Vyhřezlá ploténka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ester  11.05.09 13:19
vyhřezlá ploténka léčitelé

Je mi 55 let a již přes půl roku mě trápí vyhřezlá plotýnka, trápí mě bodavá bolest, která vystřeluje z bederní páteře do nohou, už se to vážně nedá vydržet. Znáte nějakého přírodního léčitele, který by mi dokázal pomoct? Jsem z Táborska.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Petr  28.05.09 08:52
vyhřezlá ploténka léčitelé

Problém s vyhřezlou ploténkou by mohlo vyřešit reiki. Je to prastará technika léčitelství a je velmi účinná.

Otami  25.12.09 22:12
vyhřezlé pléténky

Je mi 50 let, užívám kortikoidy na astma, mám v oblasti bederní páteře 3 vyhřezlé ploténky. Jedna už je 6,8 mm. Mám bolesti v zádech a necitelné prsty u levé nohy. Mám jít na operaci, ale raději bych to řešila jiným způsobem. Reiky mi moc nepomáhá, přikláním se k psychoenergetice. Ve skutečnosti si opravdu nevím rady. Bolesti jsou šílené.

Julia  31.01.10 20:47
plotynka

Ja bych Vam radila Dornovu metodu.Tim se da pomoci na 95%.Pokud o tom nic nevite,tak si dejte nazev do hledacku a dozvite se o tom dosti veci. :-*

stirone  01.02.10 12:55

zdravím Vás,tomu žádný léčitel nepomůže,běžte na operaci,dnes sem přijel,je to moc dobrý,týden v nemonci.není to náročný zákrok,a druhý den chodíte,pak cvicíte,bolest je pryč.před tím jsem měl šílené bolesti,kapač­ky,masáže,léči­tel,nic…měl jsem výhřez 7mm.dělali mě to v úterý v Brně.jsou tam nato fakt dobří,a nic to není…

Leni  01.02.10 15:29

Jako fyzioterapeutka s 15-ti letou praxí na oddělení neurologie a lůžkové RHB,bych se přikláněla k poslednímu názoru pána který byl minulý týden na operaci.S takovým nálezem stejně zřejmě operaci neujdete,prakticky vyhřezutá ploténka se zpátky vrátit nedá.Samozřejmě je spousta kritérií které pro operaci rozhodují,neznám Váš nález…Ale,neza­pomínejte na komplikace-obrna určité části dolní konč.,podle nálezu výhřezu(velmi časté),obrna močového měchýře.Řešení je také obstřik pod CT,dá se i opakovat..Lé­čitel? Nevim…

Jitka  01.02.10 21:51

To neni lecitelstvi,to je par cviku,ktere skoro vzdy pomuzou.Operace je to az to posledni reseni.

Pavla  08.03.10 20:27
vyhřezlé ploténky

Ano já rovnám každý obratel.Když má někdo velký problěm se zády,tak lékaři vyřeší operačně jednu ploténku a co ty další.Vždy je jich problémových více.

Dalibor  09.03.10 17:21
ploténky

to,že chyropraktik nedokáže vrátit ploténku a uzdravit záda,to si hodně každý myslí,ale mám takovou zkušenost,že vím,žeto jde,teda pokud jsou jinak záda zdravá,taky vím,že to dobrý chyropraktik pozná vyhřezlou ploténku hmatem a nepotřebuje na to přístroje,moc o tom nevím,ale jedno určitě,s bolestmi zad půjdu první k chyroprakti­kovi,ale musím ho znát,na štěstí takového znám.

Bábina  12.03.10 19:10
Ploténky

Souhlasím s těmi,co navrhují chiropraktika a nebo ?Dornovu metodu.Ale prosím vybírejte uvážlivě, musí to být opravdu odborník a musíte tam jít s přesvědčením,že léčitel udělá vše podle svého vědomí i svědomí proto,aby vám pomohl a ulevil.Chodit k léčiteli jen proto, že to někdo poradil,že by snad...... nemá cenu.A není to o tom, že víra tvá tě uzdraví.Přeji vám štěstí s hledáním pomoci, a brzo se uzdravte. 8-)

Jarda  13.03.10 14:15
ploténka

Léčitelé Vám nepomůžou, ani babské rady. Mám po operaci už deset let, ale předtím deset let bolestí, prášků tolik že byste to v jedný ruce neunesli. Těch léčitélů co jsem navštívil (od té doby mám na různé léčitele negativní názor) a různých zaručených rad vyzkoušel, ale všechno nanic. Doporučuji operaci, důležitý je pohyb a cvičení v rámci možností co bolest dovolí.

