Nejlepší krém proti vráskám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Líba  09.05.09 06:29
nejucinejsi krem proti vraskam

ahoj devcata, asi je u me nacase zacit bojovat s vraskama, muzete mi nektera z vas poradit ktery krem je proti vraskam nejucinejsi? Asi bude lepsi si priplatit ze? Co vsechno delate v boji proti vraskam vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

aniferka  27.05.09 05:51
boj proti vráskám

já si zakládám na tom, aby byla moje pleť pořádně hydratovaná. Piju hodně tekutin a používám hydratační krémy.

kamila  11.06.09 22:39
krém proti vráskám

Líbo, já používám výhradně kosmetiku Lancome. Naprosto vyhovuje mojí pleti. Ale asi bys měla sama ozkoušet, co ti sedí :)

Lenka  20.08.09 23:52
Krém proti vráskám

Já na vrásky netrpím, jen mám mimické vějířky pod očima a na ty mi výborně pomáhá tenhle korektor Esteé Lauder korektor proti vráskám. I když je drahý, vydržel mi při každodenním večerním používání půl roku a pořád ještě není prázdný. Dávám jen trošku přímo cíleně na vrásky.

Dana  20.02.10 10:14
krem na vrasky

Ahoj, u me se osvedcily kremy s kyselinou hyaluronovou, opravdu pomahaji, ale chce to pouzivat pravidelne. Vyborny je Derma Genesis od Lorealu denni a nocni, ale ze stejne rady DG na stazeni poru dela na obliceji zmolky, to asi kvuli prisade, ktera ma oblicej zmatnovat. Takze ten nedoporucuji, jsou to zbytecne vyhozene ctyri stovky.

Petronela45634  21.07.10 15:47
prirodna kozmetika

Ahoooj.
ked sa pytas na ucinny krem proti vraskam, odporucam TI jednoznacne 6 minutovy krem od ETANI. Je vyrobeny z prirodnych latok a funguje vyborne. Vlastne vsetky ich vyrobky su skvele. Prvykrat som to skusila v zime minuleho roku a odvtedy som jej verna. Nieje draha, je ucinna a prirodna. A ten 6minutovy krem ti vyhladi vrasky fakt do 6 minut. Skoda je, ze efekt trva len tak 8 hodin. Ale ked ides vecer medzi ludi, alebo na stretunie zo skoly po 20 rokoch, tak sa hodi :-)

Bohumilka  08.08.10 21:58
krém na vrasky

Milá Líbo já používám už hodně let vitaminový krém od firmy Rugard, který koupíš v jakékoliv lékárně, stojí kolem 160Kč.

Bronice
22 příspěvků 17.08.10 08:42
Ruská

tradiční kosmetika zahrnuje i krém s názvem spermacetový, dá se sehnat v menších obchodech, ne v zahraničních značkových, je to skromný soicalistický výrobek s perfektním, dlouhodobým účinkem, dál je vynikající mádlo s březovým dehtem, vyrábí ho Něvská kosmetika v Pitěru, totéž, obyčejný výrobek, skvělá kvalita a vliv na pleť celého těla.

Michaela16
30 příspěvků 19.08.10 14:01

Co na to náš milý doktor House? Nemyslíte si, že vrásky - pokud to nejsou vyloženě brázdy - dělají ženu přitažlivější?

Dr.House
622 příspěvků 19.08.10 14:27

jasně, milá Míšo…
pokud ty vrásky nejsou dírky do kasičky tak proč ne…
tyhle věci jdou mimo mě - s krémem vám fakt neporadím. Takže pokud máte vrásky ste přitažlivější a určitě stará…takže vlastně už nejste přitažlivější…milá Míšo…:-P

Michaela16
30 příspěvků 19.08.10 14:31

Já mám vrásek plno, stará nejsem a pro muže jsem rozhodně přitažlivější, než před nějakými 20ti lety. Co Vy, máte vrásky? Jestli ano, Vy je neřešíte?

Dr.House
622 příspěvků 19.08.10 14:35

tyjo…to zavání sebedůvěrou…podle fotky bych vás tipl na sexy bombu pro čaroděje…Harry Poter by zvás nemohl…

vrásky neřešim, k čemu.....:-P

Michaela16
30 příspěvků 19.08.10 14:45

To je fotka z mládí, teď vypadám o trochu lépe. Ale k tématu - přece i muži by o sebe měli pečovat a dbát na to, aby ve čtyřiceti nevypadali jak 20 let ‚po přechodu‘

Dr.House
622 příspěvků 19.08.10 14:49

jasně…tak at si pánové, kterým na tom záleží koupí tu hlínu který řikáte make-up a plácaj si to na obličej…
mě je to celkem fuk at si každej dělá co chce…

náký vrásky mi nepříjdou životu ohrožující…ale ty vaše čáry máry co sem píšete jsou fakt kouzelný…Harry Poter by z vás vážně nemohl…byla byste pro něj Bombou v životě…ppáni­..fotka z mládí..dneska vypadáte jak?? jako Kraken?

