Prodloužení vlnitých vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

market  06.05.09 10:31
vlasy na prodloužení vlnité

Ahoj, mám vlnité vlasy, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, ale jde to vůbec?? holky s prodlouženýma vlasama co vídám je maj všechny rovné. Tak mě zajímá, jestli se prodlužujou i vlnité? Jak se o prodloužené vlasy pečuje? předpokládám, že je důležitá nějaká speciální péče… jak dlouho prodloužení vydrží? nevypadají mi moje nové vlásky?

Reakce:

mana  26.05.09 21:33
prodloužení vlasů

nemusíš mít strach. vlasy si můžeš nechat prodloužit i když je máš vlnité ;-)

Zdena  01.11.09 20:56
vlasy

vlasy si můžeš nechat prodloužit i vlnitými vlasy.Jinak já dělám metodu kerastan,za 4500 tisíce je to velice šetrná metoda sam je mam prodloužené již 5 let

saris  23.01.10 19:58

Ahoj Zdeno, chtela jsem se zeptat, jak se o ty vlasy musi po prodlouzeni pecovat? Uvazovala jsem o tom, ale slysela jsem ze to ze zacatku dost boli a na noc si musis plest cop, aby se nezacuckaly… a jak casto se to musi doplnovat, nebo spis posouvat? A taky da se najit presne ten odstin co mam svoje vlasy? Neni to poznat? Diky (mimochodem odkud prosim jsi?)

Mirka  28.01.10 22:52
vlnité vlasy

Prodám středoevropské vlasy tmavě hnědé, vlnité, metoda keratin, délka 45 cm. Zakoupeny v ostravském salonu, původní cena 140,– Kč/pramen. Nošeny pouze 2 měsíce. 130 pramenů prodám za 4.500,– Kč.

aneta39  12.09.11 10:33
vlnité vlasy

Určitě si mužeš nechat podloužit i vlnité! Já mám také vlnité panenské evropy a luxus a pokud chceš jen něco levnějšího tak vlnité clip in.
Doporučuju taky je mám odsus napsala jsme email že chci ty virgin vlnité přírodně a nebyl problém.

panti  26.11.11 10:50
Vlnite vlasy

A nevite nekdo kde si ty vlasy zakoupit? Prirodni blond a vlnite na metodu micro ring??? A aby to nebyla darda :D

julietta  26.11.11 12:54
Vlnité vlasy
panti píše:
A nevite nekdo kde si ty vlasy zakoupit? Prirodni blond a vlnite na metodu micro ring??? A aby to nebyla darda :D

Ahoj já jsem koupila vlnité vlásky a nechala jsem si je předělat na metedu keratin..takže předělat na micro ring by určitě nebyl problém si myslím…snad ti to pomůže..paaá

Sáreček  01.01.15 12:49
Rovné vlasy... + článek nahoře. :)

Ahoj :) Mně je teda 13, takže prodlužování mi je asi k ničemu. Ale chci se zeptat - mám rovné vlasy ale strašně toužím po vlnitých a prostě se ve vlnitých cítím líp a i vypadám a říkají to i ostatní. Jenže to se stane tak jednou v roce, že přijede ségra a navlní mi je.. A tak se chci už konečně zeptat, jestli si můžu na rovné vlasy přidělat ty vlnité, že by se mi tím tak zvlnily. ALe bojím se, že to pak bude vypadat divně když budu mít rovno-vlnité?.. Máte s tmím někdo zkušenosti? nebo poradíte mi nějak prosím? Děkuji:)
A co se týče toho prvního dotazu, tak na vlnité to určitě jde ;) Jen si musíš vybrat zhruba stejně vlnité vlasy :P :)

katerinaspichalova
9 příspěvků 20.03.15 16:58

Jde to, kamarádka má nádherné lokny a prodloužené :)

Váš příspěvek