Geopatogenní zóny a kočky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

davis  17.05.09 03:22
kočka a geopatogenní zony

Dobrý den, kočky jsou jediná zvířata, která vyhledávají geopatogenní zóny. Jak je možné, že na ně nemají stejně škodlivý vliv jako na člověka? Určitě se zde objeví někdo, kdo mě bude chtít přesvědčit o tom, že žádné geopatogenní zóny neexistují, ale já na základě výzkumů!, které prováděl onkolog MUDr. Oldřich Jurišek a další, věřím, že takové zóny existují!

Reakce:

jitka v.  29.05.09 03:05
geopatogenní zóny

tato problematika je velmi zajímavá, věřím, že na tom něco bude…

Bábina  08.03.10 10:29
Geopatogení zony

Že opravdu jsou se můžete přesvětčit i při pěstování květin.Většině květin se tam netude dařit,ale postavte tam Dyfmbachii (alespoň doufám,že se to tak píše) a budete si připadat jak ve filmu Adéla ješte nevečeřela.Ta kytka kterou neumím správne napsat je s velkými bíle tečkovanými nebo pruhovanými listy.A tam kde se ničemu jinému nedaří,ona roste jako divá a negativní energii patogení zony ruší.

Marusína  16.05.10 23:19

Zdravím, můj kocour má své místo v křesle, ve kterém já sedět nevydržím. Energie vnímám velmi intenzivně, nejen zóny, obecně. Takže bádejte. M.

Bábina
1450 příspěvků 17.05.10 07:23
Kočky jsou velice vnímavá zvířataPatogení zony

Kočky jsou velice vnímavá zvířata.A protože prý ke starým čarodějnicím kočka patří,také jednu mám.Jestli je té kočce v křesle dobře,neberte jí ho.Nebo tam postavte květináč s difmbachii(ne­vím,jestli to píšu dobře).To je kočka rostlinné říše.Kočka.umí najít i nezdravá místa na těle.Když si vám lehá,stále na jedno místo,na,těle,u­učitě jděte k lékaři nebo alespoň k kéčiteli.nemusí to být nic hrozného,ale své kočce věřteHodně zdraví a krásný den přejeme já a moje kočka . 8-)

tut  26.05.10 00:01
energie a zvířátka

Je známo, že pes, kočka a had stahují z člověka negativní energii. O morčatech se říká, žestahují nemoci. O stromech zase víme, že dokážou dobít baterky a pokud se člověku točí energie opačným směrem, strom má sílu to změnit. Mám vyzkoušené, funguje to. T.

Bábina
1450 příspěvků 26.05.10 07:52
Energie a zvířata

Ano ,máte pravdu.Ale to už jsme se dostaly na jinou stránku táto diskuse.U stromů alepozor,každý strom má energii podlé své„povahy“a topolu je nejlepší se vůbec vyhnout,protože ten je zloděj enerdie,zravna tak jako nekteří lidé.A když už mluvíme o očištění se od té negativní energie,můžete se očistit pri kopeli, pokud si uděláte píling celého těla jemnou jedjou solí,a pak ji dobře spláchnete.Má to hned několik +.Je to pořádný pohyb nežli očistíte celé tělo ,hezky kousek po kousku,čímž protáhnete svaly.Zbavíte se starých šupinek kůže a ta bude jemná.A je to příjemné stát pak pod teplou sprchou která všechny svaly krásně uvolní.A ještě se zbavíte špatné energie,kterou jste časem na sebe nabrala.Pod sprchou zavřete oči myslete na to jak je to báječné.Píši to proto,že ne každý má kočku,psa,nebo hada,nebo může honem hledat strom,který mu pomůže. 8-) 8-) 8-)

Bábina
1450 příspěvků 26.05.10 07:54
Omluva

velice se omlouvám za překlepy,na klíně mi sedí kočka,která musí „pracovat“ se mnou a hlava mi jde rychleji nežli prsty.Bábina v.r. :roll:

Bronice
22 příspěvků 06.08.10 21:11
Bronice

Kočky jsou úžasná zvířátka a kamarádi, také ale pomocníci a léčitelé. Mám konkrétní zkušenost s léčením kočkou, ale je to moc dlouhý příběh. Zkrátka je to tak, že život s kočkou je kvalitnější v každém ohledu.

Dr.House
622 příspěvků 06.08.10 21:21

ano…nejblíž mám potok a po ruce pytel…venku jed..protože sousedovic kočka má své místo u nás…
jo..a můj had zas předtuší kdy projde pěkná kočka…

zvláštní.....a to je poprvý co mám něco proti kočkám…

Dr.House
622 příspěvků 06.08.10 21:22

a nejlepší léčitelé???…jo­o..u nás pracuje šimpanz s krabičkou brufenu…

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 08:19
Živit s kočkou

Doktore,myslíme ty kočky čtyřnoh,pokud je nemáte a nežijete s nimi,vřele Vám doporučuji si nějakou pořídit.Pak poznáte co kočky dovedou a třeba se nekteré povede otupit Vaše břitké pero.Ovšem vy si musíte pořídit pořádného ,divokého kocoura.Nějaká micinka,je na Vás slabá.A vy ostatní se od Dr.HOUSE nenechte vyvést z míry,a klidné nám své zkušenosti s kočičím spolužitím napište.Já osobně se na to těším a mám taky kočičku.

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 08:23
Omluva

Omlouvám se,chtěla jsem napsat,Život s kočkou.Děkuji za pochopení.B

Dr.House
622 příspěvků 07.08.10 10:32

né, děkuji…jsem radši sám…u ještě líp radši sám léčim, neudýchal bych kdyby za mě léčila kočka s fonendoskopem kolem krku…brrr…strašná to představa…

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 10:53
Život s kočkou

Je bezvadné,že máte bujnou fantazii.Jak to líčíte ,vidím to živě a v barvách.Ale odpusťe,Vás bych si domů jako mazlíčka nevzala ani zadarmo.Zato taková kočka pozná,jak se její dvounožec cítí,a protože je zaměřená na tu"špatnou" energii,většinou instiktem pozná ,kde je něco špatně a tam opravdu zalehne,nebo masíruje bolavé místo takzvaným mléčným krokem.A lékařské vybavení k tomu fakt nepotřebuje.A uz­nejte sám,pokud nejste přímo ten co kočky nemusí,že takové kočičí zamňoukání,když příjdete domů,je poklazení pro nervy a masáž pro srdce.A teď kočka z pohledu ženy:kočka sní všechno co jí dáte,necpe vám do lednice pivo a jiné mužské dobroty,její krmení se vejde do lahve od okurek,nenecháná pohozené špinavé ponžky,a když si vleze k vám do postele tak jen krásně přede a nechrápe.Prosím všechny účastníky této stránky,nenechte mně v tom samotnou,zapojte se do diskuse a pomozte mi doktora převědčit,že kočka mimo to,že je milá,je také velice užitečná pro lidskou pohodu a spokojenost,že nervy neničí,ale uklidňuje.Já osobně si teď se svojí kočkou jdu pohrát,doktore.

Dr.House
622 příspěvků 07.08.10 11:10

už dooost, přes ty slzy nemůžu odpovědět ani…

ano, kočka je užitečná, zeptejme se vietnamců a dalších co rádi kočičí papaní…

a jenom kočky poznají že člověku něco je?…to je směšný…ale omlouvám se za mou smělost, ale to umim poznat taky…a bolavé místo namasírovat umim též, a to nejsem psycholog abych nepoznal že někomu něco je…a taky instinktem…tak nač tu chlupatou 4 nohou mnoukací věc, která vám na problém tak maximálně olízne kus těla…ne díky, nechci…

kočka sní všechno…no to je úplnej zázrak…:-)

ano, nenechte v tom bábinu samotnou…čím víc vás bude, tím větší zábava…už těd se nemůžu dočkat na kočičí problémy a vztahy…a krititzaci mých názorů a mé osobnosti…wááu…a je milá kočka…jsem dojat…ale ten pytel jí sluší víc než ty odhozené ponožky…

máte ráda kočky…já zas sebe…co víc si přát…:-D

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 11:28
Život s kočkou

Doktore,neberu Vám vaše zásluhy a věřím,že umíte poznata i léčit a vyléčit nemocného člověka.Ale Všichni si Vás domů asi vzít n emohou a ani asi nechtějí.Tak těm kočkám přiznejte,že jsou o moooooc milejší nežli Vy,a už to samo léčí.A pokud jste citlivý na slovo „Léčení“ tak ho klidně necháme Vám,a dohodnem se alespoň na tom,že lidi kteří mají jakékoliv zvíře a mají ho rádi jsou spokojenější,a to je pro vás výhoda,protože lidé optimističtí(teda to je slovo) se léčí lépe nežli nějací nespokojenci.A mám li jít do podrobností,tak se říká ,že smích je půl lékaře.Zkusil jste si někdy s kočkou hrát.?Kdyby měl každý kočku(hrozná představa) stačila by Vás půlka.Všechny zdravím, a život s mazlíčky všeho druhu si užívejte.Nemusíte pátrat po tom ,zda léčí,objevují patogení zóny,atp,což je všecno pravda.Ale užívejte si že jsou to milá zvířátka,která s Vámi sdílí život a Vy jste za ně převzali zodpovědnost.Což za Dr.HOUSE nemusíte,ten se nestratí.

Dr.House
622 příspěvků 07.08.10 12:49

oo…ano, chcete slyšet příběh jak mi umřela rybička když mi bylo 5? .....

jak že zněla ta metafora se smíchem a lékařem?.....­..miluju smích…
a ze všeho nejvíc metafory, které charakterizují jen idiopatickou víru k tomu, k čemu vlastně je jen citové pouté a podvědomí…a to už moc k smíchu není…

ano, jak vystižné, nestratim se a nepotřebuju nic…krom toho, že chci léčit…ale to patří do jiné kategorie…

jo, pěkný den…Vám i mazlíčkům…

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 14:29
Život s kočkou

Dr. Housi děkujeme.Všichni co máme svá zvířátka rádi,a co se s nimi těšíme.Třeba Vám tak šetříme práci.Protože v tom našem mrňavém životě se zvířetem si lebedíme.A spo­kojení lidé prý méně marodí,a když,tak se s nemocí lépe vyrovnávají.

Bronice
22 příspěvků 23.09.10 22:56
Dobrý večer

Moje záda jsou lepší, našla jsem si na netu cvičení, které jste mi doporučila. A také už běži pravidené tai či jednou týdně. A k těm kóčám - musím se podělit o radost - kolem 20. října si pojedu pro další čičindu, bude to malý whiskas. Doma už máme něco jako menší pumu, má 8 měsíců a váží 4,5 kg. Bude tomu malému dělat velkého bratra. Měli jsme totiž 16 let kocourka, který v lednu umřel a tito kocouří „brášci“ by měli nahradit tu ztrátu.

Bábina
1450 příspěvků 24.09.10 08:06
Kočky

Tak to Vám gratuluji,jednak že jste začala cvičit a je Vám lépe a k novému kocourkovi.Zarazila mně váha toho kocouřího puberťáka.Mone Natynka je dospělá kočka a váží tři a půl kg a když po mně tancuje ,když se jde pomazlit, myslím,že je po mně.Ale je pravda že je to čičinka,mlsná a rozmazlená.Přeji Vám ať Vám vače kočičky a nové cvičení dodají tolik energie,kolik bude třeba.Přeji hoooodně zdraví.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu