Zdravotní sestra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzik  01.05.09 19:02
Zdravotní sestra

Ahojky, jsem v osmé třídě a příští rok se budu muset rozhodnout kam dál. Přemýšlím o dráze zdravotní sestřičky. diskutuje tady nějaká? Ráda bych kdyby se se mnou někdo podělil o svoje zážitky a zkušenosti. Sestřičky ste spokojené se svou prací?

Reakce:

Dituš  25.05.09 04:19
zdravotní sestřička

Ahoj Zuzko, k tomuto povolání musíš opravdu vztah. být odhodlaná pomáhat lidem. Není to jednoduchá práce, navíc docela mizerně placená, tak si to dobře rozmysli

Tomáš Loužecký  05.01.10 19:06

Dobrý den, uělala se mi asi 1cm od žaludu bulka velka asi v průmeru 3×3mm ale ted to vypada jako žíla nebo tak neco. Když to zmáčknu tak to praskne ale za nejakou dobu to tam je znovu nevite co to je? Předem dekuji za odpoved

danda  28.01.10 19:46

Tomáši - nestyd se zajít za svým obvodním lékařem.Takhle - bez vyšetření - by Ti tady neměl nikdo radit…

Petruskaaa12  29.09.15 22:12
Penize

Chtela bych se zeptat na platy u zdravotnich sester, je opravdu mozne dostavat 30 000 a vice jako se uvadi u nekterych nabidek na http://www.pracomat.cz/…votni-sestra ? Prijde mi to fakt hodne, ale na druhou stranu by to bylo super. Ale nevim zda je toto povolani opravdu tak dobre placene…

Váš příspěvek
Další témata z kategorie