ATB pořád dokola....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

b.u.d.d.h.a@centrum.cz  30.07.14 19:56
ATB pořád dokola....

Dobrý den,

bude mi 22 let.
Moje období nemocí a braní ATB začalo v mých 14.letech, kdy jsem prodělala silnou infekční mononukleozu (osypaná po celém těle, vysoké jaterní testy, horečky, dlouhá rekonvalescence). Do té doby jsem nikdy neměla angínu a nebrala ATB!
Po inf. mononukleoze mi začaly problémy s močovým měchýřem (opakované cystitidy) - i několikrát měsíčne - stále dokola opět antibiotika, v roce 2009 to vyvrcholilo zánětem ledvin, dva roky jsem byla poté sledovaná na nefrologii a brala 3.měsíce ATB kúru s Nitrofuranoinem. Jako by to nestačilo, začala jsem být pořád více a více nemocná - chřipky, nachlazení, tak dokola. V roce 2012 jsem nastoupila do MŠ a ke všem mým problémům se přidal i opakovaný zánět dutin a další série ATB… Zinnat, Zanocin, a další hnusy :,( Ještě k tomu se mi udělali v čelistních dutinách cysty…
Začala jsem docházet na alergologii, kde mi dělali testy (= žádná alergie) a tak jsem dostala Ribomunin lyzát na podporu imunity…

Teď je červenec 2014 a já jsem opět na ATB - Nitrofurantoin na zánět moč. měchýře…

Nedávno jsem si sepsala seznam ATB, které jsem užívala: (některé i několikrát…)

• Fromylid
  • Augmentin
  • Penbene
  • Klacid
  • Zinnat
  • Zannocin
  • Clotrimoxazol AL Forte
  • Biseptol
  • Nitrofurantoin
  • Gyrablock

Už jsem opravdu zoufalá - dokáže mi někdo poradit co dál?
Má někdo podobný příběh s opakujícími se infekty?

:,(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek