Kruhy pod očima - příčina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

princessTess  11.05.09 09:45
Kruhy pod očima příčina

Zdravím, co všechno může být příčinou kruhů pod očima?? Dost mě kruhy pod očima trápí, nejdou mi ani moc zamaskovat. Přitom spím dostatečně - vždycky alespoň 7-8 hodin. Chybí mi nějaký vitamin? Který? Čím se dají dobře překrýt, aby aspoň nebyly vidět, když už je člověk má…?

Reakce:

L. D.  18.05.09 13:46
kruhy pod očima

a piješ dostatečně? někdy to může zapříčinit nedostatek tekutin…

Tamarka  11.06.09 10:45
rozjasňovač na kruhy pod očima

ahoj, zkus kvalitní rozjasňovač na kruhy pod očima. Mně to pomáhá.

Bábina
1450 příspěvků 27.11.10 16:03
Kruhy pod očima

Kruhy mohou být od špatného trávení,nemocných ledvin,nebo jater.Ale pokud nemáte žádné jiné potíže než ty kosmetické,tak to jen znamená že máte jemnou tenkou kůži a vnitřní žilky prosvítají.Pokud Vám oči neotékají a nedělají se „pytle“tak to potavdu napraví jen kosmetika,roz­jasnovač,oční krém od Vichy,nebo světlejší make up pod očima.Jen kruhy nejsou nemoc.

Majka35  24.01.11 22:16
Kruhy pod očima

Příčinou není jen únava a nedostatek spánku, ajk se většinou traduje, ale hlavně dědičná dispozice a tenká pokožka, kterou prosvítají cévy

svatý dyndy  07.02.12 17:38
kruhy pod očima

uvařte si horkou vodu a do ní dejte na chviličku louhovat bilinkový pytlíkový čaj potom ha vytáhněte zbavteho vody ale n všechny jen tak aba byl vlhný a přiložte na oči. Nechte na nich aspon 10 minut kruhy by měli zmizet mě osobně to pomáhá a když nevíjde toto kupte si čerstvou salátovou okurku a nechte ji na očích zhruba 15 min. přeji hodně úspěchu :D

Váš příspěvek