Andělské karty - výklad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bela  09.05.09 15:59
věštba andělů

Nazdárek, jedna známá věští z andělských karet. Můžete mi někdo tuto metodu přiblížit? Prý se jedná o prostředek ke spojení s vlastními anděly, kteří vám prostřednictvím karet poradí co dál se svým životem…dá se tomu věřit?

Reakce:

Fanda S.  30.05.09 01:07
věštba andělů

já bych tomu teda moc nevěřil. Věštba andělů… zní to dost absurdně :))

Bábina
1450 příspěvků 30.03.10 19:59
Věštba z andělských karet

Andělské karty je něco jako starodávná kniha moudrosti I-tíng.Andělské karty jsou naší populaci pochopitelněj­ší,nežli staročínská moudrost.Budoucnost vám neřeknou , ale máte-li problém ve kterém si najste jistá řešením,lze se karet a zrovna tak I-tingu zeptat zda vaše rozhodnutí je dobré a nebo jak na to,Záleží jak je otázka položena.Ale stejně jak u I-tingu ,tak na andělských kartách je na vás,co si z věštby vyberete,a rozhodnout se musíte sama.

cenzura  01.01.11 18:06
rada

Ahoj.Ziadne andelske karty niesu.Andel neodpoveda cez karty..cez karty komunikuje iba padnuty andel ale nie ten pravy.Len dabel dava rady cez karty a mozu sa menovat bars jak.Sam Boh zakazuje vestenie a podobne praktiky,takze vidis ze si to odporuje.Len nazov tyvh kariet je lakavy ale to je asi tak vsetko.

Alena Malá  06.07.11 17:57
Andělské karty

Výklad karet je zajímavý a něco na něm bude. Já osobně s ním ale nemám dobré zkušenosti a hodně mě zklamal letos výklad andělských karet ve Studiu zdravý život v Plzni. Pokud víte o někom, kdo vykládá karty na profesionální úrovni, budu ráda, když mi poradíte. Alena Plzeň

Váš příspěvek