Michaela16
30 příspěvků 19.08.10 14:54

To ne, do Krakena mám ještě co dohánět. Ale asi jsem se dotkla Vašeho ega, ne? Nebudu prudit, abych zase neměla problémy se do diskuze vůbec přihlásit.

Dr.House
622 příspěvků 19.08.10 15:41

nee..to nedotkla…mý ego má už velkou obranyschopnos­t..něco jako actimel…

budte v klidu…miluju rejpání…a provokace :-)

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 12:21
Krém na vrásky

Teď vedete kosmetický salon?Zírám.Podle mé zkušenosti,nej­hlubší vrásky jsou ty od smíchu,a za ty se podle mně nikdo nemusí stydět.A nebojte,ty krásné tvářičky z modních časopisů ve skutečnosti jsou upravené na počítači.A každý tip kůže chce něco jného,tak jak tady od boku nastřílet nejlepší krémy.Dobrý pitný režim,zdravá výživa,pohoda a dobré zdraví jsou ty nejlepší prostředky proti vráskám.A Vrásky od smíchu schováte tím,že se budete smát.

Bábina
1450 příspěvků 04.10.10 09:47
Krém proti vráskám?

Pro nick Poul.koukám že tento přípravek je úplný všelék.Doporučujete ho všude a na všechno,neplatí Vás za to.?

this is not lupus
66 příspěvků 18.01.11 23:43
vrasky?

nejlepsi kremy vubec jsou od Chanel, a pokud si chcete priplatit tak jeste lepsi je LaPrairie,a pokud si nechcete priplatit nebo nemuzete tak nejlepsi je modra Indulona,verte nebo ne pri dlouhodobem pouzivani dela zazraky,a pro ty mladsi je to i skvela prevence.

Maruška001  04.10.11 12:27
kombinuju krémy a tablety

Ahoj všem, já vypiju klidně 4 litry vody a snažim se dost spát. To se mi zdá nejdůležitější. Jinak používám protivráskové sérum Imedeen, po třicítce jsem ho doplnila tabletami stejné značky.

KarlaDvorakova
7 příspěvků 06.10.11 15:04

Důležité je hodně zavodňovat aspoň 2 l čisté vody denně, nekouřit, jíst hodně ovoce a zeleniny. Z přípravků používám od Babarie krém na oči s aloe vera a krém proti vráskám s hadím jedem

zanyka1
5 příspěvků 23.12.11 13:02
krémy

Ahoj, já jsem také zvolila variantu si připlatit…začala jsem používat kosmetiku Eminence … mohla jsem si vybrat přesně podle typu mé pokožky…a už je to vpohodě…není zrovna nejlevnější…ale mě to za to stojí :)

ELFI8  06.01.12 16:25
krémy

A vidíte dámy a slečny.Mě je téměř 60let.Už dlouhou řádku let používám obyčejnou NIVEU a obličej mám jak ,,jezulátko prdýlku,,.Je dost žen,které zajímá co používám za každodenní krém.Ono hodně záleží na pleti.Někomu prostě nepomůže vůbec nic :P

Ivulenka  20.01.12 08:31
krém

Ahoj, já používám delší doby krémy od Bodyfarm. Původně jsem byla nedůvěřivá, neznala jsem tu značku, navíc lze u nás sehnat jen na internetu, ale vyzkoušela jsem a jiné krémy nepoužívám. Kromě toho mají řadu dalších výrobků. Je to přírodní kosmetika, takže žádné chemie!

Míla.kunc  01.11.12 12:53
hadí jed

Zdravím, já jsem věrná séru s hadím jedem od Dietesthetic. Překvapili mě jeho opravdu viditelné účinky. Navíc mám pleť dost citlivou a tento krém mi perfektně sedí.

Palečková T.  21.02.14 12:37
krém proti vráskám

Jen, aby to nedopadlo, jako zelená káva na zhubnutí. Podvod za vysokou cenu. Něco podobného jako šmejdi. :mavam: T. P.

Marťa45
1 příspěvek 26.02.14 09:03
Zakrýt vrásky

Ahoj, já ať už jsem vyzkoušela jakýkoliv krém proti vráskám, tak hádejte. Vrásky zůstaly. Ale mažu se denně, nevzdávám se. Krémy střídám, ale teď mi někdo doporučil indulonu. Vyzkouším :mrgreen: Jedine co mi na chvilku pomůže je tenhle gel http://www.youtube.com/watch?… efekt trvá třeba i celý večer, když někam jdu a chci vypadat k světu. Namažu a vrásky jsou do minutky pryč. Mažu ho i na makeup. Pleť se vypne a vrásky jsou pryč, ale bohužel, jen co se umyju jsou zase na svém místě…

Palečková T.  26.02.14 09:57
vrásky bez drahých krémů

Nejlepší je modrá indulona po každém umytí. Není potřeba mazat drahými krémy a kdoví, jaké to má účinky i třeba žádné.

Micky_mouse  29.09.14 11:21

Ahoj, já teda osobně žádnou zkušenost s vráskama zatím nemám. :D Ale mamince jsem k narozeninám kupovala baobabový olej od Maxivitalisu. Taky si pořád stěžovala na vrásky a žádné krémy, které si kupovala ji nepomáhaly. Vyzkoušela jsem koupit tento podle recenzí na internetu a maminka je velmi spokojená. Moc si ho chválí zejména proto, že není nějak smradlavý, ale pěkně voní. A samozřejmě také pomáhá na ty vrásky. :D

Kača99956  17.02.15 11:09

Jsem spokojená taktéž s baobabovým olejem, nemyslím si ale že by vrásek úplně zbavil já ho zatím užívám jako prevenci. Vrásky větší jsem ještě neměla.

Olga4  30.04.15 19:07

Taky používám baobabový olej na vrásky. Je to docela dobré a při delším užívání opravdu vidím výsledek. Vyplatilo se to :)

DenisaDe  05.06.15 13:43
vrásky

Nemáte někdo zkušenost s 3D liftingovými nitěmi? Je to prý nějaká novinka…jak dlouho to vydrží? a jak je bolestivá aplikace pod kůži? Díky

Treina  15.06.15 14:25
vrásky :(

Ahoj, začali se mi dělat vrásky kolem očí a trošku na čele, tak bych stím ráda začla bojovat už v zárodku, třeba nějakým nočním krémem nebo tak nečím. Znátě někdo něco, co zabírá :-)

petralka  16.06.15 03:06
vrásky...

Já používám přírodní kosmetiku, mám noční krém a masky a myslím, že výsledky jsou dost dobré :)

Treina  16.06.15 04:04

Můžu se zeptat jakou používáte značku? jsem z toho výběru krapet zmatená a nevím, po čem šáhnout…

Piskleeeee  19.06.15 15:57
nitě

Já jsem to nedávno četla článek o tom http://zena-in.cz/…ke-chirurgie nikdy předtím jsem o tom neslyšela

DenisaDe  26.06.15 12:46

To je ono, co jsem se ptala. Článek je zajímavý, hlavně některé fotky jsou dobré, jak lidi omládli.

Piskleeeee  06.07.15 12:22

Spíš by mě zajímalo jak je to třeba s cenou, a jestli je to třeba lepší než botox a kyselina hyaluronová. Ted je toho na trhu tolik, že šl´člověk vůbec neví :-D :-D

petralka  28.07.15 01:44
vrásky

Je to kosmetika minus 417, mají docela velkou nabídku, tak se když tak podívejte na nuspring.cz, tam určitě něco vyberete ;-)

Treina  28.07.15 08:01
vrásky

Super, děkuji moc za tip. Určitě si tam něco vyberu, už bych to neměla nechávat jen tak…

Finkaa1  28.10.15 19:02

Já si kupuji péči o pleť na parfums, mají velký výběr značek i dražších kvalitních.

goman  25.11.15 11:25
šmejdi?

A co přípravek Garsin, který prodávají v lékárnách a obsahující stejné hlavní složky jako ten od tzv. šmejdů?

matej.mark
5 příspěvků 14.12.15 15:05

Mamce kupuju vzdycky na vanoce nejake kremy od vichy na vrasky, co mi poradi nekdo z okoli, treba teta ci tak.

Naďa43  20.01.16 11:58

Já už asi 3 měsíce používám krémy s peptidy od Tiomi a fakt to pomáhá. Akorát peněženka se trochu prohla :)

liftana  10.02.16 19:20

Žehličku? a nějaký krémy používáte? já jsem se ted ošidila drahým krémem, nesedl mi a skončil v šuplíku. :(

puclik88
26 příspěvků 26.04.16 11:17

Moje mamka pouziva celou radu od kosmetiky pevonia na vrasky a je moc spokojena, vsimla jsem si ze je ma mene hluboke asi po prvnim mesici pouzivani :)

Martulinn  20.07.16 20:55

Používám kvalitní kosmetiku priody, která je přírodní. Mám citlivou pleť a každá kosmetika mi nevyhovuje.

Mííšalka  29.07.16 11:23

Citlivou pleť mám od mala. A sehnat kosmetiku je problém, ta priody je opravdu kvalitní a hlavně přírodní? Bez parabenů a podobných věcí?

Martulinn  30.07.16 22:09

Ano je přírodní nadupané extrakty bylin a fakt působí. Já jsem taky citlivka a nedělá mi problém.

Mííšalka  01.08.16 06:22

No citlivá pleť je bohužel docela starost. Musím pořád dávat pozor a nenamazat se jen tak něčím.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek