Astrologie - ascendent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hope  14.05.09 18:36
astrologie a ascendent

ahoj lidi, nemáte někdo ponětí o tom, jak se vypočítá ascendent? Víte o nějaké tabulce, do které zadám datum , čas a místo narození?? Nějak se mi nedaří nic najít. Pojďte diskutovat o astrologii a ascendentu

Reakce:

venuše  23.05.09 14:17
Ascendent

a co to vůbec ten ascendent je a proč je důležitý? Jaký má vliv?

blanka  01.01.10 09:10
ASCENDENT

Napiš mi datum narození a hodinu, pokud ji neznáš nevadí, bere se postavení Tvého znamení ve slunci. Jsou na to opravdu „tabulky“ ,ale je toho hodně, každý rok má svoje postavení planet vůči tvému znamení jiné. Blanka :-D

Eliška  02.03.10 13:30

Dobrý den Blanko, mohla bych vás taky poprosit, když vám pošlu datum narození? Vím i hodinu.

apostol  09.07.10 15:27
astrologie

Kam na tyhle zvrácenosti chodíte?? PROČ je tak atraktivní všechno tajemné, bez ohledu na pravou podstatu a popírané nebezpečí?? To se tak nudíte, že už nevíte, čím se bavit?? Tolik se nenávidíte nebo jste tak zaslepení, že se lehkomyslně vrháte do hazardu s akultními praktikami?? Který zákon přestane existovat jen proto, že ho někdo nezná nebo ho ignoruje? Proč si myslíte, že tohle je „neškodné, užitečné, důležité, zajímavé“, když SAMOZŘEJMĚ neznáte nebo ignorujete pravdu?? Vzpamatujte se!!! :twisted:

misa16  09.07.10 17:21

co je na tomhle okultistického? to snad není žádné woodo nebo něco podobného! Také se zajímám o hvězdy a astrologii, ale jen proto, že mě to baví a nejsem žádná čarodějnice.

Bábina
1450 příspěvků 26.07.10 08:03
Astrologie

Astrologie opravdu není,žádné čarodějnictví­.A Apoštol(ne­vím čeho)asi zřejnmě nezná dějiny.Protože se předpovědí astrologů,řídili i Čeští králové.Je všeobecně známo že i začátek stavby Karlova mostu vypočetl astrolog,A asi dobře,když už stojí tolik let.A i astronomové v dřívějších dobách se zabývali zároveň i astrologii.Anebo nám snad pan apoštol chce namluvit,že osudy světa nikde nejsou zapsány?A pokd narážíte na náboženství,tak příchod Ježíše třem mudrcum(u nás králům) předpověděla hvězda.Betlémská kometa.Tak opravdu si myslíte,že mně za tyto vědomosti odnese čert.

misa16  28.07.10 09:32

Co píši špatného, že mi admin maže příspěvky??? Já myslela, že jde o diskuzi. Pokud si přečtete mé ostatní příspěvky, nejsem vulgární, nevkládám sem žádné nepatřičné neslušnosti a podobně, tak co dělám špatně?

Bábina
1450 příspěvků 28.07.10 10:37
Astrologie

Možná to bylo jen nedopatření,protože mi přišlo upozornění na váš příspěvek.Zkuste se zeptat redakce,co se stalo.Určitě vám rádi odbovědí.Adresu najdete pod diskusní stránkou ,až na konci.

Jendula  08.01.11 23:03
výpočet ascendentu
venuše píše:
a co to vůbec ten ascendent je a proč je důležitý? Jaký má vliv?

výpočet ascendentu není nic složitého. Je k němu potřeba
místo, datum a čas narození. Ještě chci zdůraznit, že asc. je hrotem prvního domu v radixu, protilehlý hrot
tedy hrot sedmého domu je descendent. Jan

Jendula  08.01.11 23:14
výpočet ascendentu
venuše píše:
a co to vůbec ten ascendent je a proč je důležitý? Jaký má vliv?

výpočet ascendentu není nic složitého. Je k němu potřeba
místo, datum a čas narození. Ještě chci zdůraznit, že asc. je hrotem prvního domu v radixu, protilehlý hrot,
tedy hrot sedmého domu je descendent. Jan

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu