Zkušenosti s e-cigaretou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosťa  02.05.09 14:06
ecigareta

Dobrý den, zaregistroval jsem reklamu na ecigarety, tak mě zajímají zkušenosti kuřáků s touto novinkou. Jak dlouho kouříte? Stačí vám tato náhražka? Na kolik tahle sranda vyjde? Pojďte vyměňovat pocity z ecigaret

Reakce:

anička  24.05.09 08:41
ecigareta

Kde se dá koupit ecigareta? kolik stojí a jako dlouho vydrží?

Evička  19.06.09 09:40
ecigareta výhody

Jaké to má výhody oproti normálním cigaretám? Jsou snížena zdravotní rozika

housenkam12  14.04.11 08:44
Elektronická cigareta

Ahoj,
s elektronickou cigaretou mám již nějaké zkušenosti. Výhodu to má opravdu v tom, že pokud jsi odhodlaná přestat s kouřením tak je ideálním prostředkem. Rozdíl oproti normální cigaretě je ten, že vdechuješ jen čistý nikotin a ne spousty dalších věcí, které jsou škodlivé. Další výhodou je, že to nesmrdí, můžeš si to klidně zapálit v práci a nikdo nic nepozná.

Iška 1311  28.06.12 10:00

Nevýhodou el. cigarety je bohužel ten, že neřeší vlastní závislost na nikotinu. :(

Bára74  28.06.12 11:29

Pro mě byla e-cigareta řešením úspory času. Jelikož jsem nikdy nekouřila doma v práci, vždy jsem chodila „ven“. E-cigaretu jsem dostala k narozeninám a řekla jsem si, že krabičku „normálních cigarekt“ si již nekoupím. Ale když jsem ji vyzkoušela, zjistila jsem, že mi vůbec nechutná! navíc strach z toho, že nevím, co kouřím, jaká je kvalita náplní, které byly minimálně označeny a nedostatek informací z této oblasti způsobil, že jsem přestala kouřit úplně. Myslím si, že nastal ideální stav a investice za cca 1 tisíc korun, i když mi leží doma v šuplíku se vyplatila. :)

Iška 1311  28.06.12 12:32

Báro, blahopřeju k nekouření! Jsi borec. :) V otázce kvality náplní s tebou souhlasím, viděla jsem je v prodeji i u vietnamců…

Tom4444
64 příspěvků 01.07.12 19:26
Iška1311

Víš co, přečti si něco o Harm reduction strategy, dobré články má profesor Fagerstrom a profesor Rutkvist. Velcí výrobci náplní do el. cigaret, například Liqua a Royal smokers přirozeně investovali velké peníze nejen do výzkumu tzv smoke juice, ale také do bezpečnosti produktu a zdravotní nezávadnosti produktu. Je potřeba spíše publikovat příspěvky, které kuřákům ukazují cesty, jak přestat, jiné než jen zatnout zuby a vydržet, tyto možnosti prokazatelně existují. Multinacionální korporace, produkující cigarety pochopitelně dělají vše pro to, aby harm reduction strategy znalo pokud možno minimum lidí, jde přece o peníze, že…

Váš příspěvek