Bábina  13.03.10 14:47
Ty ploténky

Asi půjdu se všemi proti panu Jardovy.Víte z každého mluví zkušenost,kterou prošel sám a nebo někdo jeho blízký.Operace je opravdu dobrá věc ,ale až jako poslední řešení.A pokud je v páteři zádrhelů několik,opravdu zkušený chiropraktik je umí nalézt a postupně odstranit.A věřte nebo ne, vetšinou jsou to lékaři a nebo jinak odborně školený zdravotní personál.Není to žádný kouzelník co udělá abraka dabra a vy vyskočíte jako veverka.Lekař při dnešním nedostatku času, nehledá ,co je za nemocí,neučí vás cvičit a jak naslouchat svému tělu.Je pravda ,že operace nechce moc spolupráce.Ale podle mně je to až poslední možnost. 8-) **

Pavla  13.03.10 21:07
vyhřezlé ploténky

Já jsem léčitelka která má masérský kurz,lymfodre­náže,pedikúru a kosmetiku.Léčím tím,že provádím údržbu celého těla.Rovnání zad,kloubů atd.Pracuji s úpony šlach.Podle mého názoru je perfektni i Dornova metoda.CHci si projít i tímto kurzem.Zkaždého kurzu si vezmu co potrebuji.Přední sportovce léčí v nejlepším ústavu též bez operace pokud není něco natržené,pak jsme rádi ,že máme chirurgii.Používají i rázovou vlnu která působí na klouby.Prostě naše tělo musí být celé vyvážené,aby mohlo fungovat.Šlachám říkám provázky,které nás ovládají a mnohdy si s námi zahrávají.Přitom se vzdávají snadněji než svsly,které jsou moc tvrdohlavé.Hurvínek to má s tím pohybem snažší.Má na to lidi.Provádím i presuru,kterou provádí Mudr.Valentová­.Někdy bych s ní chtěla hovořit,jest-li mne neodmítne.Jen jsem tímto chtěla říci,že ta naše schránka je treba mechanicky udržovat a lepší to jde pomocí nahřívání rukami.Pavla

Bábina  14.03.10 07:52
Plotenky

Absolutně souhlasím s paní Pavlou a dalšími,co trochu svému tělu, rozumí.Ta dornova metoda je fakt dobrá.Ale bohužel,všechno co jste vyjmenovala chce spolupráci s pacientem.Nechat vše jen na lékřích při operaci ne pohodlnější.A za pár let zase nashledanou v ordinaci? Lidé si ale myslí,když se řekne léčitel, tak šarlatán.Chyba,vzdě­láváme se,platíme si kurzy,věnujeme tomu svůj čas, a to proto,že chceme lidem pomáhat,proto­že,většina z nás má vlastní zkušenost s velmi vážnou nemocí,a velkou bolestí.Tato diskuze mi nic nového nepřináší,proto všem kdo potřebují pomoc,přeji aŤ jí najdou a brzo se uzdraví,a Paní Pavle obzvláště přeji hodně štěstí a hlavně úspěchu.Vaše Bábina

Dalibor  16.03.10 19:30
Záda

Bábino,to co píšete je přesně tak,jak to myslím i já,nejsem léčitel,ale jen ten,komu takoví člověk pomohl a dobře vím,že bez mé vlastní velké snahy,dělat to co mi poradil,by mi vlastně moc nepomohl a ani pomoct nemohl,léčite­lů,kteří něco umí a myslí to pro ostatní dobře,si strašně vážím.

Bábina  17.03.10 07:09
Ploténky

Panu Daliborovi Děkuji za uznání naší práce, a toho o co se snažíme.V podstatě nejsme léčitelé,protože každé tělo si umí pomoci samo.Mi jsme jen takoví rádci,kteří mu ukáží kudy vede cesta,protože se zajímáme o člověka jako celek a ne jen o ten kousek ,co právě bolí.A lidé kteří se rozhodnou nás navštívit,mají svobodnou vůli,zdali budou dělat ,co jim poradíme a tak jak je povedeme. Já odcházím z této diskuse a proto přeji všem dobré zdraví a hlavně dobrou náladu.Ta je k uzdravení první krok. 8-)

Dalibor  18.03.10 21:14

babino,je to tak,že jde pomoct lidem,kdo za to stoji

Bábina  19.03.10 10:22
Ploténky

Já bych to formulovala jinak.Ne kdo ZA to stojí,protože nán za to stojí každý člověk, který potřebuje naší pomoc.Já bych spíše řekla,že lze pomoct jen tomu kdo O TO stojí a důvěřuje našim zkušenostem a vědomostem,ale hlavně důvěřuje sám sobě .Někdy nám to také nejde jak bychom chtěli.Ale to je většinou u lidí,kteří pají představu že jsme čarodějové,mávneme kouzelnou hůlkou a vše bude OK.A oni že nemusí hnout ani prstíkem.Těm bych doporučila aŤ si zajedou do Bradavic,Tam to možná umí,ale u nás to kolikrát bolí a je to dřina,ale s výsledky.Ale teď opravdu hodně zdraví a někde jinde nashledanou.

Dalibor  19.03.10 19:35

vite,kdo zato stojí,mě naučil ten pán,vlastně jsem tu větu pochopil až po půl roce,znamená to,že může pomoci jen tomu,který se sám bude snažit,věřit mu a trošku pochopí,oco vlastně jde.

Bábina  21.03.10 08:43
Ploténky

Pro pana Dalibora:
Jako všechna lidská činnost,tak i léčitelství ná svůj etický kodex.A léčitelství je poslání, kde se tento kodex má dodržovat víc, než kdekoliv jinde.A pro mi musíte odpustit, že vaši milou mabídku musím odmítnout.Já se snažím tak jako ostatní lidem,pomáhat a ne o tom diskutovat.Mylím,že v každé prodejně bylin,nebo čajovně najdete spoustu literatury,která vás může poučit.Já osobně těm co ke mně chodí doporučuji koupit si knihu od Louise L.Hay,Miluj svůj život.Myslím že tam najdete vše co vás zajímá.Přeji hodně zdraví.

Dalibor  26.03.10 19:09
Dalibor

Bábino,chtěl bych se vás zeptat,jaky máte zkušenosti s léčení rakoviny,četl jsem o čínských houbách,které dokážou rakovinu pozastavit a něktré i rakovinu úplně vyléčit,chci to doporučit mému kamarádovi,který má rakovinu plic,našel si nějakého léčitele,který ho už dva roky drží při životě,ale není mu moc dobře,musím říct,že prošel chmoterapijí a doktoři ho poslali domů umřít.

Bábina  28.03.10 10:26
Plotenky

Pro pana Dalibora:Přejděte prosím na dotazy o rakovině.
Toto je diskuse o ploténkách.

Dalibor  11.04.10 18:12
Dalibor

Babino,nikde jsem vás nenašel,proč se o tomto tématu nechcete bavit tady?

Bábina
1450 příspěvků 11.04.10 19:13
plotenky

týkající se tSpecielně pro pana Dalibora:
Tato stránka je určené k diskusi o bolestech zad,a přímo vyhřezlé ploténky.Proto nemůžete chtít udělat z toho naší soukromou stránku.Buď přejděte na nové téma které vás zajímá.Nebo ho zadejte do diskuse.Ráda odpovím.Ale psát si tady by bylo vůči lidem,kteří tuto stránku používají k tomu ,aby tu hladali úlevu,se mi zdá dost neférMůžete také přejít na babské rady,popřípadě zadat můj nick a hledej.Ale uvědomte si prosím,že odpovídám jen na dotazy které na tyto stránky patří. 8-)

Dalibor  11.04.10 19:28
Dalibor

Píšu na tyto stránky rád,protože chci poradit,sám vím hodně málo,ale hodně se o to zajímám,ale spon si o tom povídat,protože člověk,který chce vědet,se hodně naučí.

Bábina
1450 příspěvků 11.04.10 19:38
Ploténky

Dobře ,zadejte si to teda jako svoje téma do diskise.Toto je vyhraženo ,pro ploténky.Můžete tan uvést i můj nisk,aby redakce věděla,že je to dotaz pro mně.Ale Prosím berte ohled na druhé,a toto téma uvolněte.A pak taky počítejte s tím,že mám spoustu povinností,a nemohu si s vámi dopisovat věčně.- 8-)

Dalibor  16.04.10 18:15
Dalibor

Bábino,pokud vás moje dotazi obtežují,omlouvám se,už vám psat nebudu.

