Léčitelství na dálku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

roman  17.05.09 02:21
léčitelé na dálku

ahoj, chci se zeptat na vaše zkušenosti s léčitelstvím na dálku. v našem městě žádný pořádný léčitel není a nemám čas nikam daleko dojíždět. může vám léčitel pomoct i když vás nikdy v životě neviděl a nemluvil s vámi? co vy a léčitelé na dálku?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lenka  21.05.09 14:28
léčitelé na dálku

co si od nějakého léčitele slibujete? a ještě na dálku :D

Yarenka  31.12.09 18:07
Učiněné šílenství

Kdyby to bylo tak jednoduché, proč je na světě tolik klinik a lékařů?
P.S. Myslíte si, že se „slepé střevo“ dá také operovat na dálku? Protože pacient nemá čas?

tygrioko  26.05.10 01:20
léčitelé na dálku

Dobrý večer,
narazila jsem až nyní na Váš dotaz a mohu odpovědně říci, že mě pomohla léčitelka tímto způsobem. Nikdy jsem se s ní nesetkala ani neviděla ona mě. Ale je pravda, že jsem ji viděla já při nějakém pořadu o léčitelích v TV. Ani lékaři si nevěděli rady a já nechtěla jíst léky, co mi nedělali dobře. Při jejich (léčitelé)zvýšené citlivosti a letitých zkušenostech a znalostech jsem pochopila, že je to možné. Navíc jsem si něco přečetla o bylinách, které mě dali dohromady.
S pozdravem
Jarmila

Danuta7  11.08.10 09:22

Paní Jarmilo, můžete mi, prosím, poslat kontakt na Vámi vyzkoušenou léčitelku. Slepé střevo jistě neodoperuje, ale jsou věci mezi nebem a zemí, které nikdo nedokáže vysvětlit.
Děkuji
 Dana

Dr.House
622 příspěvků 11.08.10 10:50

nemůžu si pomoc…ale strašně se mi líbí reakce uživatele Yarenka…respektive ta část od /P.S./
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

léčitelé jsou něco mezi nebem a zemí?…wau..a umí léčit a vyléčit smrt…to už tady jednou bylo…

myslím že pokud vás něco bolí a máte problém, tak běžte k lékaři…léčitel vám těžko pomůže…možná přes psychickou stránku a blbý kecy…který jenom omotají hlavu…

Bábina
1450 příspěvků 18.08.10 13:08
léčení na dálku

Je tu několik expertů,kteří tvrdí,že léčí na dálku.Ale je to poze placebo efekt.Věř a vírá tvá tě uzdraví.Já sama dělán ty blbý psycho kecy,pracuji z energetickými drahami a bylinami,ale spíše jako podporu lékařské práce,každý větší problém ženu fofrem k lékaři.A i mezi námi nikdo neumí všechno a ještě na dálku a za peníze?Na to může skočit opravdu najiva a nebo jeho vira je opravdu tak silná že ho uzdraví.Je jasné ,že i u mně jde o víru v to co dělá a říkám,a musí člověk věřit,že to dělám proto abych pomohla a ne uškodila. Přeji pěkný den zvláště nicku Yrenka

Dr.House
622 příspěvků 18.08.10 14:54

ano léčitel je jenom jakási rohožka o kterou si chytří lidé otírají špínu..a ti hloupí jí omyjou…

vy léčitelé ste jako armáda spásy, která nemá konce…
jak můžete někoho léčit, když nemáte diplom? nejste lékaři a tu vaší víru která je tak udájně skvělá si taky strčte někam…je to nesmysl,..viděl jsem už dost věcí, viděl jsem lidi umírat, a tak..a věřte mi, že víra jim fakt nepomohla…ač prosily…a kde byly ti slavní léčitelé? že by na poradě s Bohem??…

Danuta7  18.08.10 15:02

Trpíte pocitem méněcennosti.Je mi Vás líto.

Dr.House
622 příspěvků 18.08.10 15:04

to je jako na mě??

