Agorafobie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aZeroth  30.12.11 02:33
agorafobie

Ahoj píšu opět, krom minulého článku jsem chtěl napsat hlavně tento. Jsem agorafobik, chodit ven nemůžu, protože jinak začínám panikařit, být dezorientovaný a jako bych padal do podivný tmy. Krom tohodle nejsem v pohodě ani doma, většinu času mám dost zlý sny, doslova nesnesitelný takže dost času nespím a usínám až když opravdu odpadávám, nevím jestly mám nějaký deprese nebo podobně ale mám taky dost zlý myšlenky, dost času přemýšlím otom jak skončím a představuju si dost blbí konce a nevěřím, že to dopadne dobře. Už nějakou dobu možná měsíc možná 2 jsem se úplně odříznul od okolního světa, tím myslím i kontakt s mým nejlepším kamarádem i po internetu a nemám vůbec nutkání ani chuť se bavit s nějakými lidmi, V minulosti jsem se pokoušel o sebevraždu a tak mě tedy odvezly do psychiatrické léčebny jenže tam jsem byl jen chvíly, nepomáhali mi tam a doktoři se mnou mluvili tak jednou týdně a rozhovor vypadal takhle " je ti lépe ? „ne“, dobře uvidíme se zase za týden…tak mě rodiče vytáhly z5. Po od chodu z toho eskamotéru jsem pravidelně docházel k psychiatričce, předepisovala mi opravdu řadu léků, všechny jsem je pravidelně užíval a nijak mi nepomohly ani na ty hnusný depresivní stavy, začal jsem na Elicee, Risperidonu a Rivotrili, pak jsem měl Tritico a teď beru drahý lék jménem Lyrica. Opět mi nepomáhá, ještě jsem zapoměl podotknout že občas mívám slyšiny,ˇnebo někdy něco divnýho vidím ale není to tak zřetelný. Teď už ani tak moc ne.. je mi 18 let a žiji s rodiči, hlavně kvůli tomuhle jsem nemoh dodělat žádnou střední školu, sice jsem neměl ještě zdaleka nějakou fobii ale měl jsem těžký deprese a většinu času jsem věnoval hlavně myšlenkám na sebevraždu, což začínám i teď, jelikož si začínám připadat marný a žít poslední dobtakhle nechci, nedovedu si představit život bez potomků, bez ženy či rodiny nebo přátel a jen hnít v pokoji 3×3 a po dlouhých letech utrpení umřít jako někdo okom nikdo nevěděl že existuje, v poslední době opravdu přežívám a cítím že už takhle dál nemohu…

Reakce:

Tom69
172 příspěvků 30.12.11 14:23
Ahoj

těžko Ti říci něco nového, nebo konkrétního poradit. Přečti si tady příspěvky v diskusi Deprese a jak ji léčit. Zapoj se do té diskuse, jsou tam lidé, kteří mají podobné problémy jako Ty. Jako první malé vítězství beru, žes nerezignoval a napsal. To znamená, že určitá míra aktivity tady je. Musíš, i když je to těžké bojovat po všech liniích, pokus se promluvit s rodiči, opět se dej dohromady se svým kamarádem, vedle léků bych to viděl na psychoterapii, ale sám jsem na ní nechodil, tak Ti nic konkrétního nedoporučím. Ale ti lidé z diskuse, o které hovořím, možná ano. Vím, že je to strašně těžké, ale nevzdávej to. Určitě bude zase líp. Hezký den Tom

Hana.j1  17.10.13 20:25
pomoc

Dobrý den, jsem studentkou střední zdravotnické školy. Chodím do 4. ročníku a jako téma mé maturitní práce jsem si vybrala psychické poruchy. Ráda bych Vás požádala o pomoc a spolupráci. Potřebuji jen pár rozhovorů na toto téma, vše je anonymní. Za pomoc bych byla velice vděčná. Zájemci mě mohou kontaktovat na emailové adrese hanajanova1@sez­nam.cz. Veškeré rozhovory mohou probíhat jen přes internet Děkuji

radekpadek  03.01.14 03:36

Ahoj taky mam tu hnusnou agoru.budu vdecny za radu i pokec. kontakt radektaxi77@gma­il.com

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu