Depilace intimních míst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

britney  01.05.09 18:51
depilace intimnich mist

ahoj dámy, už mě přestává bavit holit si své intimní partie žiletkou. Po každém holení mi zůstávají nepříjemné pupínky a sem tam mi i bolestivě zaroste chloupek… tak bych se tohoto problému chtěla zbavit trvale. Problém, je že jsem studentka a na laserovou depilaci mi chybí finance. Můžete mi poradit jak jinak si depilovat intimní místa (pokud možno bezbolestně)?

Reakce:

šárinka  18.05.09 14:08
depilace intimních míst

ahoj Brit, já k depilaci používám depilační strojek. Bolestivý je to teda až až ale zato ti hladká kůže vydrží až 14 dní a to si myslím stojí za to :). Lepší než se každej den trápit s žiletkou.

kvko  21.08.09 23:49
edepilace

Britney Tvůj problém mám také! Depilátoru se bojím a i po jeho použití jsem jela na dovolenou jak s kopřivkou.Stále jsem věrná dámskému holítku,ale ne toho na jedno použití!!Ale až letos jsem našla přípravek,který mi opravdu pomáha!! Kůži příjemně schladí,sklidní a chloupky nezarůstají.Ráda bych napsala o jaký výrobek se jedná,ale nevím zda můžu. :-XX

Joey  22.08.09 10:06
Jednoznačně holit

Ahoj Brit, pokud máš strach ze zarůstajících chloupků, rozhodně je nejvýhodnější je oholit a ne „vytrhat“ epilátorem. Ale záleží přípravek od přípravku a strojek od strojku. Nevím jak ostatní, ale mě i mému okolí se osvědčil strojek s výměnnými břity Stella lady. Doporučuju ovšem nanést před oholením změkčovadlo (ve formě gelu apod.) Kůži jsem neměla podrážděnou, i když nejsem zrovna šikovná ;-)

Pajule  10.10.09 19:33
???

kvko: Můžu se, prosím, zeptat, jaký je to teda přípravek? Docela by mě to zajímalo ;-) Zda to tedy můžeš prozradit :-)

zuza  20.03.10 20:37

nejlepší na zarůstající chloupky je IPL depilace, dnes už to nestojí moc a výsledky jsou úžasné a hlavně trvalé, dělají to v dejvicích ve studiu G, čkalova ul. výborné zkušenosti a na zarůstající chloupky jediná obrana

nina111
1 příspěvek 02.05.11 16:14
Vtipné holítko

Ahoj, ted jsem narazila na celkem vtipnou stranku ohledne holeni:D

jarka.modra
26 příspěvků 13.06.16 10:26

Mne pomohlo od zarustani chloupku pena na holeni a nebo depilacni krem. :-) vsechno se ted da uz i objednat z internetu z nejake drogerky :-)

Makky81
2 příspěvky 05.07.16 15:00

Ahoj :-) nejlepší je samozřejmě brazilská depilace a to na jakoukoli část těla, intimní partie nevyjímaje. Chodím na kompletní brazilskou depilaci už asi 2 roky a docela jsem si na to zvykla… Je to pohodlnější a není to zas tak moc drahé, vzhledem k tomu, jak dlouho to vydrží… Slyšela jsem, že si to někteří lidé provádějí sami doma pomocí nahřátého, ale nikdy jsem to nezkoušela… Chodím na depilaci za kamarádkou do kosmetického salonu, kde si nechám udělat zároveň i nehty apod. :-). Myslím, že kdo jednou zkusí, tak už se nikdy nebude chtít vrátit k žiletkám…

Edit admin - odkaz

Váš příspěvek