Otok po jídle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Usměváček  16.08.10 15:05
Ať sním co sním,oteču jako těhotná před porodem

Dobrý den Vám všem,okolo 40 roku života jsem začala pozorovat problém s některým druhem jídla,po snězení mi nejpozději do 1 hodiny otekl žaludek i břicho a já vypadala jako těhotná.Nejhorší je bolest,když s takto nafouknutým břichem chcete sedět.S přírůstkem roků se zvětšoval i okruh problémových jídel.Dnes nesmím sníst vůbec nic,situace je stále stejná.Běhám po různých vyšetřeních,ale zatím marně.S pomocí prášku Lanzul,který vezmu 30 minut před jídlem a prášku Ganaton,který vezmu těsně před jídlem smím jíst,ale i tak se občas stane,že oteču,tak pak musím spolknout ještě Espumisan.Dokázal by mi někdo poradit?Moc děkuji za každou radu,kterou od Vás obdržím.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 16.08.10 21:52

byla ste na alergologii?

slyšela ste o potravinové alergii? vaše příznaky tomu odpovídají…je to anomálie akorát přesně z vašich informací nevim a netušim jestli z trávicí soustavy nebo vašeho mozku…

alergie je v tomto dost možná…

ten otok vypadá jak a kde?

Usměváček  17.08.10 08:21
Doplnění informací

Dobrý den,otok je od prsou dolů až po břicho a do obou boků.V levé části je více svisle oteklý a podrážděný.Otok je velice viditelný a jak jsem již psala i bolestivý (hlavně při sezení)Oteču nejpozději do 1hod.od jídla(záleží na tom co jsem jedla a v jaké kombinaci)ale bez použití prášků je naprosto pokaždé.Určitě to není záležitost v mé hlavě i když samozřejmě jako všichni v této době žiji hekticky a rychle(myslím tím hlavně stres v zaměstnání)Jsem dnes již dříve narozená,tak žiji spořádaný život,nekouřím,vá­žím si každého dne a tak dbám na skladbu jídelníčku,aby byla strava pestrá a výživná,nemám nadváhu,ani nehltám jako bernardýn,nepiji pivo ani tvrdý alkohol a vínečko si dám opravdu jen příležitostně.Tak nevím,poraďte prosím,pokud Vám toto popsání trochu napoví.Děkuji moc Vám všem.

Dr.House
622 příspěvků 17.08.10 09:07

tak více méně to odpovídá potravinové alerigii…je to prostě anomálie.

Usměváček  17.08.10 09:11
Poděkování

Děkuji Vám celice,jdu číst :-)

Tomassss  15.02.12 16:26
nafoukle bricho

Dobry den vsem
Mam problem po jakemkoli jidle jsem vzdy nafoukli,ze se az nevejdu do kalhot.Kolikrat jdu na stolici az po dvou dnech,lehke bolesti bricha.Plyny me i kolikat prekvapi,pritelkyne mi rika,ze to neni normalni.
Sportuji dostatecne,nicmene v posledni dobe mam pocit i unavy.
Mam strach abych nemel vredy neboli neco jineho.
Rad bych poprosil o radu.
 dekuji

Váš příspěvek