Bábina
1450 příspěvků 16.04.10 18:34
Plotenky

Pane Dalibore,jsem ochotná odpovídat komukoliv,na to coho zajímá,ale chápejte,tohle je stránka o léčení vyhřezlích plotének,proto jsem vám už navrhla ,zadejte si dotaz,o tom co chcete vědět jako svůj,dotaz v diskusi.Klidně ho můžete adresovat na můj nick(Bábina),ale tuto stránku nemůžeme omezovat.Redakce stránek mne upozorní na váš příspěvek.To nemusíte mít starost,jen musíte uvést ,že je to dotaz pro mně. 8-)

Dalibor  16.04.10 18:51
Dalibor

Ale já to přece píšu na váš nick a redakce vás upozornuje stejně jako mě,když odpovídáte vi mě,taky tím nic nezatěžuju,stejně tu nikdo nepíše.

Bábina
1450 příspěvků 16.04.10 19:44
Ploténky

Prosím,nevím,jak už to vysvětlit.Já nevím,napište tředa :Způsob a možnosti léčitelství,dotaz pro Bábinu.A tam pokud budu mít čas si můžeme povídat o všem co vás zajímá.Tohle opravdu není vhodná stránka.

Bábina
1450 příspěvků 18.04.10 11:57
plotenky

Pokud mi někdo chcete položit soukromou otázku,týkající se zdraví nebo příspěvků v diskusi,stačí klepnout na přidanou obálku u mého nicku.Ptejte se na cochcete,odpovím každému,na co budu chtít.Zdraví a sílu přeji všem 8-)

Míra první.  08.05.10 23:19

Já byl jednou u léčitele,ten mi nad hrudníkem přejížděl rukou a přitom se se spolupracovnicemi bavil o nějaké diskotéce,šaš­kárna,já bych doporučil baňky,sám jsem takto pomohl své matce od bolesti,až po tom,kdy lékař a odborné masáže nepomohly,ale baňkování ohněm a né nějaké přísavky,přeji štěstí najít toho,který to dělá z přesvědčení a ne toho,který to dělá jen proto,aby neseděl na pracáku.

Bestmen  09.05.10 11:13

jsem po operaci ploténky L5/S1 laserem - laserová nukleotomie. Celý můj příběh jsem popsal v tomto článku na mem blogu

Dalibor  09.05.10 17:18
ploténky

Dnes už vím,že operace páteře,je nutná jen v případě rozdrcené ploténky nebo obratle,vynou havárie nebo pádu,taky v případě špatné tvorby chrupavky,vynou nějaké nemoci,vyhřezlou ploténku pozná šikovný chiropraktik zcela spolehlivě hmatem za pár vteřin a dokáže ji taky vrátit jen rukama,můj kamarát to umí a říká,že se to může naučit každý,není na tom žádná velká věda.

Bábina
1450 příspěvků 09.05.10 18:37
Vyhřezlá ploténka

V podstatě máte pravdu,že vyhřezlou plotémku umí napravyt dobrý chiropraktik,a dobrý,záměrně neříkám,léčitel,ale nápomocný přítel,pozná,koho na napravení musí poslat,komu doporučit lékařskou pomoc,a komu může pomoci sám,trčitým cvičením ,obklady atd.Ale že by se to mhl bez problémů naučit každý?To asi ne.K takovému člověku co to o sobě prohlašuje bych nedala ani svojí kočku,neřkuli člověka,který trpí bolestí a sotva se hýbe.Človek,který nemá tolik zkušeností,může nadělat víc škody nežli užitku.Pokud si pamatuji,sám jste tímto problémem trpěl.Proto vám radím,pokud by vás náhodou tato potíž opět potkala,hledejte chiropraktika s ověřenou praxí.Přeji hezký večer. 8-) 8-)

juanka  09.05.10 20:27
RAKOVINA

velmi pozitivni vysledky ma lekar od trencina
ma pry velmi zajimave metody a hlavne neskutecne vysledky

juanka  09.05.10 20:51
bolesti zad

mam sto let nejvic se mi osvedcilo napravovani akupunktura u primare umlaufa c brne
ktery ale uz nezije

a porad ted hledam nekoho takoveho protoze ten
stavel lidi na nohy v cz sk i srn a korei

kdo poradi diky

Bábina
1450 příspěvků 09.05.10 21:13
Ploténky

Protože na této stránce nemohu dělat reklamum soukromé léčebně,kliněte na obálku u mého nicku a přejděte na mojí dotazovou stránku. 8-)

Dalibor  11.05.10 05:49
ploténky

Ano,trpěl jsem s ploténkou,napřed jednou,proto jsem navštívil tohoto pána a byl chvíli klid,ale pak mi vyhřezla jiná,ale tu už jsem si vrátil sám,stačilo jen dělat cviky,které mě naučil u té první.Napravení ploténky už dneska beru jako maličkost,ale taky možná proto,že ji nenechám vyhřezlou dlouho,možná že třeba po roce,už by to tak snadny nebylo,ale ty cviky jsou skvěli na skoliozu,trpěl jsem s tím 20let a ted už mám na štěstí pokoj.Kočku vyléčit nedokáže,protože zvířata nespolupracují.

