Cikánská věštba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radka  02.05.09 23:11
cikánská věštba

Představte si, stála jsem jednou na zastávce, když v tom mě vyrušila jedna cikánka, že potřebuje drobný na autobus a že mi bude věštit, když jí nějaký dám.Bylo mi jí docela líto, tak jsem souhlasila. řekla mi, že potkám svého vysněného prince, až pojedu příští týden tímto autobusem. Tak jsem se zasmála a poděkovala. Jenže doopravdy! vyplnilo se jí to. Potkala jsem ho přesně za týden.

Reakce:

LuciX  04.06.09 05:47
věštby

Mně se teda ještě nikdy žádná věštba nevyplnila…asi mám smůlu na podvodníky.

janettaa  24.09.09 20:07
najdu?

najdu konecne muze sveho snu?? porad dokola potkavam ty same typy…oslovi a zmizi)) delam neco spatne?? dekuji

Radka  27.09.09 16:12

Záleží na tom, jaký velký ten svůj sen sníš?
Možná, že jsi honbou za tou svou vysněnou vizí natolik zaslepená, že onen „PRINC“ už dávno prošel, a nebo chodí okolo tebe, a ty jsi natolik zaslepená, že to nevidíš? ;-)

A co takhle přestat čekat, a zkusit oslovit nějakého prince jako první?. :)

apostol  09.07.10 15:40
Věštba

S tímto si radši nezahrávejte, i když „ono se to splnilo“! nevědomky se zaplétáte do nebezpečných okultních praktik a vystavujete se démonickým vlivům. Může se vám párkrát něco „splnit“, ale draze to pak zaplatíte rproblémy (nebo i ohrožením života), které si určitě nedáte do souvislosti s touto naivní „fungující zábavou“. 8-o

Bábina
1450 příspěvků 08.10.10 15:47
Věštby ,karty,esoterika

Proč nejdete na stránky ,které se tímto zabívají.Zadejte si to do vyhledavača a vypadne jich moooc.

cenzura  01.01.11 18:01

Pravda.

Váš příspěvek