Bábina
1450 příspěvků 18.08.10 15:13
léčitelé na dálku

S Bohem žádnou smlouvu uzavřenu opravdu nemám,a neříkám,že léčím,ale pracuji s energií člověka a vedu s lidmi to,čemu vy říkáte psycho kecy.Je Vás snad při vašem diplomu a inteligenci jasné,že se nemodlím u postele na smrt nemocných.Ale k některému lékaři když člověk příde s něčím menším než se smrtí na jazyku,dostane tabletku a ven.Ale k nám když někdo příjde tak mu vě.nujeme třeba dvě hodiny ,ne po 10 minutách,ale v celku a s tím dotyčným mluvíme,a hlavně posloucháme s účastí,to žádný dyplom nenahradí.Nekteří lidé jen potřebují ucho,které slyší a ruku,která chvilku podrží a pár bylin které uleví.Jestli fakt znáte písmenka,tak jste mohl čít ,že i tady dost posílám lidi k lékařům.A ruku na srdce,kdyby jste mněl každou babku,kerou bolí koleno posloucht 2 hodiny tak unřete hlady,protože si nevyděláte ani na vodu.A věřte nebo ne,já to nedělám pro a za peníze,divné že?A možná si neuvědomujete,že já nikdy o sobě neřekla,že jsem léčitel,pouze pomáhám lidem,tím co umím,podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.Myslíte ,že to může říct každý.

Dr.House
622 příspěvků 18.08.10 15:20

to není taky na vás bábino..to je na velké ,,léčitelé,, kteří si myslí že jsou a neumí…

takže stop!

Bábina
1450 příspěvků 18.08.10 15:21
Léčení na dálku

Dobrá beru.

cenzura  01.01.11 18:37

Ahoj.Myslim ze keby liecitelia vedeli naozaj liecit tak by na to nepotrebovyli vieru pocienta.

rachel12345678  27.02.11 17:31
léčitelé

zkrátka téma efektivního uzdravení prostřednictvím léčitelů je nevhodné pro výdělečnou činnost těchto stránek

777
47 příspěvků 22.03.11 09:25

Léčitelé rádi předstírají, že mají nějaké nadpřirozené schopnosti - prý údajně od Boha, ale s tím ve skutečnosti On nemá vůbec NIC společného. Sice může léčitelství být relativně „fungující“, ale konce jsou horší než těžká závislost na tvrdých drogách. Vůbec ti lidé nerozumí tomu, s čím si vlastně zahrávají (a ještě navíc údajně jakési energie). Je to jen démonický podvod. Inspirujte se zkušenosti a nehazardujte. Většina problémů je řešitelná odstraněním skutečné příčiny a té ve skutečnosti ani tzv. léčitelé nerozumí.

kmotra
114 příspěvků 22.03.11 10:51
kařdý si může

zvlit léčbu, jakou uzná za vhodnou. Vždyť lékaři jsou dobří a špatní. zrovna tak léčitelé. Nevím, oč vám vlastně jde. :roll:

joseffbedna  23.01.12 22:21
Léčení na dálku

Dobrý den, mám výbornou zkušenost s jedním léčitelem z Brna. Chodím k němu osobně, ale léčil na dálku i moji matku. Ačkoli je to pro mne nepochopitelné, tento mladý kluk ( není to žádný tajemný starý pán, ale mladý normální kluk alespoň na pohled)vyléčil vždy mne, moji matku i jiné známé. Za osobní setkání si bere stovku, za léčení na dálku nic. Umí vyléčit i to, co lékaři ne.

Tom69
172 příspěvků 23.01.12 23:07
Léčitelství na dálku

Pokud není můj dotaz příliš intimní, skutečně by mne velmi zajímalo, od jakých problémů Vám ten léčitel pomohl na dálku. Nechci nikomu brát jeho víru v ezoteriku, vlastně se momentálně nudím, nicméně když vidím ty děvy na Barandov TV, jak určují nemoci a osud na dálku, inteligenci a úroveň maj napsanou v obličeji, a rady opravdu fantastické. Doba se někam pohnula, kde tomu nerozumím, jak se takový paskvil může vůbec dostat do televize a jak tomu může někdo věřit. A s tím léčením na dálku vidím určitou paralelu. Tom