Bábina
1450 příspěvků 11.05.10 07:47
Ploténky

Ach ty ploténky.Zřejmně jste kápl na opravdového odborníka,který Vás naučil cviky,které se na menší problémy používají.A jste asi opravdu odhodlaný A dobře více proč to dělat.Věřte že ne každý má sílu cvičit,i kdyby ta bolest ze cviční by mu mohla ulevit od větší bolesti.A také ne každý má problém jen s povyskočenou ploténkou.Jsou lidé s různými jinými nemocemi,nebo ve vysokém věku a ti už na cvičení nemají ani sílu a ni třeba odvahu.A vy příště než začnete se sanolečbou,zeptejte se Vašeho přítele,jetli je to jen to co jste si určil a ne něco závažnějšího.Jinak vám přeji jen dobré zdraví a hezký den, a ve cvičení vytrvejte a ploténky zlobit přestanou. 8-)

Dalibor  13.05.10 17:04

Babinko,vy jste to asi špatně pochopila,já už žádné potíže se zády nemám,píšu to jen pro to,aby lidi věděli,že to prostě jde,si pomoct i sám,ale bez dobrých rad léčitelů ne,jasně že člověk,který se už nemůže hýbat,bude těžko cvičit,i kdyby chtěl.No vlastně jak se to veme,zavedl jsem ho ke své kamarádce,která bez brufeinu nevstala s postele(je jí 36)po měsíci bolestivého cvičeni je v pohodě,sice potoočené obratle cvičení asi nenapraví,ale žije bez bolesti a je za to štastná,zatím už rok a snad už na pořád.Máte pravdu,že toto nejde u strších lidí,ti už nebudou cvičit a asi už by to ani nepomohlo.

Bábina
1450 příspěvků 13.05.10 18:13
Ploténky

Ty skramenské ploténky a ti léčitelé.Je od vás hezké že předáváte své zkušenosti ostatním trpitelům a pomáháte svým přátelům.Je vidět,že jste dobrý člověk.Ale svá záda asi už opravdu znáte,a víte jak na ně,a cviky máte odborně upravené pro váš problém a pak děláte dobře,že se nějakou bolestí nedáte odradit.Ale pozor.Ta bolest nesmí být nesnesitelná.To je pak k horšímu.Proto bych vám radila,pokud mohu,cvičte preventivně každý den alespoň 2 cviky,z toho co umíte a různě je střídejte.A pak už vás opravdu nic nrpřekvapí.Přeji hodně zdraví hezký večer. 8-)

Dalibor  13.05.10 21:12

Těch cviků je 7 a dělám je všechny každý den a nejsou specijální pro má záda,jsou univerzální pro všechny,jen každý se je musí naučit tak,aby řešili jeho problém,je mnoho cviků na záda,určitě každy pohyb páteře nějak pomůže,ale co jsem zjistil,jen tyto cviky opravdu léčí a úplně zbavují bolesti a vrací plnou pohyblivost páteře,však už se o tom nemusíme bavit,jen chci,aby se to lidi dozvěděli.

Bábina
1450 příspěvků 14.05.10 08:57
Ploténky

Tak jsme si tedy porozuměli,že každý ty cviky musí dělat tak,jak potřebují jeho záda.A jste hodný,že své dobré zkušenosti,pře­dáváte dál. 8-)

jardys  31.05.10 06:47

dobrý den

mám už 20 roků vyhřezlé 2 ploténky ,taky chteli doktoři hned po odeznění otoku a zklidnění operovat,ale nešel jsem a dnes už bych šel ale jsem zedník a kdo nás bude finančně podporovat.
a ktomu jsem si ještě před 2roky zlomil 2 obratle.

tak ,že bolesti furt a nic neberu abych do sebe nedával chemii.

