Alergie a homeopatie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lesni.vila  08.05.09 22:01
alergie a homeopatie

dobrý den všem, tuto diskuzi zakládám, protože se s vámi chci podělit o svou skvělou zkušenost s homeopatiky. Můj syn byl silný alergik, jeho alergie se projevovali hlavně na jaře, kdy se začaly objevovat pyly..na alergologii nám byly předepsány léky na potlačení rýmy a dalších projevů alergie, avšak samotnou alergii neřešily (pouze tlumily). Svěřila jsem se kamarádce, že nechci své dítě neustále cpát chemií, tak mi poradila, ať zajdu k homeopatikovi. A udělala jsem dobře, když jsem ji poslechla. Návštěva homeopatika nám velmi pomohla. tak se vás ptám: pomohla homeopatie i vám a jak?

Reakce:

Marie Ž.  03.06.09 04:39
alergie a homeopatie

dobrý den, alergie trápí celou naší rodinu, také už nás nebaví ládovat se prášky. Můžete mi doporučit nějakého léčitele?

Tomáš123  25.03.11 09:05
Homeopatika

Ahoj,
vím, že asi toto téma nebude možná moc aktuální, ale přece jenom jsem se rozhodl vložit svůj tip do tohoto tipicku. Léčitele znám takže pokud bych chtěl tip a jsi z Brna není problém. Když tak napiš na email.

AAisha  08.03.14 17:19
alergie a homeopatie

Ahoj
homeopatie mi také hodně pomohla a to již několikrát
hlavně na akutní stavy průjmu v cizině i u nás. A také na zánět moč. měchýře a ještě na spoustu dalších věcí nemůžu si ji vynachválit. :D

Váš příspěvek