Ach ta rakovina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verusaMIK@seznam.cz  15.09.14 19:49
ach ta rakovina

Ahojik všem, v mých 26 letech mi zjistili rakovinu prsu..jedná se o zhoubný nádor..zprvu to byl pro mě šílený šok ale už se s tím srovnávám..věřím v mé uzdravení a vše bude v pohodě..držím se toho, že mě čeká ještě moc hezkých věcí a nevzdám se..
má někdo prosím nějaké zkušenosti s léčbou??

Reklama

Reklama

Reakce:

Domča 266  14.02.17 18:14
Leukemie

Zdravím mám myeloidní leukémii od listopadu se léčím na začátku léčby sem měla hodně moc Bílichov krvinek jakou mám šanci na uzdravení její teprve třicet mám dvouletou dceru mám strach :?

biana  02.03.17 18:24
nikdy jsem nepoznala takový strach

Ahoj, je mi 40 let jsem po druhé operaci prsa. První nález byl 8cm nález, pouze se sklerozující adenózou. Pravidelně jsem po roce chodila na kontroly. Měla jsem nový nález. Vím, že byl jiný tvrdý kulátý nebolestný malý útvar. 5 týdnu jsem čekala na tunel a následnou operaci. Mám týden po výkonu a tak žiji v nevědomostní mlze. Mám strach se dovědět špatnou zprávu. Nikdy jsem takový strach neměla, jsem hrozný srab, nemůžu se ani na sebe podívat. Beru prášky. Mám dvě malé děti. Ještě týden musím čekat na histolku. Nevím jak se s tím poprat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama