Astrologie a horoskopy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slawomir  03.05.09 03:32
astrologie a budoucnost

Ahoj všem? co vy a astrologie? Věříte na věštění budoucnosti pomocí astrologie? Já na tyhle věci nikdy moc nevěřil, ale byl jsem před rokem u astroložky a tak nějak se jí vyplnilo, co mi řekla. Docela mě to zaskočilo. Necháváte si věštit budoucnost a kde?

Reakce:

sharka  01.06.09 19:01

Promiňte mi, ale tomu nevěřim. Vždycky vám všechno řeknou tak obecně, aby se na to dalo všechno napasovat…

Dr.House
622 příspěvků 14.07.10 12:19

jasně..znám tvou budoucnost…JEDNOU UMŘEŠ

Petr_2  18.09.10 19:18
astrolog

Ahoj veřím v astrologii, a to díky paní kárníkové, která mi opravdu pomohla, ba dokonce při jejím popisu problému jsem se až zalekl co ty hvězdy vědí

Petr_2  18.09.10 19:19
astrolog

Ahoj veřím v astrologii, a to díky paní kárníkové, která mi opravdu pomohla, ba dokonce při jejím popisu problému jsem se až zalekl co ty hvězdy vědí
astrolgický kurz

Dr.House
622 příspěvků 18.09.10 21:40

a copak vám prozradila Caseopea?

Bábina
1450 příspěvků 19.09.10 16:34
Astrologie

Ale doktore,už zase?Já třeba se ptám I-TINGu.Máte li pojem co to je.Prostě když východní nauky,tak se vším co k tomu patří.Ale na horoskopy nedám.Hlavně ty v novinách a na netu.To jsou přímo někdy díla umělecká.Př:Vaši rodiče Vám doporučí kde a jak nejlépe nakoupit vánoční dárky.Bezva vyšlo to v červnu a moji rodiče jsou 25 let po smrti.Ale dobrá kartářka nebo astrolog je dobrý ba výborný psycholog.A doví se všechno co potřebuje vědět.

Dr.House
622 příspěvků 19.09.10 17:21

chtěl bych vědět jaký budu mít ještě život a co mě v něm čeká…komu mám říct? malýmu nebo velkýmu vozu?

Bábina
1450 příspěvků 19.09.10 17:38
Astrologii

Nevím,I-TING je o něčem úplně jiném,ale co vás čeká Vám řeknu bez věštění, práce,práce a pokud by to nestačilo tak práce.Proč myslíte,že jsem sem psala?Abyste měl co dělat.

Dr.House
622 příspěvků 19.09.10 18:56

PÁNI…samá práce a práce a práce…to člověka pškně potěší…nebylo by i něco ošklivýho?…přece nemůžu mít ten život tak hezkej…

Bábina
1450 příspěvků 19.09.10 19:12
astrologie

To co by se Vám zdálo pěkné si musíte zařídit sám.Hvězdy nejsou sámoška,aby si člověk sáhnul do regálu a vybral si co by se mi zrovna libylo.Jenže doktore,ruku na srdce,i kdyby to tak bylo,zase by jste si vybral práci.

cenzura  01.01.11 18:25

Ahoj.Ja som si nechal raz vestit a teda dufam ze naposledy.Ked so si zistil cez silu sa to ceje tak mi to stacilo,chcem tym povedat ze ta schopnast neni v tych ludoch ale v duchoch a nie zrovna tych dobrch.Ale ak sa tych vestcov opitate odkial maju tu moc tak vam povedia ze od ich babky alebo nieco take,proste ze sa to dedi,lenza to je hlupost.Duchovnu silu vo vesteni nemoze mat telesny clovek sam v sebe su tu dve moci ktore davaju takuto moc vestit,jedna je diabol a ta druha je Boh,lenze ten na to nepouziva karty.A vestci samotny ani netusia odkial to maju,teda aspon niektory.Ked som si raz pisal s takouto osobou tak mi napisala ze to zdedila,lenze ked som sa s nou dal do debaty na tuto temu tak sa jej to nejako zle citalo,ved kto by aj chcel take nieco citat ke dto ma naburat nieco na co je zvyknuta uz roky.Bol pripad ze rodicia zobrali tito karty svoje dcere,teda as potom ked videli ze jej to nerobi dobre,teda ked jej ich vzali tak bola cela bez seba,nahnevana a tak ale netrvalo to dlho,stacilo len na cas ktory je potrebny na odlucenie sa od moci ktora cez tie karty ovladla tu osobu.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu