Urinoterapie - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radim  17.05.09 19:45
urinoterapie výsledky

dobrý den, slyšel jsem o velmi účinné léčebné metodě. Co vše urinoterapie neboli léčba močí obnáší? Nikdy jsem se s tím nesetkal. Zajímá mě, jaké mohou být výsledky urinoterapie, na co je dobrá a především mě zajímají zkušenosti s urinoterapi­í lidí.

Reakce:

Daniela  04.06.09 00:19
urinoterapie a klystýr

já mám akorát zkušenosti s klystýrem. Velmi se mi tato metoda osvědčila.

fero  31.10.10 14:34
daniela

mam chorobu ulceroznu kolitidu vredovitst hr. čreva dooručuju sa výplach kristirom poprosim že mate skusenosti s klystiyrom ake voprd akujem

omel  01.11.10 21:21

V roce 1995 vyšla kniha Sám sobě lékařem od Jiřího Cingroše kde velmi podrobně popisuje léčbu urinou a uvádí také jiné zkušenosti.Je to velmi poučná kniha a občas se do ní začtu.Pomohla mi k jednomu důležitému poznání:Opravdu je každý sám sobě lékařem,musíš poznat svoje tělo,to co nejvíc potřebuje,co mu prospívá a co mu škodí…ale to je na delší debatu. Ahoj a nebojte se léčby urinou,sám jsem to zkusil,není to nepřekonatelné a chce si přečíst něco o tom.Zdar všem! :-)

Bábina
1450 příspěvků 11.11.10 17:46
Urinoterapie

Je pravdou,že mnozí jí vidí jako všelék,ale odpusťe mi,že o tom pochybuji.Ledviny jsou čistírna odpadních látek našeho těla stejně jako játra,a močí tyto ládky z našeho těla odcházejí.A mně nějak vadí,že to co mi škodilo a odešlo z mého těla, tam mám dobrovolně vracet,jen proto,že tím vrátím i některé nespořebované živyny.Podle mého soukromého názoru by to,co z těla jednou jako odpad odešlo,by se v žádné formě nemělo vracet .

omel  11.11.10 22:03

No ,to je na delší diskuzi.Je otázkou jestli vše co obsahuje moč je pro tělo znovu škodlivé.Určitě se vyloučí i to co by tělo mohlo spotřebovat a třeba z důvodu nemoci vnitřních orgánů tomu tak není.Tato metoda je stará jak lidstvo samo a myslím že výsledky jsou individuální.Já osobně po krátkém užívání vlastní uriny nemůžu napsat nějaké významné pozitivní účinky.Ale pamatuji,že můj tchán při úrazu vždy ránu pomočil a předešel tak hnisání a komplikacím. Ahoj :-)

Bábina
1450 příspěvků 12.11.10 18:45
Urinoterapie

Tak tomu věřím,moč rány v případě nutnosti opravdu čistí a pomáhá hojení,ale Svatá Hyldegarda,do­poručovala moč panny.Tak dnes tak jedině miminka.Ale Prostě lít do vlastního těla něco,co vyloučilo jako odpad,mi nepřipadá jako dobrý nápad.Tady asi spíše platí ,věř a víra tvá tě uzdraví.Ale já nevěřím,že ta trocha dobrých látek nejde dostat do těla jinak,než v podobě vlastního odpadu.Ale každý má právo na svůj vlastní názor,a je prvda,že určití lidé jí praktikovali už před mnoha lety.Ale myslím že medicína i ta alternativní je už o krok jinde.

katcher  16.02.11 22:42
právě proto....

je důležitá zdravá životospráva…méně masa, mléčných výrobků a jiné živočišné produkty, žádný alkohol a minimum chemikálií…jde to…a nejlíp nasadit urinoterapii po hladovce…a hodně pít! pak je ranní střední proud bez zápachu a přijatelné chuti…je toho víc, co je zapotřebí dodržovat, ale nejsou to nemožné věci a pak je urina opravdu účinná. něco si přečtěte a zkuste to ještě jednou promyslet…budete se divit, jaké změny k lepšímu nastanou…mě to radily nezávisle na sobě obě babičky a dokonce dvě kožní lékařky…a vojáci by asi taky mohli vyprávět… :wink:

vocier
25 příspěvků 19.05.11 16:22

Vím akorát, že pro dosažení lepšího zdraví se doporučuje každé ráno vypít sklenku své moči.

altmen5o  14.06.11 18:49
urinoterapie

V přírodě funguje často určitý koloběh.Odpad přispívá k novému životu.Je to samé jako nutnost hnojení, když chceme něco vypěstovat.Hnůj je také odpad, který by možno považovat za škodlivý a většina lidí ví, že tomu tak není.Stejné je to s močí i ve vztahu k člověku.

