Atopický ekzém u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luckakres  25.08.13 13:34
Atopický ekzém u miminka

Dobrý den prosím o rady a pomoc co s tímhle ekzémem máme dělat. syn má 4 měsíce a trápí ho to takhle moc poslední dva týdny..předtím to neměl skoro vůbec takže sme nebyli ani u kožní, měl jen hrubší kuži a tu sem mazala…no tak jsme nyní byli u kožní a ta nám předepsala mast s kortikoidama což nechci používat jelikož vím jaké je to svinstvo…a imazol a fucidin, tak tím mám mazat tyhle zarudlé místa což mažu ale stejně je to tam pořád…ano pomůže to na jeden den a hned druhý den je to opět a je to takhle pořád dokola a dokola..mokvá mu to, má to rudý, prostě hrůza…vyzkoušeli jsme kosmetiku nivea, johnson, balmandol olej do koupele, měsíčkovou mast, olivový olej s bylinkami a nic nepomohlo. nyní mažu 3.den konopnou mastí od dr. popova a s tím to docela pomáhá ale včera zničehonic měl uplně rudý, celý zmokvaný břicho a uplně rozpálený což nechápu…takže dneska sem mu ho namazala imazolem a v noci a ted to má lepší než včera (viz foto.) a ještě koupu 4.den v syrovátce..mimoto plně kojím…co s tím máme dělat já už jsem fakt bezradná. nemám zajít třeba k alergoložce? nezjistila by na co je alergický? třeba jakému jídlu byhc se měla vyvarovat?

Reakce:

help04
4 příspěvky 29.08.13 08:45
Atpický ekzém

Dobrý den,
moje známá to zažila u svýho syna kdyžmu bylo osm měsíců.
Používala bylinky a nyní je to v pohodě.
Klidně Vám mejlem pošlu co užívala a jak to probíhalo.
V případě zájmu Vám i bylinné výrobky zašlu.
Help04@seznam.cz

Celam  12.08.15 21:50
atopicky ekzem

Zdravim, synovi 3 roky se objevil ekzém a já nevím, co s ním. Zkoušela jsem mazat různými na ekzem spešl doporučenými mastičkami, ale nic nijak výrazně nepomohlo, už opravdu nevím…

terkaMos  26.08.15 22:36

Mě pomohl local crém, doporučila mi ho dermatoložka a opravdu super věc. Nic jiného mi předtím nepomohlo

Celam  27.08.15 22:22
atopicky ekzem

Aha, a co to přesně je za krém, nebo kde bych to mohla sehnat?

terkaMos  27.08.15 23:35

Já jsem si ho objednávala přes internet na protopan.cz, jestli se to dá koupit i jinde netuším, ale na požádání mi zaslali i vzorek krému, takže jsem po vyzkoušení měla hned jasno

Celam  28.08.15 13:52
atopicky ekzem

Tak děkuji za radu, podívám se co o tom píší a uvidím ;)

jarka.modra
26 příspěvků 15.10.15 10:52

Mne na atopicky ekzem pomaha Radioxar ale nevim jak by na to reagovala detska pokozka. doporucila bych konzultovat s lekarkou :)

Váš příspěvek