Artrogrypoza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chleba 1  11.10.11 17:36
Artrogrypoza

Ahoj všem,
je mi 19 let a jsem postižena artrogrypozou (Arthrogryposis). Jelikož nikoho neznám kdo má stejnou nemoc, tak bych se ráda něco o ní dozvěděla od lidí co ji také mají a nebo znají někoho co tuto nemoc má.
Předem děkuji za odpovědi :wink:

Reakce:

kolkolecko
1 příspěvek 12.10.11 14:09

Ahoj,
v létě se nám narodil syn s arthrogrypozou.
Přeju pěkný den!

Dr.House
622 příspěvků 17.10.11 16:44

jedna paní od vedle to má …ale to jste asi slyšet nechtěla…co konkrétně vás zajímá?

Hanasek32  11.09.12 20:33
ahoj

Ahoj vsichni,
jsem rada, ze tato diskuse existuje, nahodne jsem na ni ted narazila. Jmenuji se Hanka, je mi 32 a bohuzel touto vrozenou vadou trpim od narozeni. Je pravda, ze taky nikoho neznam s touto vadou. Vzhledem k opotrebeni jsem ted prodelala dve entoprotezy kycle a kolena na prave noze v Praze. Je pravda, ze o tom taky hodne nevim, ale velmi rada si s nekym o tom pokecam. Prijemny vecer :)

ARTROGR  05.10.13 20:57

Ahoj, též mám AMC POKUD SEM CHODÍTE, napište mi, díky.

Míša 123  25.11.15 18:41
Hledám človíčka s artrogrypozou :)

Ahoj, jsem mam kamaráda s artrogrypozou, je moc fajn, klidne se nám ozvi, budeme noc rádi:) hezky večer Míša 606 848 952 :) take funguji jako reprezentační trenérka paralympijskeho sportu Boccia, hledám nové talenty, nejlépe ženy či dívky kvůli kvotam které jsou určeny pro počet žen na paralympiady. Prosim, kdybyste někoho znali či tu mezi vámi někdo byl, to by byla paráda.. Moc dekuji a hezky večer všem.

iveta61
1 příspěvek 28.11.15 09:04
AMC mám 54 let

Ahoj všichni :mavam:, zdravím a asi jsem tady nejstarší, jsem ochotna poskytnout své zkušenosti - mail: ag61@seznam.cz

stará.maud
1 příspěvek 28.11.15 10:09
@Míša 123 píše:
Ahoj, funguji jako reprezentační trenérka paralympijskeho sportu Boccia, hledám nové talenty, nejlépe ženy či dívky kvůli kvotam které jsou určeny pro počet žen na paralympiady. Prosim, kdybyste někoho znali či tu mezi vámi někdo byl, to by byla paráda.. Moc dekuji a hezky večer všem.
 Váš příspěvek