Atopický ekzém a suchá kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AAAddd  11.08.13 19:52
Atopicky ekzem

Dobry den, hodne trpim na atopik a celkove, mam velmi suchou kuzi, ktera se „supinkuje“. Chtela bych poradit, ktera mast, bylinky, nebo cokoliv by bylo prospesne a hlavne zabira! Vyzkousela jsem toho hodne a zatim toho moc nepomaha. Ke koznim samozrejme chodim, ale taky nic moc. :nevim:

Reakce:

KarelCh  02.10.14 15:23
Rada

Dobrý den, pokud máte jakékoliv problémy, tak mi napište e-mail, máme zkušenosti s 90% nemocí. Nezávazně napište a zeptejte se… chanyx@seznam.cz

peterjabb  21.11.14 13:15
Ekzémy

Tonyc nejsi náhodou prodejcem těch přístrojů, když jej doporučuješ zde na každé stránce a skoro na každou nemoc? Doporučuj alespoň jenom na to co máš sním vyzkoušeno, buď tak hodnej.

Bláňa2  15.06.15 16:52

Dobrý den, taky trpím na atopický ekzém. Docela mi pomáhala mastička Triamcinolon. Jenomže to vždycky zabralo, ekzém mi to vyléčilo, ale když jsem mazat přestala tak jsem ekzém měla za chvíli zpátky. Ekzém se mi vyskytuje na ruce, přímo na dlaních zvrchu. Vypadá to velmi nepříjemně pro okolí a aji pro mě. Pokud to mám hodně, tak mi mastička zabere. Ale spíše by mě zajímalo, zda nevíte o něčem, po čem by se to vůbec nevracelo?

Tadeáška  15.06.15 17:27

Zdravím, neměla jsem přímo atopický ekzém, ale měla jsme problémy s takovými bílými pupínky. Také jsem je měla na rukách a pomohl mi na to olejíček. Natírala jsem ho vždycky večer před spaním a ráno jak jsem vstala.

ozdravi
15 příspěvků 15.06.15 17:29
Bláňa 2

Pošlu Vám k tomu více informací jak ekzém řešit zevnitř, aby se již nevrátil. Je nutné výrazně posílit imunitní systém, vyčistit krev a k tomu čistě přírodní kolagen v tekuté formě. Napište mi na mail antoniejulie@sez­nam.cz a zašlu Vám obsáhlé infromace o těchto čistě přírodních produktech z čínské medicíny

Bláňa2  15.06.15 17:35

Nejsem si jistá, zda by mi olejíček pomohl. Je pravda, že jsem ještě žádný nevyzkoušela, ale měla jsem hodně mastiček a krémů, které pomáhají na pupínky a jiné ekzémy a na ten můj to bohužel nefungovalo.

Tadeáška  15.06.15 17:40

Nejsem si úplně jistá, co obnáší ten atopický ekzém, takže nevím, zda by vám to mohlo pomoct.

ozdravi
15 příspěvků 15.06.15 17:41
Bláňa 2

Já Vám žádný olejíček nenabízím ja nabízím vyčištění organismu zevnitř čistě přírodními produkty velice příjemné chuti. Nevím z čeho jste usoudila, že Vám nabízím nějaký olejíček. Napište na mail a uvidíte i video jak se vyčistí krev od bakterii, plísní, cholesterolu a kyseliny močové. Pak čistá krev bude dopravovat na postižená místa výživu z imunity a kolagenu. Kolagen totiž tvoří až 70% Vaší kůže a ta jej ve Vašem přípdě potřebuje k regeneraci.

Bláňa2  15.06.15 17:48

Já jsem reagovala na paní Tadeášku. Ten komentář nebyl směřovaný na Vás. Abych pravdu řekla, tak jsem si toho vašeho prvního příspěvku nevšimla. Můžete mi tedy nějaké informace poslat na mejl: blanka-blanka-planka@seznam??

Bláňa2  15.06.15 17:50

Tadeáška
No ze začátku to vypadá jako normální suchá kůže, potom se na tom udělají takové vodové pupínky jakoby a ty postupně začnou praskat. Vypadá to jako malé puchýřky v podstatě. Ale ty strašně svědí, takže je škrábu a taky mám tendenci je praskat. :D Jenže když to popraská (což se stane třeba i samo), tak to potom praskne až do masa a už to i bolí a štípe.

Tadeáška  15.06.15 18:03

Podle toho jak jste mi to tady popsala mi to přijde hodně podobné ekzému mojí tchýně. Mívá taky takové puchýřky, které praskají a hrozně suchou pokožku. Používá taky ten olejíček a neslyšela jsem, že by si od té doby stěžovala.

Bláňa2  15.06.15 18:08

No bylo by to samozřejmě super kdyby mi to pomohlo. Za zkoušku nic nedám, už jsem v tom utopila tolik peněz, že to až pěkné není.

Tadeáška  15.06.15 18:19

No určitě, ty přípravky jsou hrozně drahé. Ale pokud vám pomáhá ta mastička, proč to chcete měnit?

Bláňa2  15.06.15 18:23

Ta mastička je nějaká speciální říkala kožní. Má v sobě silné účinky. Když to přirovnám, je to něco jako antibiotika. A pomůže to jakoby už v tom problému. Ale já bych chtěla něco, co by tomu předešlo. Nebo vyléčilo tak, že se mi to už nevrátí.

Tadeáška  15.06.15 19:07

Takže vám to jakoby pomáhá, ale vrací se vám to zpátky, jestli to chápu dobře?

Bláňa2  15.06.15 19:15

Ano, přesně tak. A chtěla bych něco, čím bych to zastavila úplně.

Tadeáška  15.06.15 19:24

No, tak vyzkoušejte ten baobabový olejíček. Ten jsem používala já i tchýně, a pokud vím, tak jsme obě bez ekzému a potíží. :)

Bláňa2  15.06.15 19:38

A ten koupím v drogérii nebo je na recept?

Tadeáška  15.06.15 19:42

Tak jestli je v drogérii, to bohužel nevím. Ale vím určitě, že na recept není. Já jsem ho vždycky kupovala normálně v lékárně.

Bláňa2  15.06.15 19:50

Jenže se teď koukám a jich je asi více druhů ne?

Tadeáška  15.06.15 19:58

Jo je, já jsme měla bio od maxivitalisu.

Bláňa2  15.06.15 20:01

Děkuju moc za rady. :)

ozdravi
15 příspěvků 15.06.15 20:12
Bláňa 2

Přeji Vám ať Vám to pomůže, ale vnitřní příčina zůstane nevyléčená. No uvidíte na jak dlouho Vám to pomůže. Pak sem napište své zkušenosti. Hezký večer ve zdraví

Agatka25  22.06.15 10:52

Suchá kůže je děs. Na atop. sice moc netrpím, ale tohle je fakt hrozné. Mám pocit, že se mi za chvilku všechna kůže „odlepí“ jeslti chápete jak to myslím. Nějaká mast, která pomáhá nejen na ekzém ale i na suchou kůži?

Kamil015  23.06.15 21:29

Nemam zadnou odlepujici se kuzi xD takze asi netrpim tolik, co ty, ale použivam krem RadioXAr - je celkem znamy, teda apson v mem okoli ho pouziva dost lidi na suchou kuzi

LuccieX6  25.06.15 20:18

Tak RadioXar je dost jasná volba. Nebo aspoň u nás doma je to jasná volba :) Doopravdy zklidňuje

Treina  10.07.15 11:24
rady, tipy vítám :)

Zdravím, trpím na atopický ekzém. Mám ho rozlezlí po celém krku a nevím co s tím. Někdo nějaký tip, radu?

Karinaa054  11.07.15 19:39

Hledala jsem reakce a dle vašich doporučení jsem vážně vyzkoušela tady radioxar:leky­nadosah.cz/ra­dioxar-krem-150-ml~z3098127.html a musím uznat, že je to fakt špička

Tomculka  18.07.15 20:07

Karino prosím vás, tenhle přípravek je lék nebo jen doplněk stravy? Protože v tom je dost podstatný rozdíl

Carlasa  19.07.15 21:29

Též řeším, tenhle problém s atopikem, bohužel už několik a ne a ne se ho zbavit. Takže pokud má nějakou radu neváhejte a sem s ní :)

Karinaa054  22.07.15 08:39

Je to lék. Samozřejmě, že je v tom podstatný rozdíl. Lék má klinicky ověřené účinky. Navíc si dovolím říct, že tenhle skutečně pomáhá

Zanetass  24.07.15 08:02

Pokud mohu poradit zkuste local cream, mě během několika dnů zbavil zarudnutí a svědění a nakonec i celého ekzém. Musím zaťukat, že zatím se mi nevrátil :)

carlasa  27.07.15 22:17

Tak o tom slyším opravdu poprvé, můžete mi o tom říct něco víc?

Treina  27.07.15 22:44

Také by mě to docela zajímalo, přeci jen kdyby mi to, alespoň trochu pomohlo proti svědění nebo na vyblednutí jdu do toho

Zanetass  28.07.15 06:17

Je to krém který pomáhá proti ekzému, lupénce atd. Na požádání mi dokonce poslali i vzorek tohoto krému, takže jsem si nejdřív ozkoušela, že opravdu funguje. Mrkněte na protopan.cz, tam určitě najdete víc informací

jarka.modra
26 příspěvků 15.10.15 10:54

Ahojte vyzkousela jsem ten radioxar jak tady pisete a jsem moc spokojena, pomohl mi na suchou kuzi hned po prvnim tydnu natirani :) tak jsem rada ze jsem na takovou diskuzi vubec narazila. Diky moc :srdce:

Váš příspěvek