Jana Ulčová  14.06.11 21:35

Jeden náš známý onemocněl rakovinou slinivky, začal s urninoterapi­í,pravděpodob­ně pozdě. Je pravda, že zemřel doma, bez bolestí, bez analgetik nebo jakýchkoli utišujících látek.

altmen5o  15.06.11 17:49

Urinoterapii lidé chápou především jako pití moči, ale mnohem účinější je ve formě obkladů.To potvrzuje i Malachov ve své publikaci.Je schopna rozpustit a přes kůži vytáhnout škodliviny, které v těle být nemají.Pokud se aplikuje současně s hladovkou má schopnost i rakovinový nádor vytáhnout formou hnisu.To jsem si ověřil u psa postiženého rakovinou.Tento způsob doporučuje Amstrong ve své knize Elixír života v případě rakoviny prsu.

DanielaRoz  24.10.12 12:48

Hodně lidí má problém s chutí uriny. Přitom existuje jednoduchý trik. Stačí si půl hodiny před čůráním dát silný šípkový čaj nebo silnou kávu a moč dostane tohle toho aroma šípku neob kávy. Pak není vůbec žádný problém ji vypít. Mám to odzkoušeno. Klidně pak vypiju třeba i několik deci.

Veronika J.  15.06.14 15:30
urina pro klystýr

Pro léčebné účely (dárcovská urinoterapie) mohu dodávat pravidelně ve větším množství svoji moč (až 1,5 litru každý druhý den), kterou můžete použít do očistného klystýru. Moč zdravé mladé ženy podaná formou klystýru je díky zbytkovým stopám hormonů velmi zdravá pro ženy v přechodu, ženy trpící syndromem PCO, muže trpící padáním vlasů nebo zvětšenou prostatou, také pomáhá (u mužů i žen) léčit atopický ekzém. Urinu mohu posílat dobírkou v 1,5 litrové pet lahvi nebo přet osobně v Brně. Jsem 24 letá stoprocentně zdravá (mohu doložit potvrzením od lékaře) studentka, abstinentka a nekuřačka. V případě zájmu zanechte Vaši emailovou adresu.

paul13
2 příspěvky 14.12.14 11:06
Moje zkušenosti s urinou

Vyzkoušeli jsme v rodině koupele nohou v zředěné urině a mohu vřele doporučit. Postup: cca 1 dcl
nejlépe ranní moči (není podmínkou) zředit v lavoru cca dvěma litry horké vody, nohy vymočit,
s výhodou je dobré udělat si při tom pedikúru. Spolehlivě se tímto, po několika opakovaných
koupelích, odstraní plísně mezi prsty, pod nehty, v podstatě se odstraní různé mozolovité výrůstky, otlaky
na chodidlech a zhrubnutá kůže na patách. Potom opláchnout chodidla čistou vodou.
Po koupeli je dobré namazat si chodidla např. indulonou.
Tuto metodu, v podstatě homeopatickou, s malým zředěním, nazýváme u nás podle
místa vzniku šikoterapie (vznikla na východě Slovenska, kde jsme předtím bydleli). :)

vladimxx  24.02.16 07:43
Moje zkušenosti

Začal jsem praktikovat urinoterapii, když jsem se rozhodl začít alespoń něco dělat pro své zdraví. použávám i jiné přírodní produkty, například každé ráno stroužek česneku. Od té doby jsem nebyl nachlazený, pouze jsem prodělal jedno až dvoudení jakoby nástupy onemocnění, které rychle odezněly. Když jsem dříve nachlazení přecházel a nebo používal „zaručené volně prodejné produkty“ průběh nachlazení byl tak tři týdny. Tak že ano, pozoruji na sobě určitá zdravotní zlepšení. (Zatím jsem ještě kuřák, ale pracuji na tom) Ale co jsem po cca roce zpozoroval je to, že jsem byl v 50 ti letech poměrně šedivý a šedin rychle přibývalo. Ne že bych si na tom nějak zakládal. A ještě navíc pozoruji, že mi pomalu naopak šedin ubývá. použil jsem i různé metody potírání drobných exémů s dobrým výsledkem. pouze na nohách mám, dle lékařů od křečových žil, zánětlivé ekzémy, kterých se zatím nemohu zbavit, doposud jsem používal jiné metody, musím však sebekriticky přiznat, že jsem zatím na ně neaplikoval intentívně urinoterapii. Vyzkouším a případně budu referovat.

Váš příspěvek