Anorexie a deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adenka  20.01.11 19:39
Anorexie

Dobrý den!Chtěla bych poradit nevím jak dál mám problém něco snist bojím se že přiberu na váze stydím se sama před sebou mám 3 krásné děti hodného manžela bezva rodiče a prima tchána s tchýní,ale trpím a vše okolo tprápím už to nezvládám menželem se jen hádám na děti jsem nervozní ze dne na den k doktorovi nechci jít bojím se že by mě zavřeli do blázince tak prosím o radu jak z toho ven.,oc děkuji V. :cry:

Reakce:

kmotra
114 příspěvků 20.01.11 20:04
Adenko,

a kdy jste byla naposled v kině, v divadle a pod.? Pomůže vám někdo s domácími pracemi, aspoň někdy? Máte určitě hodně práce kolem 3 dětí.

Bábina
1450 příspěvků 23.01.11 12:24
Anorexie

Plně souhlasím s kmotrou.Udělejte si čas i na sebe.Lidé kteří se memají rádi,trápí své tělo,jako by ono za všechno mohlo.Ale pokud není spokojená maminka,nebude spokojená rodinka.Ví váž manžel něco o dělbě práce?A proč Vás tak straší váha?To je přece nesmysl.Pokud já vím „hubendíry“ u mužů zrovna neletí.A aby jste kvůli tomu,že máte pomyslného strašáka přišla o manžela,a děti ,to přece nechcete.Když jste na děti nervozní,začnou zlobyt a je to začarovaný kruh.S manželem ,když se budete hádat,najde si nějakou baculku,která to neřeší a je v pohodě.Nejlepší by bylo kdyby jste navštívila lékaře,který se na poruchu příjmu potravy specializuje.Pokud k tomu nemáte ještě odvahu,zaregis­trujte se aby jste mohla na soukromé strámky(to je ta obálka u našich nick) a oporou Vám může být kmotra i ja.Protože každý člověk s problémem,ať je jaký chce,potřebuje někdy ruku,která chvilku podrží hlavu nad vodou.Jsme Vám ochotné obě pomoci.Mluvím i za kmotru,protože znám její práci a snad mně za to neuškrtí.

adenka  29.01.11 19:15

Děkuji za odpovědi.Kdyby to bylo tak lehký tak bych ani neváhala ale odvahu dostat je fakt velký sousto zkouším jak to jde už i doktoři mi říkají ře mám poruchu příjmu potravy ale já prostě jsem jak blázen neví jak to tak došlo daleko vždycky jsem měla jídlo strašně ráda dala bych vše za to kdybych se mohla vrátit do stejných kojejícj.Moc děkuji za příspěvky i to mi dodává trošku sebevědomí.Sama sebe nerada litiji ale je mi straššně líto dětí aby si nemyslely že je nějak šidím strašně ráda se o ně starám dělám vše aby byli štasný jen mam sebe ubíjím stou debilní anorexií.

Bábina
1450 příspěvků 19.02.11 14:56
pro 777

Jinak Adence by nejvíce pomohlo navštívit lékaře,který se na tento problém specializuje.Tady si radí laici kteří problém překonali ,nebo alternativci.A blá­zinec,to vám opravdu nehrozí.Zadejte si registraci místo přihlášení,aby jste dostala obálku a tím možnost vstupovat na naše soukromé stánky.Pak na této stánce si vyberte koho chcete a nebo můžete navštívy postupně všechny.Tam Vám mohou poradit všechny stánky které existují a nebo zkusit s Vámi hedat příčinu.Ale lékař by byl nejlepší.Ještě se rorhlédněte po diskusi,protože tento problém běží na několika stránkách.

Hanzz
2 příspěvky 21.11.12 07:54
Co to znamená?

Dobrý den. Nikdy jsem si nepřipouštěl že by mě to mohlo potkat.Ale jak se sám sebe sleduju tak na demnou vyhrává anorexie. Nikdy jsem se nesnažil hubnout ale přišlo to samo. Mám sylný deprese pocit uzkosti a myšlenky na všechno zabalit. Jediný co mě trochu drží jsou moje dvě děti který mám ve střídavé péči. Jsem dobrej kuchař ale jís prostě pořádně nedokážu poslední dobou mám i velký třes v rukou a jak něco sním tak následuje prujem. Stydím se otom někomu říct a ono není ani komu. Možná si jen přeju že to není pravda.

Hanzz
2 příspěvky 21.11.12 07:54
Co to znamená?

Dobrý den. Nikdy jsem si nepřipouštěl že by mě to mohlo potkat.Ale jak se sám sebe sleduju tak na demnou vyhrává anorexie. Nikdy jsem se nesnažil hubnout ale přišlo to samo. Mám sylný deprese pocit uzkosti a myšlenky na všechno zabalit. Jediný co mě trochu drží jsou moje dvě děti který mám ve střídavé péči. Jsem dobrej kuchař ale jís prostě pořádně nedokážu poslední dobou mám i velký třes v rukou a jak něco sním tak následuje prujem. Stydím se otom někomu říct a ono není ani komu. Možná si jen přeju že to není pravda.

Váš příspěvek