tu totiž nuda…a vy ste to tu aspon probudila…fas­cinující…

Dr.House
622 příspěvků 01.10.10 16:27

áá..vzpoměl jsem si…napadá mě že když vám padají vlasy, je to známka nedostatku..tedy nedostatku vitaminu B1 …ten bych doporučil v každém případě…B-komplex

Fiorebianca27  01.10.10 16:57

Děkuji za rychlou reakci. S rakovinou mě prosím nestrašte. V pondělí mi bylo teprve 28. Ale už jsem o ní také uvažovala. Maminka zemřela na rako´vinu slinivky břišní ve 33 letch. Snad to u mě tak vážné nebude. Před necelými třemi lety jsem byla na endoskopii a všech vyšetřeních a byly v pořádku. Teď se mi to zase vrátilo. Ale cítím se hůře. Snad ty prášky zaberou. Vitámínů na vlasy jsem brala nesčetně společně se šampóny. Nic nepomohlo.

Dr.House
622 příspěvků 01.10.10 17:01

mmm…tak to sem skoro trefil…:-/

co ta bakterie - co to bylo zač? to co jsem psal?

já osobně bych vám udělal celkový screening - což je hledání! někde ten problém bude…máte problém se žaludkem - slinivka je kousek..tuším že hned pod ní…

neponechával bych to náhodě, ale nepodcenoval bych rakovinu, tim opravdu nechci strašit. jen by bylo fajn si zajít na vyšetření…nebo k OL.

Fiorebianca27  01.10.10 17:07

Zajdu si, Teď jsem v zahraničí, ale příští sobotu už jedu domů a všechno si to vyřídím. Má obvodní lékařka stojí za starou bačkoru. Co si nevyžádám, nevím. Řekla mi jen, že mám pozitivní nález v žaludku a tím to haslo. Až sama tady na internetu jsem si přečetla všechno o helicobacteru.

Dr.House
622 příspěvků 01.10.10 17:09

takže víte už..tak to jsem rad…kdyb něco tak řekněte, vysvětlim vám to popřípadně…tak príma dovču přeju.

Fiorebianca27  01.10.10 17:10

Děkuji. Nejsem na dovolené. Jsem tady pracovně :-). Přeji hezký den

Bábina
1450 příspěvků 01.10.10 18:29
Bakterie v žaludku

Pozval mě doktor do diskuse,máte opravdu kliku,že Vám tu bakterii chytli a nemáte z toho vředy,Ale máte vším tím co jste na vyléčení pojídala pěkně rozhozenou jednak imunitu a jednak i hormony,ale časem se to upraví.Na Zvýšení imunity můžete použít několik způsobů a pro Vás asi ,kvůli zažívání bude nejlepší výtažek z aloe vera,dostanete v lékárně a užívat dle návodu ,a zároveň Vám to bude hýčkat i žaludek.Vypa­dávání vlasů by mělo postupně přestat:Vyvolalo ho jednak léčení zažívání a jednak určitě už jste se viděla na místě Vaší maminky .A nervy umí věcí.Babský prostředek proti vypadávání vlasů je hrst kopřiv i s kořeny natrhat na drobno a naložit asi do 1|2 lihu.Nechat asi deset dní na světle a pak slít.Pak se to používá jako vlasové tonikum,třeba jako březová voda.Pokud seženete tu je taky dobrá.A pořádně vmasírovat do pokožky.Pokaždém umytí a vždy večer a pokožku hlavy promasírovat.A hlav­ně klid a pohodu.Nebojte se ,všechno se srovná,věřte mi.

Fiorebianca27  01.10.10 19:07

Dobrý večer. Mockrát děkuji za uklidnění. Celý den tady dneska na internetu studuji možné příčiny a následky onemocnění žaludku. Bez vyšetření lékaře ale stejně nic nezjistím, takže až budu mít za sebou všechny analýzy, budu vědět více. Ale to aloe vera zkusím. Zatím piji zelené a černé čaje na střídačku a jím jen suchary a ryby.

Fiorebianca27  01.10.10 19:10

No ale jestli mám, nebo nemám vředy, ještě nevím. Na žádném takovém vyšetření jsem ještě nebyla

Dr.House
622 příspěvků 01.10.10 20:37

stačí aby vás někdo poslal na vyš. gastroskopie

Fiorebianca27  02.10.10 09:47

Dobré ráno. Ještě jsem se chtěla zeptat. V lékárně jsem si tady koupila tabletky( prý na přírodní bázi) PEGASO-Entero Dophilus. Ještě jsem ji je nevzala. Na internetu o tom moc nepíšou, tak jestli náhodou nevíte něco i o nich? Pomůžou mi, nebo je raději ani nemám začít brát? Děkuji

Bábina
1450 příspěvků 03.10.10 11:44
Bakterie v žaludku

Nechci se mezi Vás plést,ale pokud mohu radit,nejprve vyšetření a pak léčba.Do všech lékárenských produktů jsou přidána tužidla,plnidla a jiná dladla a i když je výrobek popsán jako přírodní tak toto má do přírody daleko.Jsou to zpracované přírodní extrakty,to ano,ale jak myslíte že,to zahustí popřípadě zajistí trvanlivost? A pokud nemáte jistotu,dávejte na to pozor.A u Vás přece už byla nalezena ekoli(myslím že se to tak píše)to je bakterie která vyvolává vředy.Byla jste na testech štítné žlázy?Ten Váš popis příznaků mně tam přímo strká.Ta bakterie může jen klamat tělem.

Fiorebianca27  03.10.10 13:47

Nebyla. Určitě si všechny vyšetření v nejbližší době udělám. Teda až se vrátím ze zahraničí. Pak budu moudřejší

Dr.House
622 příspěvků 03.10.10 15:44

ten lék vůbec neznám…ale podle názvu půjde asi o pěknou blbost nestimulující..

Bábina
1450 příspěvků 03.10.10 18:10
Doktore

Já ten lék,taky neznám,víte ,já jsem přes bylinky,ale řekla bych to jinak :Neví ,ale je to zase lék s plnidly a stimulanty na uchování jakosti a tak ať je jakkoliv přírodní do nemocného žaludku bach ho medoporučovala.Co vy na to.Jednou Vás někdo za tu vaší posu smaže.

Dr.House
622 příspěvků 03.10.10 19:12

TO BY NEBYLO NIC NOVÉHO…:-D

Fiorebianca27  03.10.10 20:28

S vámi dvěma se tady člověk alespoň nenudí :-). Už po dvoudenní dietě trošku otrnulo, tak to snad nebude nic vážného a kdyby přece, tak to snad půjde vyléčit. Přece jen už žijeme v pokročilejší době, než kdysi a medicína je více v pokroku. (tím se alespoň uklidňuji ) :-)

Fiorebianca
3 příspěvky 04.10.10 17:53

A jéjej, tady bude ještě veselo :-). Teď ale vážně. Oba máte svou vlastní teorii, já abych řekla pravdu, už po těch všech reklamách a prostředcích od A do Z na kterých se snaží lidé jen vydělat (bez ohledu na zdraví člověka) taky moc nevěřím. Ale určitě někde mohou být vyjímky. Třeba je to zrovna tenhle případ. Opravdu nevím. Ještě jsem se s tímhle typem pilulek nesetkala. Určitě ale nebudu nic zkoušet, dokud si z vyšetření nebudu stoprocentně jistá, o co tu vlastně běží. Co mi je. Pěkný zbytek dne…

Bábina
1450 příspěvků 05.10.10 08:18
Bakterie v žaludku

Víte ,to mi s Housem jen tak děláme,aby se lidi nenudily a abychom odvedli pozornost od toho,že jim není akorát.Že Vám bylo trošku líp,když jste ty naše špičky sledovala?A přitom se snažime najít řešení problému tak,aby tomu zadavatel dotazu porozuměl.Není to lepší,než na Vás vychrlit spostu odborných termínů coby kdyby?Doufám,že nás za to odměníte tím,že dáte vědět,jak Vaše vyšetření dopadlo.Opravdu nám na lidech kterým radíme oběma záleží.

Dr.House
622 příspěvků 05.10.10 19:46

hmmm…skoro bych neřekl lépe..:-)))

sam22
3 příspěvky 08.10.10 12:13
bakterie

celkově je potřeba pročistit tělo a na to je dobrá chlorella.

Bábina
1450 příspěvků 08.10.10 15:54
Zate ta chlorea

Pán se jiste dostal na tuto stránku pod jiným nickem.Jsem moc zvědavá na co všechno chloreu ještě doporučí.Pokud chcete uzdravit Vaše pošramocené zažívání byla bych opatrná.člověk má používat byliny a potraviny které s ním rostou ve stejném pásmu.Jinak pokud chce pokažené napravovat exotikou,tak více pokazí než napraví.Není to z mé hlavy.Já se zajímám o východní směr léčení.A tam vše co říkají,také dělají a je to stoletími ověřené.Chlorea pro středoevropana není ani ověřená aní zrovana to nejlepší.

Bábina
1450 příspěvků 08.10.10 15:58
Omluva

Omlouvám se za překlep v mimulém příspěvku,ale diskuse o doporučování potravinových doplňků a chlorei zvláště,nebere konce a je zavádející.Proto mně omluvte, už začínám být dost rozlobená.

sam22
3 příspěvky 08.10.10 16:08
Konečně argument

Bábina: oceňuji, že padl nějaký srozumitelný argument.

Pravidla makrobiotiků a podobných okrajových a alternativních stylů věda dlouhodobě konfrontuje a i proto si myslím, že debata jíst jen to co roste kolem Vašehodomu je spíše mylná, i když jako názor to samozřejmě respektuji. Problém je, že v dnešní době extrémě zatížené stravy stran škodlivina rafinovaných tuků a cukrů a podobně není možno najít alternativu živin, které by navíc komplexně doplňovaly živiny včetně např. omega 3 a 6 a v poměrech a množstvích pro tělo výhodných navíc při synergickém, tedy vzájemně působícím na organismus.

Přeci není problém se argumentací vzájemně obohatit.

Fiorebianca
3 příspěvky 08.10.10 18:23

Vyhodí vás dveřmi, šup tam oknem :-). Hezky napsáno. Zítra ráno jedu konečně domů a příští týden mě čekají všechna vyšetření, tak vám dám hned vědět, jak jsem dopadla. Pěkný večer…

Bábina
1450 příspěvků 09.10.10 08:26
Bakterie žv žaludku

To budete hodná,že dáte vědět,držíne Vám palce.A kdykoliv budete něco potřebovat napište,můžete i z domova přece.

Jaja002
1 příspěvek 06.12.11 12:07
Prosím o Váš názor

Dobrý den, mám časté pocity na zvracení (zvracím málokdy), už delší dobu (pár měsíců) občas nechuť k jídlu, pocit na omdlení a občas bolesti hlavy, celkově se necítím dobře. Obvodní lékařka mi udělala krevní testy a zjistila sideropenickou anemii + nízký tlak, což by odpovídalo té slabosti a omdlevání. Teď jsem objednána na gastro, ale hrozně se bojím fibroskopie, mám z toho hrůzu…myslíte že to bude nutné?Mohla bych si zažádat o narkózu?… RTG páteře byla v normě. Prosím o radu, nevíte o něčem co by to mohlo způsobit, nebo co dělat aby se to zlepšilo? (dělám si mátové čaje-občas trochu zaberou, jinak jsem si v lékárně koupila Talcid a když někam potřebuji jít tak Kindedryl). Jsem z toho nešťastná, je mi 19 let a potřebuji se soustředit na školu… :zed: Předem moc děkuji za odpověď.

spipek  12.05.12 18:44
bakterie v žaludku
@sam22 píše:
celkově je potřeba pročistit tělo a na to je dobrá chlorella.

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda máte zkušenosti s chlorellou? To je od energy,že? Dcera používala Renol taky od energy na zánět moč.měchýře a pomohlo jí to.Taky mne trápí bakterie v žaludku.Po fibroskopii mi mudr.řekla,že bakterie není škodná ale pokud se cítím špatně nasadí mi antibiotika,která mi nemusí dělat dobře.Z počátku se mi nevolnost objevila někdy.Poslední dobou mám častější nevolnosti ale nikdy nezvracím.Nevím,jak se bakterie jmenuje.Přemýšlela jsem o Chlorelle.Děkuji za odpověď

mišina 088  01.02.14 17:52
každy vaš nazor uvítam

Dobry den, byla jsem na gastroskopi kvuli podezření na vředy našli jenom bakterii a predepsali antibiotika klacid 500 a jeste jedny a ktomu na uklidněni helicit 20 a bolesti ustoupili jen velmi malo, snažim se jist vyvažene a dietně, doktor rikal ze bolesti ustoupi do 2 dnu, chtěla bych se zeptat jesli je normalni ze celkem necitim žadnou změnu doktor rikal ze dalsi kontrola neni nutna :) děkuji za odpověd

ja13  02.02.14 19:33

Dobrý den,
překyselení žaludku. Antibiotika vám akorát tak zničí střevní floru, zničí imunitu a jste na tom ještě hůře, než jste byla. Take to chce udělat něco pro tělo komplexního. Je to na vás! Chcete? Jestli ano, napište mi anmůj mail zdraví-krasa1@seznam.cz

Váš příspěvek