Nateklé oko z alergie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Honzik  28.08.09 10:00
Nateklé oko z alergie

Ahoj,

přes noc mi z ničeho nic nateklo levé oko, je to nejspíš z alergie. Ví někdo co s tím, aniž bych chodil k doktorovi?

Díky

Reakce:

Radka  27.09.09 16:02
Nateklé oko

Asi jsem tady s odpovědí příliš pozdě ale stačilo by zaběhnout ke kožařovi. Já sama tyhle problémy obřas mívám, chtělo by to alespon si koupit v lékárně antialergenní tabletky, ono záleží především na tom, na co konkrétně onu alergii máš a jak moc máš nateklé to oko. Pokud nevíš na co ona alergie je, bylo by dobré to nějak vypozorovat a nebo si to nechat zjistit pomocí testů. To aby ses tomu příště vyvaroval. Samoléčbou si v tomto případě pomůžeš velmi těžko to mi věř, a s okem si vážně nezahrávej. čauky .)

Jarda  07.10.09 14:54

některá antialergika na předpis (velmi účinná a přitom jemná k organismu) se dají v malém koupit přímo v lékárně bez předpisu, většinou balení do 10 tablet, např. Claritine nebo Zyrtec. nevýhodou je, že potom musíte hradit plnou cenu léku, tak něco nad 100 kč.

Tom  27.10.09 18:18
Ječné zrno?

Mám od rána nateklé oko, prosím poradil by někdo, nejspíš je to ječné zrno, má na to někdo radu? V lékarně mi prodali jen opthalmo-septonex (kapky)

Katka  29.10.09 19:50

hmmm, já to měla taky… Trvalo to tři měsíce, návštěvy očního a kožaře nepomáhaly, vypadala jsem jak quasimodo část čtvrťáku. Pak to zmizelo samo od sebe, ale objevila se mi na tři roky vyrážka na rtu, teď to mám na rukou. Prostě někdy se s tím nedá nic dělat, ať je to sebenepříjemnější, možná je i psychická příčina.

WarPatrik  17.03.11 10:09

me osobne dneska nateklo leve horni vicko, namazal sem to eryfluidem a uz je to dobry, takze muzu doporucit

Váš příspěvek