Bylinky na angínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiřinka  04.05.09 22:21
byliny na anginu

Dobrý den, můj syn opakovaně dostává anginu. Doktorka mu pokaždé předepíše antibiotika a za týden na kontrolu a tím to končí. Vůbec neřeší, proč ji dostává pořád dokola, akorát do něj cpe antibiotika. Jak se tomu dá předcházet? Když už angínu dostane, jaké čaje mu mám dělat? Co se kloktá při angíně?

Reakce:

Jan  22.05.09 13:54
bylinky na anginu

čaj na angínu připravíte následovně: vytvoříte směs z květu heřmánku, lipového květu a listu meduňky (stejné poměry) a dvě lžičky této směsi zalijete čtvrt litrem vroucí vody. Louhuje se 10 - 15 minut a pije se vlažný.

Jarda  07.10.09 10:45

Jiřinkapíše:

Dobrý den, můj syn opakovaně dostává anginu. Doktorka mu pokaždé předepíše antibiotika a za týden na kontrolu a tím to končí. Vůbec neřeší, proč ji dostává pořád dokola, akorát do něj cpe antibiotika. Jak se tomu dá předcházet? Když už angínu dostane, jaké čaje mu mám dělat? Co se kloktá při angíně?

já angínu dostanu většinou když podcením oblečení a neveme si šálu (to hlavně) a čepici.

Dannula  09.11.09 11:03
Bolest v krku

Jak mě začne trochu bolet v krku tak se léčím cibulí.Vezmu si třeba jen čtvtku hodně rozkoušu a vypálím šťávou celou pusu a zbytek vyplivnu do koše. Vím , že se to hůř dává dítěti ale vnučce tu cibuli hodně nakrájím na jemno a pocukruji a vždy mě část sní. Ona se jen tá šťáva z toho plodu těžko jinak získává.
Nyní jsem ještě objevila lék OROFAR je to jen podpůrný lék k léčbě zánětů ústní dutiny , hltanu, při bolestech v krku spojených s nachlazením.

X  01.04.10 15:40
Angína

Jo,čaj s cibulí je fajn,ale nevyřeši to ,proč tu anginu dostává opakovaně.Důvodem může být nedostatečná odpověď imunitního systému.
Předepíše mu vždy stejná antibiotika?
V jakém stavu má mandle?

Bábina
1450 příspěvků 03.04.10 09:01
Angina

Na anginu opravdu pozor,léraři to opravdu řečí penicilinem,ale dlouhodobé nákazy přinášejí ve starším věku revma,srdeční nemoci a jiné nepříjemnosti.Je dobré kloktat vlažnou vodu se lžící jodované soli(většinou v každé kuchyni) třikrát za den pít tří týdny nějaký čistící čaj,je potřeba vyčistit krev od zbytků po lécích a odpadu bakterií.A já bych pátrala ,zda v okolí není bacilonosič.Lékaře to málo kdy napadne,ale když ho požádáte nechá udělat kultivaci v rodině.Pozor,pla­tí se to.A pokud to není nikdo z domácích musíte pátrat dál. Škola,kamarád,co ji má také pořád,bazeny atp. Přeji Vám ať toho škodiče brzo odhalíte a ať Vaše děcko je opět v plné síle. 8-)

juanka  09.05.10 20:18
opakovane anginy

presne tento probkem jsem mela ted pul roku vkuse sama antibiotika a bez efektu
chce to solidniho krcare ktery chape nutnist krcnich vyteru
ja je meLA POZITIVNI zlaty stafilokok
no a twd mam problemy se zanetem zaludku jak se ty bakterie prestehivaly

zkousela jsem vse mozne cibuli s medem vincentku s medem bylinky

po nasazeni leku na posileni imunity se to leosi

na trhu je spousta prirodnich latek na poosileni imunizy urcite s tim synkovi neuvlizite a taky najdete duslednejsiho lekare chyba je v nas pacientech se ze sevbe nechame dekatr pokusne kraliky a nehledame zodpovednehon lekare i kdyz mame moznosr volby

Petr77  05.06.10 13:25

Z hlediska psychosomatiky se jedná o agresivní boj o přístup k tělesnému světu. Tělesná rovina krk (požívání, spojení, komunikace) a obranný okruh. Původci nemoci podceňují obranné oddíly v úzké bráně do těla, těsnost, strach, zavřít, utěsnit, člověk již nemůže/nechce všechno spolknout, pokus uzavřít se vůči vnějším vlivům.
Zpracování: projevovat agrese, naučit se bránit si svou vlastní kůži, nechat se vyzývat a podněcovat novými prvky, naučit se otevřeně (ofenzivně) ohraničovat, zavírat a utěsňovat, pokud to lze.
Splnění: otevřeně a statečně odmítat. (krk-boj-těsnost)

Klárinka23  25.06.10 17:39
rostliny

Pro lepší zdraví a čisté tělo je na světě také curenzym, přírodní enzymový produkt.

Anonymní  09.09.10 09:54
Imunita

to je klíč..posílit střeva poničená antibiotiky třeba ActiLacem, prostě probiotiky a taky vitamíny (céčko s postupným uvolňováním…)

bylinky?jo!  04.02.11 11:34

a nebo bych to řešila pročitujícím bylinným čaje, na to je nej jitrocel. nic nedokáže pročistit krev, plíce a žaludek tak jako jitrocel a do toho bych nasadila švédské kapky a uvidíte zázraky ;)

Anka80  04.02.11 11:50
Bylinky na angínu

Nám hodně pomáhají české bylinné přípravky. Díky tomu děti vůbe nemarodí a když něco chytí, tak je to opravdu rychle pryč.

Pavla Nováková
4 příspěvky 25.06.11 23:08

Do jaké míry je ActiLacem účinný? Slyšela jsem z úst odborníků docela nelichotivá slvoa.

PanPetr  11.11.11 09:49
klima

Zkuste vypnout klimu v autě. Já z ní mám anginu taky každou chvíli a to filtry pravidelně měním.

petina7
1 příspěvek 13.01.12 11:39

podle mě ho ničí antibiotika samy o sobě. Teď jsem dobrala myslim DUOMOX, což mi snížilo imunitu a hned jsem dostala opary, afty, bolesti v krku a mám znovu a vypadá to zase na angínu. Zaměřila bych se na posílení imunity, aby nemusel brát antibiotika opakovaně. Hodně si pochvalují echinacea, tu jsem brala a za tu dobu ani nezakaslala, plus nějaké doplnky stravy. Krom toho je důležitý PITNY REZIM!!!!!!!!!! Hodně štěstí…

Sevilla  21.02.12 13:37

hodně čeneku, klidně i pomazánku. česnek je nejsilnější přírodní antibiotikum a působí rychle. kapky z lichořeřišnice, a čaje s echinaceou a šalvějí. pomáhá to, za 2 dny vám bude líp. :)

Tatarak123  23.12.12 14:28
Pozor na bl.b.ce doktory - alopaty

Já beru homeopatika, ted na angínu Belladona 30CH, i 200CH, působí na vyšší úrovni, zabírá, po 3dnech mám už hustý hlen, ne vodnatou rýmu, hlava nebolí, ustupuju slabost. DOporučuji i aconitum napellus CH30. Taky je dobrá Dulcamara 30CH /potměchut poppínavá/ jinak do týdne jsem zdráv, po antibiotikách bych asi umřel,

mejdlo
1 příspěvek 13.09.14 12:38
opakování zdureni mandli

Muj syn taky tak uzival antibiotika, porad dokola. Az jsem se vzbourika. Nakonec to byla nove vznikla alergie na prach a peri.

oceaner  29.11.14 23:59
streptokill

Antibiotika mě vždycky dostali, homeopatika bohužel nezabrali, i když na tyto věci celkem věřím, nakonec jsem ale našel streptokill, který jediný dokázal angínu vyléčit, když se to předtím nepovedlo ani homeopatikům ani dvoum antibiotikům.

Dalibor7
213 příspěvků 30.11.14 12:42

Sežeňte si rostlinu anginovník.

svycka  07.07.15 19:49
Angína

Při prvních příznacích pít šalvějový čaj

sedmdesátník  06.01.16 22:50
Jak na angínu.

Jako dítě jsem často trpěl angínami a záněty nosohltanu. Nasazovali mi tetracyklin a naposled Duomox. Skončil jsem, když mne vzal zánět ledvin, neboť obvoďák mi předepsal Duomox 1000 po 8 hodinách. Již u něho nejsem. Vyléčil jsem je za dva dny teplou el. dečkou a častým pitím vlahé vody. V mládí jsem to zkoušel léčit kloktáním soli, nebo rumu. Nepomáhalo to! Již 15 let používám syrovou cibuli, ale musí se nasadit hned v počátku. Léčím jí i zastydlou rýmu a do tří dnů je rýma pryč. Musí se však třeba jíst i v noci a třeba s chlebem se sádlem, neboť silice jsou drastické na žaludek. Malá imunita je ze špatné nekvalitní stravy a nedostatku přírodních vitamínů a je třeba jíst pravidelně česnek, cibuli, kyselé zelí a čaje se zázvorem. Jezme to co naši předkové před 100 lety!

Váš příspěvek