777
47 příspěvků 23.02.12 17:49
kmotra píše: zvolit léčbu, jakou uzná za vhodnou. Vždyť lékaři jsou dobří a špatní. zrovna tak léčitelé. Nevím, oč vám vlastně jde. :roll:

NEEXISTUJE „dobrý“ léčitel!! Jsou to oběti okultního podvodu, kteří vydělávají na naivitě a nevědomosti druhých, kteří se nechají zlákat atraktivními praktikami bez znalosti jejich skutečného původu a cíle. Je to popularizovaný blud, předstírající jakousi „prospěšnost“, ale konečný efekt je horší než u tvrdých drog. jenže „homo sapiens“ odmítá konfrontovat tyhle lákavé klamy a vlastní názory s realitou, která přesahuje jeho EGO.

Tom696
98 příspěvků 23.02.12 21:28
777

Mno, abychom si rozuměli, na léčitelství na dálku mám svůj názor, k tomu jsem se jasně vyjádřil. Nicméně, píšeš o jakémsi ověření. Poměrně kritické příspěvky. Méně kritické než třeba před půl rokem, nicméně stále se zde objevují slovní spojení typu oběti démonických svodů, horší než tvrdé drogy a tak podobně. Pro nás méně chápavé, zkus napsat něco konkrétního, ne co je špatně, ale co je dobře. Ne kecy ale konkrétní řešení problému. Máš na to? Tom

kmotra
114 příspěvků 24.02.12 20:30
Co vlastně řešíte?

Každý si přeci může vybrat svou léčbu sám. Je li ovšem starší 18 let. :mavam:

dosil  09.06.12 15:48
pokud chcete být zdraví, vyhýbejte se lékaři,

Všichni ,kdo tu píšete proti opravdovým léčitelům, jste pány doktory odsouzení na chemický způsob života, k nemocem z léků, které zabíjejí a způsobují jiné nemoci a na vyčištění peněženky,, klobouk dolů před skutečnými alternativními terapeuty,lidé,kdy­by žili zdravě, tak mimo úrazů tu chemickou medicínu nepotřebovali, nebot kontaminaci a normy jedů do jídel,řídí opět jen naše medicína, která vám,způsobí nemoci a pak je neumí vyléčit,ale bude vám prodávat drahé léky,, díky ,nechci,,

Tom4444
64 příspěvků 09.06.12 22:56
Dosil

Celkem chápu, že slabé osobnosti najedou na tzv módní vlnu, popřou všechno, co medicína dosud dokázala a budou blábolit o tom, že kromě úrazů vlastně lékaře nepotřebujeme. Inteligentní člověk ovšem ví, že léčitel transplantaci ledviny nezvládne, že na nebezpečné bakterie mateřídouška nezabere a že diagnostika mnoha velmi těžkých nemocí vyžaduje kromě bystrého oka léčitele především a v první řadě takové věci jako centrální tomograf, a spoustu dalších složitých diagnostických metod, na jejichž provádění je potřeba poměrně dlouho studovat. Takže se chlapče prober do reality a nepiš tady snůšky blbostí. Děkuji předem. Tom

tweety234
3 příspěvky 12.06.12 10:23
zkušenosti

Dobrý den, chtěla bych se podělit o mé zkušenosti s léčitelem…měla jsem dlouhodobé potíže po operaci žlučníku a bohužel jsem běhala od doktora k doktorovi a na nic mi nepřišli…úplnou náhodou jsem se jednou dozvěděla o pánovi z mého okolí který se zabývá jen se záliby touhle medicínou…přes znmého jsem mu poslala pouze svou fotku, nikdy před tím mě neviděl a nic o mě nevěděl…když za mnou pak přijel měl na papíře veškeré věci co mě trápí, co mě kdy bolí atd…pro mě záhada…věděl prostě všechno…takže i dobrý léčitel se najde…pak už mi jen doporučil bylinky a hned byl svět růžovější :) takže můj názor, každý at si věří čemu chce…někdo doktorům, někdo léčitelům… :potlesk:

bariz
2 příspěvky 23.10.12 18:27

Samozřejmě, že léčitelé nemohou vyléčit vše, ale rozhodně dobrý léčitel může vyléčit mnohé nemoci. Zejména, pokud naši lékaři léčí vždy jen odděleně -jeden ruku, nohu, druhý břicho atd. jenže jaksi velice často opomíjejí, že lidské tělo je jeden celek. Že bolest jedné části těla může mít původ ve zcela jiném orgánu. Jinou otázkou je, jak opravdu dobrého léčitele najít. Jak vědět, že se nejedná o někoho, kdo jen zneužívá ostatní.

