Agorafobie a těžká deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkak18
1 příspěvek 21.05.12 10:13
agorafobie a těžká deprese

Ahoj,už 25 let bojuji z těžkou agorafobií a následně depresivní stavy,který na neúspěšnou léčbu zákonitě navazují,změna psychiatra nepomohla,nas­tartoval léčbu tolika léky,že jsem byla pořád mimo,spala jedla a pořád do kola.Jediný výsledek je po 25 letech invalidní důchod,ale protože chybějí léta placení sociálního pojištění,lépe léta by byla,ale ne jak oni potřebují 5 let v 10 nebo10 let ve20.A bohužel vysvětlovat úřadům,že změna původní psychiatričky nebyla možná,vzdálenost minimální od domu,i to dělalo potíže.Pracovat bych několik hodin zvládla,ale najděte práci z domova,pro mmě zcela nemožné.Pro mě zcela neřešitelnej kruh,nejsou peníze,není důchod,perspektiva žádná, takže deprese neustálé obavy co bude i v blízké budoucnosti a agorafobie podle mého, už za ty léta nevyléčitelná.A to je opravdu psané velice zkráceně.Máte zkušenosti a můžete poradit co v této situaci dělat?Pověsit se,ale na to jsem asi srab.Děkuji.

Reakce:

keles  29.05.12 13:14
Agorafobie

Dobrý den,já ji mám taky,ale jako panickou poruchu ,beru ASENTRU a jsem v pohodě. :)

Váš příspěvek