Addisonova nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hydrocortizon
9 příspěvků 19.01.16 19:53
Addisonova nemoc

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli pro pacienty s „Addisonem“ existuje průkazka kterou by měl nosit u sebe, a brožúrka, ( co dělat při různých situacích, větší zátěž…)Díky

Reakce:

addison  22.01.16 16:13
brožurka

Dobrý den,
Průkazka existuje, je to Průkaz pacienta léčeného hormony kůry nadledvin, kde lékař, nejlépe endokrinolog napíše medikaci v případě např. úrazu nebo operace.
Nejhorší je, že řada, nechci říct většina, lékařů o Addisonově chorobě nic neví a ani se nesnaží něco zjistit, takže musíte je přesvědčit silou, aby udělali to, co je v průkazce napsáno. To je moje zkušenost, nevím, jak by to dopadlo v případě že, bych nemohl s doktorem diskutovat. Ozvěte se a povím více.

hydrocortizon
9 příspěvků 23.01.16 08:23
addison
@addison píše:
Dobrý den,
Průkazka existuje, je to Průkaz pacienta léčeného hormony kůry nadledvin, kde lékař, nejlépe endokrinolog napíše medikaci v případě např. úrazu nebo operace.
Nejhorší je, že řada, nechci říct většina, lékařů o Addisonově chorobě nic neví a ani se nesnaží něco zjistit, takže musíte je přesvědčit silou, aby udělali to, co je v průkazce napsáno. To je moje zkušenost, nevím, jak by to dopadlo v případě že, bych nemohl s doktorem diskutovat. Ozvěte se a povím více.

hydrocortizon
9 příspěvků 02.08.16 11:30
pálení v puse a krku

Dobrý den, měla jsem zánět v krku,(čepy), následně ATB, po nich asi už měsíc pálení v celé puse a krku, výtěr neg. užívám lactobacily, zatím bez výsledku, piju bylinkové čaje. prosím o radu, jak se toho zbavit. :mavam:

Váš příspěvek