xenaela  26.10.12 10:44
Liečenie na diaľku

Všetkým, ktorí sú schopní prijímať aj niečo nové do života a v myslení sa pohli smerom nahor, odporúčam výbornú knižhu ( skôr brožúrku)známeho lekára a bioterapeuta MUDr. Teodora Rosinského, CSc. z Nitry:BIOTERAPIA a ďalejknihu CHOROBY Z NENÁVISTI. Liečba na diaľku skutočne existuje. Tak ako sa dá z 1 kvapky krvi zistiť všetko o človeku ako celku, tak sa dá aj bioterapeuticky liečiť na diaľku. Choroby ktoré človek má, sú len výsledkom jeho nedokonalého myslenia. Tendenciou ľudí je akosi riešiť iných, odcudzovať, posudzovať, ohovárať, nenávidieť atď. Potom sa divia, že časom ochorejú. Kto začne zmeny robiť od seba, už spravil prvý krok ku svojmu " ozdraveniu „. Ani Ježiš Kristus nemal lekársky diplom a liečil i robil zázraky. Všetko je na našom spôsobe myslenia!!! V čo veríš, stane sa. Je známe, že ak liečiteľ ochorie na chorobu, ktorú liečil u svojho pacienta, je to veľká chyba. Bežné ochorenia sú u liečiteľa normálne ako nádcha, chrípka ( aj liečiteľ je len človek), ale ostatné NIE. Kto sa vzdeláva a chce niečo viac vedieť, že existuje aj život mimo telesnej hnnoty, tak nech sa vzdeláva. Každému je dovolenké pochopiť to, na akej úrovni vedomia a poznania sa nachádza. Takže všetkým želám príjemné sebazodokonaľo­vanie. Ve´d preto sme tu, aby sme sa niečomu múdremu naučili. Každý z nás má svoju budúcnosť či ďalší život vo svojich rukách a to s Božou pomocou. Veľa pozitívneho myslenia želám všetkým tým, čo CHCÚ niečo pre seba urobiť. Mimochodom, Boh nám dal veľký DAR: " Sme veční a odsúdení na spasenie“. Takže niet sa kam ponáhľať, pretože všetci dôjdeme do cieľa. :hug: :mavam:

bariz
2 příspěvky 26.10.12 17:01

Ráda bych poděkovala za pěkný předchozí příspěvek. I když nesouhlasím s tím, že si za všechny nemoci můžeme sami. Ale určitě některé si svým jednáním přivodit můžeme. S léčením na dálku, kterému jsem nevěřila, mám vlastní zkušenost. Moje maminka mi říkala, že léčí nějakou paní na dálku, co byla po operaci. Nevěřila jsem moc. Teprve na pohřbu moji mamky mi ona paní říkala, jak moc je vděčná za mamčino léčení na dálku. Že lékaři nechápali, jak rychle se po operaci uzdravila. Nyní využívám k zlepšení svého zdraví REI-KI. A s Boží pomocí to dost dobře funguje. Mám nevyléčitelnou chorobu, ale lékaři jsou překvapení, jak stále vzdoruji. Přeji hodně touhy po znalostech ne jen klasické medicíny

62  13.12.12 21:45

Zdravím, léčení na dálku je možné, ale ne každá nemoc jde tímto způsobem léčit. Pokud máte důvěru v tento způsob léčení můžete mi napsat o Vášem zdravotním problému na email

ajka25  28.01.13 21:22
joseffbedna

A mužeš prosím napsat kontakt na toho mladíka???diky moc

Dalibor7
213 příspěvků 21.07.13 09:09

Přesně tak, doktoři se ohánějí diplomem, ale vyléčit nemoci, které jdou docela snadno léčit, např. cukrovku, šedý či zel. zákal, vysoký tlak a mnoho dalších častých onemocnění. Tyto věci nedokáží, tak at nechají léčitele, kteří toto dokáží nechají na pokoji.

Lena58  09.01.14 05:13
62

A jakpak mám zjistit váš email?

kmotra
114 příspěvků 09.01.14 21:27
V případě, že je

Pod jmémem obálka, nenusíte zjištovat email, můžete se zeptat rovnou tady.

777
47 příspěvků 10.04.14 21:50
@Yarenka píše:
Kdyby to bylo tak jednoduché, proč je na světě tolik klinik a lékařů?
P.S. Myslíte si, že se „slepé střevo“ dá také operovat na dálku? Protože pacient nemá čas?

Léčitelství je dnes atraktivní, ale jeho aktéři i oběti ignorují skutečnmou podstatu a zdroj těchto praktik, takže jen nahradí 1 problém spoustou jiných bez zjevné souvislosti. Spousta klinik a lékařů je na světě proto, aby farmac. průmysl vydělával na naivitě lidí, kteří dávají zodpovědnost za své uzdravení vzdělaným jedincům. A taky proto, že jedinečným řešením mnoha třeba i „neřešitelných“ zdravotních problémů pyšně pohrdají. Slepé střevo může být uzdraveno podobně, jako kdysi malému klukovi byl odstraněn nádor z mozku bez osobního kontaktu. Máš tento problém, že se ptáš? Jestli jo, napiš zprávu. Odkud jsi? :zed:

janaschneiderova  14.04.14 01:56
Vynikajicí léčitel
@777 píše:
Léčitelství je dnes atraktivní, ale jeho aktéři i oběti ignorují skutečnmou podstatu a zdroj těchto praktik, takže jen nahradí 1 problém spoustou jiných bez zjevné souvislosti. Spousta klinik a lékařů je na světě proto, aby farmac. průmysl vydělával na naivitě lidí, kteří dávají zodpovědnost za své uzdravení vzdělaným jedincům. A taky proto, že jedinečným řešením mnoha třeba i „neřešitelných“ zdravotních problémů pyšně pohrdají. Slepé střevo může být uzdraveno podobně, jako kdysi malému klukovi byl odstraněn nádor z mozku bez osobního kontaktu. Máš tento problém, že se ptáš? Jestli jo, napiš zprávu. Odkud jsi? :zed:Bohužel na dálku neléčí.Neboť vysílání energie je dle něj velmi náročné.Zvládne i těžká stadia rakoviny.Zde odkaz ,ale časově nevím zda ještě někoho v krátkém časovém horizontu příjme. lecitel-biotronik.web­node.cz

Daniel25  19.05.14 22:58

Krasny vecer. Mam mensi zkusenost prave s tim na co se ptate. Jen vim ze je toho kazdy schopen pokud ma v to viru. Pokud by jste mela zajem muzu zkusit lecit na dalku.

Jirka9999  22.05.14 07:34

Tak mě Danieli na dálku vyléči. při svých schopnostech jistě víš kdo jsem a čím trpím. Děkuji pěkně.

777
47 příspěvků 26.05.14 12:04
@janaschneiderova píše:

Něco takového jako „vynikající léčitel“ neexistuje, protože ve skutečnosti je jen obětí démonských nauk, kterým věří a otročí. A konce takových lidí jsou tragičtější, než konce narkomanů. Lidé jsou tak samolibí, že opovrhují skutečným Lékařem a slepě důvěřují okultistům, aniž by rozuměli podstatě jejich „schopností“. To je hazard se životem.

Lund popolines  03.05.15 12:05
Zaslepenost
@777 píše:
Léčitelé rádi předstírají, že mají nějaké nadpřirozené schopnosti - prý údajně od Boha, ale s tím ve skutečnosti On nemá vůbec NIC společného. Sice může léčitelství být relativně „fungující“, ale konce jsou horší než těžká závislost na tvrdých drogách. Vůbec ti lidé nerozumí tomu, s čím si vlastně zahrávají (a ještě navíc údajně jakési energie). Je to jen démonický podvod. Inspirujte se zkušenosti a nehazardujte. Většina problémů je řešitelná odstraněním skutečné příčiny a té ve skutečnosti ani tzv. léčitelé nerozumí.

:-) Uvádíte, že léčitelé používají jakési energie, což je dle vás samozřejmě blbost, nicméně ve vašem příspěvku dále uvádíte, že jde o démonický podvod, i když démon, jako energerická bytost, dle vašeho předchozího prohlášení nemůže existovat :-)
Používejte zdravý rozum (vlastní) a bude vám jasné, kdy použít chirurga na nutnou operaci slepého střeva a kdy vám klasická medicína, se svou metodou nikoli odstranění příčin nemoci a posílení imunitního systému, což opravdu léčí, ale potlačení symptomů nemoci ale neléčením skutečných příčin potíží nepomůže, takže je na místě zvolit jiné metody.
Dobří léčitelé a lidé zabývající se alternativní medicínou se zabývají skutečnými příčinami vzniku zdravotních potíží a požívají zájem, zvídavost a vlastní rozum, aby lidem pomohli.
Konvenční medicína naopak chrání zájmy farmaceutických koncernů tím, že používá pouze své patentované směsi a postupy, (ať už mohou pacientům pomoci, či doktorům jen výrobci řekli že pomáhají), ve snaze prodávat a prodávat své produkty, které ani nemohu nazval léky, neboť uděláme li si jejich chemický rozbor, jde dost často o jedy a jedem se přece nemůžeme vyléčit. Jedná se tedy jen o jeden druh léčebných postupů, (chemické směsi a drahé patentované přístroje,) nikoli o ověřené a komplexní postupy stovky let sloužící k vyléčení pacientů, ale jen to co si mohou koncerny patentovat. Co nemají patentováno, o tom křičí, že to nefunguje, protože jim patří media, politici i úředníci, kteří rozhodují o přerozdělování peněz vybraných na zdravotní pojištění. Ve východní Evropě na 100%, na rozdíl od západu, jsou u nás v představenstvech a na politických místech jen gangsteři, kteří si se západními výrobci léku dělí zisky.
Poslední roky také sleduji odchod dobrých doktorů do zahraničí a zůstávají zde zpravidla lidé, kteří již nemají takový zájem vyléčit, či mají tolik rodinných a jiných problémů, že nemají mentální kapacitu věnovat se pacientům. Uvědomíme li si, že také pacienti přichází s akutním problémem, bolestí a tudíž bývá problém, i to aby se jasně vyjádřili, co je vlastně trápí, tak bohužel výsledky nebývají mnohdy moc pozitivní a dost často spíše z banálního problému lékaři udělají velký a z pacienta chonického pacienta.
Přidáme li si fakt, že dobrý léčitel alternatvec musí mít výsledky, na rozdíl od lékařů, kteří jsou chráněni lege artis postupy a tomu, že pokud by klasická (chemická) medicína dobře fungovala, nikdo by neměl potřebu chodit k léčitelům a hledat jiné řešení, dostáváme se k závěru, že propaganda v zájmu zajištění si zisků, pokrytectví a zaslepenosti propagátorů klasické medicíny, která se dobrovolně omezuje pouze na patentovatelné postupy přinášející jim zisk a nikoli na postupy, které skutečně léčí, je použití klasické medicíny pro pacienty mnohdy nepříznivé, či svým dopadem přímo fatální.

stanii
10 příspěvků 05.05.15 12:39

Takovým léčitelům na dálku bych nevěřila, když Vám něco je, jděte k doktorovi. Tečka.

jummy
10 příspěvků 06.05.15 16:50

Mě když něco bolí, jdu k lékaři, a nedoufám, že mě možná vyléčí něco na dálku

francxy  25.05.15 17:26
pro joseffbedna

Joseffbedna

Prosím, pokud sem chodíte, napište mi na nowakss@seznam­.cz, je to velmi důležité, děkuji.

