Absces v třísle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MissSwan
1 příspěvek 28.07.11 17:42
Abces v třísle

Dobrý den, prosím o radu : před 3-mi lety se mi v pravém třísle objevila malá bulka. Časem se zvětšila a začala hnisat. Byla jsem na vyšetření na kožním, ale na gynekologii, 2× na chirurgii, kde mi to řezali. Dělá se mi to stále. Už od prosince minulého roku mi z toho stále vytéká hnis. Nevím co mám dělat, je to velmi nepříjemné a doktoři si s tím nevědí rady. Poradíte mi, na koho bych se měla obrátit?

Reakce:

mirec104
1 příspěvek 27.09.11 17:14
absces

Dobry den,ja vam zadnou radu neposkytnu,jen vam chci rict,ze nejste v tom sama.Krome bulek v trislech,je mam v podbrisku a hlavne na prsou.Je to neustaly kolotoc,protoze jakmile na jednom miste praskne,okamzite si hleda cestu na jinem miste.Nekdy jich mam pet najednou.Mam s tim problemy uz dva roky a verte,taky si s tim nikdo nevi rady.Ja vam jenom chci poprat pevne nervy a nizky prah bolestivosti..

gula  24.11.11 14:46

možná tam máte něco co to zpusobuje a proto se to pořád vrací,moje máma měla ten samý problém a asi po 5 letech z vřídku vytáhla tak 5cm vlas :-)

Nikitka44  19.06.15 08:24
abces v prsu

Zdravím, já jsem prodělala v 18letech abces prsu (udělal se na bradavce) bylo to strašné, vrátilo se mi to 3×. Opakovaně mě to nařezávali, vyměny drenu nic příjemného, po 4. jsem řekla dost a dali mě pod celkovou narkózu a oblast vyškrábali. Mám tam jizvu ale na tom místě klid.Ted po 9.letech se mi to udělalo na druhém prsu. Opět nařezávání a antibiotika (vždy mi dávali antibiotika),opět se to vrátilo. Řekli že už to řezat nebudou, takže mě řekli at se začnu léčit u homeopatičky, takže uvidíme. Jinak abces mi včera prasknul a mám pocit že se mi dělá i u zadku. Už jsem zoufalá…poraďte…

Nikola111155577  08.11.16 15:00
abcecs v prsu

Jak už jsem psala v 18ti jsem měla absces v levém prsu 4× a ted v pravém po 6.
Mám za sebou díky abscesu druhou operaci c celkové anestezii. Táhne se to se mnou už přes deset let.Nic nepomáhá-nevědí co se mnou. Už bych chtěla založit rodinu, nevím co udělá mateřstí s mými prsy. Zapoměla jsem podotknout že mám v páčené obě bradavky a hnis se dělá na dvorci.

Váš příspěvek