Rozalie  04.06.10 11:59
chiropraktik

Dalibore, mohla bych Vás požádat o kontakt na chiropraktika o kterém se zmiňujete? Už téměř rok se trápím trvalými bolestmi Si skloubení, mám skoliozu páteře. Nejsem „pilulková“,léky beru jen v krajním případě, snažím se cvičit, ale výsledky jsou vždy jen velmi krátkodobé. (úleva na 1-2 dny po rehabilitaci). Ráda bych se poradila s chiropraktikem a doporučení na ověřeného bych moc ocenila. Děkuji.

Dalibor  09.06.10 18:39
ploténky

Dobrý den Paní Bábino,asi jste si všimla,že odpovídám rozáliji,ale vždy můj přízpěvek vypadne,nevím,jes­tli to stihla zaregistrovat,rád bych ji pomohl,ale třeba se dívá na tento servr málo kdy,mohla by jste to napsat za mě,at to tam visí delší dobu.

Somi  10.06.10 20:46
Zkusme Shamballu
Rozalie píše:
Dalibore, mohla bych Vás požádat o kontakt na chiropraktika o kterém se zmiňujete? Už téměř rok se trápím trvalými bolestmi Si skloubení, mám skoliozu páteře. Nejsem „pilulková“,léky beru jen v krajním případě, snažím se cvičit, ale výsledky jsou vždy jen velmi krátkodobé. (úleva na 1-2 dny po rehabilitaci). Ráda bych se poradila s chiropraktikem a doporučení na ověřeného bych moc ocenila. Děkuji.
Rozalie píše:
Dalibor píše:
Těch cviků je 7 a dělám je všechny každý den a nejsou specijální pro má záda,jsou univerzální pro všechny,jen každý se je musí naučit tak,aby řešili jeho problém,je mnoho cviků na záda,určitě každy pohyb páteře nějak pomůže,ale co jsem zjistil,jen tyto cviky opravdu léčí a úplně zbavují bolesti a vrací plnou pohyblivost páteře,však už se o tom nemusíme bavit,jen chci,aby se to lidi dozvěděli.
Dalibor píše:
Dobrý den Paní Bábino,asi jste si všimla,že odpovídám rozáliji,ale vždy můj přízpěvek vypadne,nevím,jes­tli to stihla zaregistrovat,rád bych ji pomohl,ale třeba se dívá na tento servr málo kdy,mohla by jste to napsat za mě,at to tam visí delší dobu.

Dovoluji s příspět se svou špetkou do mlýna. Mám rovněž dlouholeté problémy s ploténkou mezi 4. a 5. obratlem. Dvakrát jsem to řešil u anesteziologa tzv. kořenovým obstřikem a vždy dala bolest cca 4 roky pokoj. Nyní se věnuji Reiki a Shamballe. Reiki občasnou bolest vždy bezpečně odstraní, ale na krátkou dobu, např. do druhého dne ,kdy skončím asi 6-ti km procházku. S Shamballou pozoruji lepší úspěchy - bolest se mi postupně mírně snižuje. Je to běh na trochu delší trať, vždyť tu páteř jsme si také nezhuntovali za den. Pěkný den !

Somi  10.06.10 20:47
Somi píše:Dovoluji s příspět se svou špetkou do mlýna. Mám rovněž dlouholeté problémy s ploténkou mezi 4. a 5. obratlem. Dvakrát jsem to řešil u anesteziologa tzv. kořenovým obstřikem a vždy dala bolest cca 4 roky pokoj. Nyní se věnuji Reiki a Shamballe. Reiki občasnou bolest vždy bezpečně odstraní, ale na krátkou dobu, např. do druhého dne ,kdy skončím asi 6-ti km procházku. S Shamballou pozoruji lepší úspěchy - bolest se mi postupně mírně snižuje. Je to běh na trochu delší trať, vždyť tu páteř jsme si také nezhuntovali za den. Pěkný den !

Rozalie
3 příspěvky 13.06.10 22:38

Děkuji za reakci, ano Reiki používám.Když Reiky posílám jiným, cítí účinek okamžitě. Když posílám sobě na jakýkoliv problém, pomáhá skvěle. Jen v případě mých bolestí SI skloubení je výsledek téměř neznatelný. Je to zakořeněné někde hodně hluboko… dokonce přemýšlím o tom, že navštívím Filipínského léčitele, který u nás bude příští týden. Ocenila bych, kdyby se našel někdo, kdo jeho léčbu podstoupil a podělil se o svoji zkušenost. R.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu