Nápady a požadavky na vylepšení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin  05.08.09 13:53
Nápady a požadavky na vylepšení

Zdravím,

pokud máte jakékoliv nápady na vylepšení portálu Vitalion.cz nebo jste narazili na nějaké chyby můžete psát buď do tohoto tématu a nebo přímo na e-mail: http://www.vitalion.cz/napiste-nam/.

Zdraví,

Admin

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 13:16
nápad na vylepšení

Já nevím,ale nešlo by udělat něco jako tematické okruhy?Jako teď Krev v záhodové míse,krev ve stolici a další,Lítám ze stránky na stránku a mohu to dát přes kopírák,protože jsou to pravděpodobně podle popisu hemerojdy.Myslím proto třeba stránky,Zařívací potíže,vyměšovací potíže,boleti zad,bolesti kloubů,ženské problémy,problém s imunitou atp.Já příjdu o spoustu času jen tím,že někdo jde od tématu.př nespavost a pán,zajde do duševních onemocnění,a taky stálím opisováním,jednou už někde uvedeného.Nestálo by to za realizaci?

Vikynka
6 příspěvků 02.09.10 13:19

S tím souhlasím, tématické okruhy je vážně potřeba změnit.

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 13:45

Dík za podporu.

Dr.House
622 příspěvků 02.09.10 15:39

taky souhlasim…pár návrhů už tu bylo, ale jaksi se nedořešily…odpovědi jsem se nedočkal…páni…už jen vzpomínám…

taky se přidávám k podpoře Bábiny…

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 16:04
Děkuji

Děkuji všem za podporu.

Admin Vitalion.cz
14 příspěvků 10.09.10 18:50

Díky všem za současné připomínky. Momentálně pracujeme na nové grafické podobě a rozšíření funkcí portálu Vitalion.cz. Nová podoba by měla být spuštěna na podzim nebo ke konci roku.

Do této diskuse pište jakékoliv nápady na nové funkce, nové informace nebo cokoliv co se Vám na současném Vitalion.cz nelíbí.

Moc díky.

Zdraví,

Admin

Bábina
1450 příspěvků 10.09.10 18:59
Nápady na zlepšení

Díky za vysvětlení.Myslím ,že zrušit bybské rady by bylo škoda.Jinak by nám opravdu vyhovovaly okruhy dotazů.A možná že by stálo za zamyšlení zda nepřidat,sociální poradnu.TJ na co má postižený nárok,co kde může žádat,kam se obrátit o rady atd.Omlouvám se ,ale je asi vydět,že jsem byla sociální pracovnice. Bábina

vocier
25 příspěvků 27.04.11 14:23
Nemoci-jak se přidávají?

Dobrý den,
a když chci přidat novou nemoc (příznaky, léčba), která tady ještě není, jak to mám prosím udělat?

Bábina
1450 příspěvků 27.04.11 14:31
Nápady na vylepšení

Pokud nenajdete téma ,které Vás zajímá na stránkách diskuse,tak ho prostě zadáte jako nové téma.Najdete to na Vašem profilu.Pokud nechcete jír do diskuse,ale rovnou někomu na osobní stránku,tak Vy protože máte registraci(to je ta malá obálečka u nick) vyhledáte dotyčného a klepnete na jeho obálku.Tím se dostanete do soukromé stránky,kde dotaz prostě napíšete.Jinak kliknete na vašen profilu na nové téma a prostě napíšete svůj dotaz nebo rady.Není to nic složitého.Přeji ať se zadaří a pěkný den.

Váš příspěvek