Bypass žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anna  22.08.09 10:20
Bypass žaludku

Ahoj, celý život jsem byla silnější, ale poslední dobou trpím opravdu velkou obezitou. Je mi 29 let, mám zaměstnání u počítače a dvě malé krásné dětičky. Trápí mě, že jim nestačím se svými 168 centimetry a 139ti kily. Ale jde to na všechno, bolí mě záda a klouby a špatně se mi dýchá. Kdykoli držím dietu, zhubnu třeba i 15 kg, ale do dvou měsíců je to zpátky i s úroky. Doslechla jsem se o operaci bypass žaludku, která prý takto postiženým lidem pomáhá. Nefungují na mě totiž klasické diety. Máte s ní někdo zkušenosti? Je v mém případě vhodná? Dík moc za pomoc!

Reakce:

zazzina  08.10.09 17:57
UPOZORNENI

Nejsem lekarka , ale muj pritel je lekar a dostal misto hospitalisty v USA. To znaci stara se o akutne prijate pacienty v nemocnici. Co ho udivilo bylo vysoke procento pacientu, kteri byli privezeni pro silne bolesti nekolik mesicu po absolvovani operace zaludku z duvodu obezity. Bolesti jsou stale a nedaji se v mnohych pripadech odstranit. Jen zmirnovat leky, akupunkturou atd. Ani reversni operace uz bolesti neodstrani. Operaci jsou pravdepodobne poskozena nervova zakonceni a to zpusobuje bolest. DOBRE si vse promyslete nez se rozhodnete pro operaci. Radeji mluvte s temi , kteri to uz maji za sebou a jsou ocjotni se podelit o zkusenosti.

verča  18.02.10 09:57
banding klub

mrkněte se na stránky banding klubu a hlavně jejich diskuze, chodí tam hodně lidí kteří to mají za sebou a také hodně těch kteří o tom uvažují ;-)

rendy  18.02.10 13:22
banding klub
verča píše:
mrkněte se na stránky banding klubu a hlavně jejich diskuze, chodí tam hodně lidí kteří to mají za sebou a také hodně těch kteří o tom uvažují ;-)

je to tak jak píše verča,je tam hodně lidiček kteří poradí co ajak i já jsem po operaci bandáže žaludku a nelitují toho vůbec,že jsem se na to odhodlala jít :-D

Tojesnadjedno  02.03.15 10:15

Bože tady je to všechno tak starý? Copak na to už nikdo nechodí a nehledá informace?
Jsem necelý tři týdny po baypassu. Museli mi sundat bandáž, která mi už „podruhé“ sklouzla. Tentokrát začala zarůstat do žaludku a sleziny. Přišla sem o kus žaludku i slezinu. Mám pořád bolesti, bez ibalginu nefunguju. Máte někdo zkušenost, když to přestane bolet jako čert?

Jerryovka  07.09.16 12:09
Bandáž po 15 letech

Ahoj Anno,

je mi 40. bandáž mám od 25. Zhubla jsem nejprve 40 kilo, ale sebrali mi žlučník, protože jsem zhubla do roka a díky této rychlosti se mi vytvořil písek, který mi ucpával žlučník. Absolvovala jsem i abdominoplastiku. Po 15 letech jsem na to zdravotně tak, že to chci vyndat. Tlačí mne pod žebry ta titanová destička, mám divertikulozu střev a stejně jsem časem zase nějak přibrala. Denně bojuji s tím, jak a kdy se napít, co sníst. Jídlo si už nedokážu vychutnat nebo se třeba těšit na něco dobrého. Nikdy bych na to už nešla. Nikdy. Nikdo ještě totiž nikdy nezmínil dlohodobé výsledky bandáže, za mne - negativní. Lucka

Váš příspěvek