Léčba anémie jinak než operací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

svety  08.05.11 16:38
ANEMIE

Dobry den chtela bych se nekoho zeptat,kamaradka ma ztratu cervenych krvinek a rika ze ma nedostatek zeleza a v tele zadny vitamin b12,proto musi jit na operaci k odstraneni delohy,vejcovodu , vajecniku,pripada mi to trochu divne a proto se chci zeptat,je li toto mozne,zadne priznaky jinak nema,chodi do prace,dela prescasy,nebyva unavena,to by onemocneni nespravily nejake leky? Dekuji za odpovedi

Reakce:

Lucrezia  29.05.11 10:17

Nejspíš v tom bude ještě něco jiného, než anemie.
Anemie samotná se tímto způsobem neléčí.

AMarcelka  05.09.12 11:23
Chudekrevnost a odstranění dělohy

Chtěla jsem se také zeptat, jak je to s chudekrevností a odstraněním dělohy. Dnes mě pustili z nemocnice po kyretáži a zjistili mi chudokrevnost a pan pripář okamžitě prohlásil, že mi stejně jednou budou muset vzít dělohu, protože mám málo heoglobinu. To jde, ale snad vyléčit jinak.Nebo ne? To, že teď silně krvácím sice způsobilo mou anémii, ale řešení podle mě není v odstranění dělohy. :roll:

pStefanie
1 příspěvek 26.02.13 13:29
jsem anemická?

Jsem 14 dní po kyretáži. Včera jsem byla na kontrole u svého ginekologa, který mi předepsal hormonalní léky. Operace, odstranění dělohy, není zatím nutná. Myomy jsou malé, děloha trochu zvětšená. Takže vše v pořadku. Dodržuji 6ti nedělí, ale necítím se dobře. Je mi často na omdlení, celá se třesu a jsem barvy zelené. Nohy mám tak těžké a mám bolesti v kříži. Tak se chci zeptat čím to je? Par dní beru pro jistotu železo a zinek. ;)

Rendisek82
10 příspěvků 24.04.13 08:44

Ahoj, po kyretáži jsem měla stejný problém, jsem anemická od dětství a dítě taky i když jsou hodnoty v normě, ale jsme hodně bílý. Je tomu už 2 roky, ale pořád tělo vyživuji, tenkrát jsem užívala železo, vitamin C dlouhodobě (ale ne z lékárny, tam je to ochuzené o vitamíny i když to propagují za nejlepší), ale od společnosti Nutrilite - Amway, to mne postavilo na nohy a nyní beru ještě mladý ječmen preventivně jednou ročně po dobu 2 měsíců. Jsou to přírodní preparáty, takže Vám ublížit nemohou. Držím palečky ať Vám je líp.

Váš příspěvek