777
47 příspěvků 09.07.15 01:30
Léčitelé
@Lund popolines píše: :-) Uvádíte, že léčitelé používají jakési energie, což je dle vás samozřejmě blbost, nicméně ve vašem příspěvku dále uvádíte, že jde o démonický podvod, i když démon, jako energerická bytost, dle vašeho předchozího prohlášení nemůže existovat :-)
Používejte zdravý rozum (vlastní) a bude vám jasné, kdy použít chirurga na nutnou operaci slepého střeva a kdy vám klasická medicína, se svou metodou nikoli odstranění příčin nemoci a posílení imunitního systému, což opravdu léčí, ale potlačení symptomů nemoci ale neléčením skutečných příčin potíží nepomůže, takže je na místě zvolit jiné metody.
Dobří léčitelé a lidé zabývající se alternativní medicínou se zabývají skutečnými příčinami vzniku zdravotních potíží a požívají zájem, zvídavost a vlastní rozum, aby lidem pomohli.
Konvenční medicína naopak chrání zájmy farmaceutických koncernů tím, že používá pouze své patentované směsi a postupy, (ať už mohou pacientům pomoci, či doktorům jen výrobci řekli že pomáhají), ve snaze prodávat a prodávat své produkty, které ani nemohu nazval léky, neboť uděláme li si jejich chemický rozbor, jde dost často o jedy a jedem se přece nemůžeme vyléčit. Jedná se tedy jen o jeden druh léčebných postupů, (chemické směsi a drahé patentované přístroje,) nikoli o ověřené a komplexní postupy stovky let sloužící k vyléčení pacientů, ale jen to co si mohou koncerny patentovat. Co nemají patentováno, o tom křičí, že to nefunguje, protože jim patří media, politici i úředníci, kteří rozhodují o přerozdělování peněz vybraných na zdravotní pojištění. Ve východní Evropě na 100%, na rozdíl od západu, jsou u nás v představenstvech a na politických místech jen gangsteři, kteří si se západními výrobci léku dělí zisky.
Poslední roky také sleduji odchod dobrých doktorů do zahraničí a zůstávají zde zpravidla lidé, kteří již nemají takový zájem vyléčit, či mají tolik rodinných a jiných problémů, že nemají mentální kapacitu věnovat se pacientům. Uvědomíme li si, že také pacienti přichází s akutním problémem, bolestí a tudíž bývá problém, i to aby se jasně vyjádřili, co je vlastně trápí, tak bohužel výsledky nebývají mnohdy moc pozitivní a dost často spíše z banálního problému lékaři udělají velký a z pacienta chonického pacienta.
Přidáme li si fakt, že dobrý léčitel alternatvec musí mít výsledky, na rozdíl od lékařů, kteří jsou chráněni lege artis postupy a tomu, že pokud by klasická (chemická) medicína dobře fungovala, nikdo by neměl potřebu chodit k léčitelům a hledat jiné řešení, dostáváme se k závěru, že propaganda v zájmu zajištění si zisků, pokrytectví a zaslepenosti propagátorů klasické medicíny, která se dobrovolně omezuje pouze na patentovatelné postupy přinášející jim zisk a nikoli na postupy, které skutečně léčí, je použití klasické medicíny pro pacienty mnohdy nepříznivé, či svým dopadem přímo fatální.

Trošku v tom máte chaos, protože neznáte fakta o duchovním světě a (pro Vás asi „neexistujících“) duchovních bytostech. Všechno v přirozeném světě má ve své skutečné podstatě duchovní příčinu a tu mnozí „léčitelé“ zásadně neodhalují. Tím spíš, že sami často využívají praktiky z té negativní oblasti - jejich „léčebné“ metody jsou ze stejného zdroje, jako „léčený“ problém. Pak to samozřejmě někdy vypadá, že „ono to funguje“. Samozřejmě, původce nemoci ji zase odstraní a předstírá „vyléčení“, které se ale vymstí jinde, takže tihle „léčitelé“ sami jen klamou tím, čím sami byli oklamáni, protože neznají a neuznávají pravdu o svých „schopnostech“, a hazardují tak se svým životem i životy svých naivních klientů.

andělské
3 příspěvky 27.07.15 15:56
léčení na dálku

Dobrý den, na Váš dotaz odpovídám, že léčím na dálku zcela běžně a mám i svoji stálou klientelu. Projevy a registry jsou u lidí různé. Někteří klienti cítí jen mravenčení končetin, vlnění v dlaních, tíhu a teplo a jiní mají silné prožitky, že sebou i třesou a vykopávají nohy. U každého klienta je to vždy jiné. Kdybych neuměla léčit na dálku, tak bych neměla stálou klientelu. Klienti si mě mezi sebou předávají a vypravují si mezi sebou svoje prožitky z léčení. I když Vám to rozum nebere, na vzdálenosti totiž vůbec nesejde a ani nezáleží. Vysílala jsem i na Kapverdské ostrovy…a i tam klientka cítila sílu léčení.
Hezký den
Marta Pšeničková Most

777
47 příspěvků 01.08.15 19:43
Zdroj
@andělské píše:
Dobrý den, na Váš dotaz odpovídám, že léčím na dálku zcela běžně a mám i svoji stálou klientelu. Projevy a registry jsou u lidí různé. Někteří klienti cítí jen mravenčení končetin, vlnění v dlaních, tíhu a teplo a jiní mají silné prožitky, že sebou i třesou a vykopávají nohy. U každého klienta je to vždy jiné. Kdybych neuměla léčit na dálku, tak bych neměla stálou klientelu. Klienti si mě mezi sebou předávají a vypravují si mezi sebou svoje prožitky z léčení. I když Vám to rozum nebere, na vzdálenosti totiž vůbec nesejde a ani nezáleží. Vysílala jsem i na Kapverdské ostrovy…a i tam klientka cítila sílu léčení.
Hezký den
Marta Pšeničková Most

Zjistěte si skutečný zdroj svých „schopností“. S kouskem zdravého rozumu si nemůžete ani myslet, že jsou to VAŠE SCHOPNOSTI (nadání, „dar“). a Vaši klienti Vám „poděkují“ za tragické následky, které tyto schopnosti ve skutečnosti mají. neriskujte příliš pozdní a příliš kruté rozčarování z téhle zhoubné iluze o „schopnostech“. Jejich pozitivní přínos je malý a dočasný, jejich výsledek je tragický a věčný. :cert:

andělské
3 příspěvky 01.08.15 20:28
Léčitelství na dálku

Vážený(á), šíříte kolem sebe samé zlo brrr a máte samé negativní myšlení. Neléčím já, ale léčí energie z Vesmíru, která mnou jen prochází.. Mluvíte samé hlouposti a ani nevíte jak energie a Vesmír fungují. Ježíš také léčil, chcete snad říci, že potom lidé měli tragické následky. Měl by jste se za svůj příspěvek stydět. Šíříte jen zlo. Měl by jste se vyvarovat Vašich slov,… jako tragické následky, kruté rozčarování, zhoubné iluze, nebo Vám ty Vaše slova Vesmír naservíruje, na stříbrném podnose, když je tolik chcete používat. A potom následky ponesete Vy!!! Radím Vám dobře, buďte pozitivní a mějte lidi rád(a) :andel:

Dalibor7
213 příspěvků 02.08.15 17:29

Přesně tak jak říkáte, jenže když tomu lidi nerozumí, tak se nemůžete divit. Jasně že léčení na dálku funguje, stačí se jen naučit vesmírnou energii používat.

andělské
3 příspěvky 02.08.15 18:04
Léčitelství na dálku

Dalibor 7…děkuji za podporu. :andel:

Dalibor7
213 příspěvků 02.08.15 22:09

Ale toto není jen podpora, já těmito věcmi žiju. Sice neumím léčit na dálku, ale znám Paní, která to umí, hodně mě naučila a i pomohla. Věřím, že Vy víte, co je tajji(tajči) co to vlastně znamená a proč to člověk dělá?

Mia6
1 příspěvek 22.09.15 23:14
Prosím

Prosím o pomoc léčitele na dálku…maminka je nemocná a já zoufalá, prosím můžete ji někdo pomocí, popřípadě poslat kontakt…věřím v anděli…doktorům zpět jejich jedy…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu