Bydlení feng-šuej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glorie  04.05.09 09:03
zásady bydlení feng-šuej

ahoj, zařizuju si nově celý byt, chtěla bych se řídit zásadami feng-šuej, ale moc toho o tom nevím. Poradil by mi tu někdo, čeho se mám určitě držet? Případně odkud mám čerpat informace o feng-šuej zásadách?

Reakce:

rodd  27.05.09 14:32
zásady bydlení feng-šuej

jediný, co z feng-šuej vim je, že nemáš mít postel tak aby ti směřovali nohy ke dveřím

Bábina  08.03.10 10:40
Feng šuej

Je ro vlastně nauka o proudění energie v bytě a okolí.A začíná už vstupem do domu.Možná ještě v antikvě seženete knihu o tomto umnění,ale radím vám,sana se do toho raději nepouštějte,aby to bebylo horší.Předpokládám že nemáte tabulku bakua a tak se nemůžete orientovat.Zasadní rada je na okna nebo balkon květiny,aby ředily špatmou venkovní ebergii.Šperky a peníze nikdy neukládat proti dveřím,a pokud byt není pravidelný obrazec, vyrovnávat to třeba zrcadlem,nečím lesklým ,tak aby se tam odrážel ten kus který vyčnívá.Je to dost složité.Nejlepší je odborník,nebo alespoň literatura.

Bábina
1450 příspěvků 31.03.10 09:56
Feng šuej

Jděte dnes na Novinky ,tam je rada o úklidu na poslední chvíly a vysvětlují tam jak vyčistit jedním způsobem dům od negativní energie. 8-)

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 14:37
Feng šuej

Pokud chcete rady odborníka na tásady bydlení podle Feng šuej Najděte si prosím stránku s nick Rozálie.Tan najdete odpovědi na všechny vaše dotazy.Je to účastník této diskuse,ale troch nesmělý.Ale věřím,že každému ráda poradí a mně ,že odpustí,že jsem to na ní zveřejnila.Paní Rpzálije,opravdu se omlouvám,ale vaše odborné znalosti mohou pomoci i na těchto stránkách.Bábina

Rozalie
3 příspěvky 08.08.10 14:35

Nezlobím se Bábino, případné dotazy ráda zodpovím.

Váš příspěvek