Bosu cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jessica  10.05.09 11:42
bosu cvičení

ahojky, znáte bosu? co o něm víte? u nás v centru pohybu ho teď nově zavedli. jak se bosu cvičí? jaké svaly si u toho nejlépe procvičím? je to nějak omezeno věkem, nebo můžou bosu cvičit všichni?? diskutujme o bosu a všem s tím spojeném.

Reakce:

elsa  30.05.09 22:27
bosu míč

ahoj jess, bosu znám, dokonce jsem ho i vyzkoušela a chtěla bych si bosu míč pořídit na doma. Nemáte někdo ponětí o tom, kde se dá sehnat a jak se pohybujou ceny?

UhelnaSloj  12.09.09 14:02
Bosu je fajn

Všechny zdravím.
Bosu nádherně procvičí celé tělo - nohy, břišní svaly i paže (když jej obrátíme, dají se na něm provádět kliky a podobně). Věkem bosu určitě omezeno není, akorát je třeba se asi šetřit v případě problémů s vazy, šlachami, určitě se necvičí po zlomeninách a podobně… V této situaci je nejlepší konzultace s lékařem. Hlavně nás cvičení musí bavit a naplňovat, aby splnilo svůj účel! :)
Já s bosu teprve začnu zhruba za dva týdny v hodinách TV na vysoké škole, kde je jako jeden z možných sportů na výběr. Až budu mít po první hodině, napíšu, jaký mám ze cvičení na tomto půlbalónku dojem. :) Doufám, že po zimním semestru dostane má fasáda lepší tvar (budu kombinovat ještě posilovnu). Nejsem sice nijak plná, spíš možná naopak, ale vždycky je co zlepšovat… ;)

Petra  28.10.09 21:43
Bosu ke koupi

Ahoj, Cvičení BOSU jsem si také oblíbila, nejdříve mi ho doporučil rehabiliťák, pak jsem na něj chodila půl roku do klubu, no a na konec jsem si ho pořídila a cvičím doma.

Simi  22.11.09 09:11
BOSU je jednička!

Ahojky holky. Pořád jsem nemohla najít sport, který by mě tak bavil, že se budu na cvičení vyloženě těšit - a teď ho mám. Na bosu chodím asi tak půl roku a opravdu funguje. Krásně se mi vyrýsovaly svaly na rukou, mám lepší koordinaci a přestože mám nějaké to kilo navíc, tak ty „špeky“ jsou zpevněné :-D Potřebovala jsem zhubnout a bosu mi pomohlo, spolu se zdravou stravou jsem za půl roku shodila asi 13 kilo a zpevnila si celé tělo ;-)

Bábina
1450 příspěvků 22.02.11 09:54
bosu

Musím se přiznat,že toto neznám a moc by mně to zajímalo.Je nějaké zdravotní omezení,co to vlastně je?Dá se cvičit i doma?Jaký je to míč?Mormální gynball?nebo něco jiného.Můžete mi to někdo polopatycky objasnit?Moc mně to zaujalo,hlavně to,že to doporučil rehabilitační lékař. :-)

Bábina
1450 příspěvků 06.03.11 10:32
Bosu cvičení

Prosím,může mi někdo ve zkratce přiblížit o jaké cvičení se jedná?A jsou tam nějaká zdravotní omezení?Je to jako nornální cvičení na gim.míčích?Moc mně to zajímá.Díky.

Jarda21  30.06.15 17:40
Bosu

Ne, při Bosu se nepoužívá míč ale takováhle balanční podložka
Je to v podstatě taková polokoule. :D

sara.vej23  01.07.15 06:02
Bosu

Jarda má pravdu - je to taková „polokoule“ na které cvičíš. je to super. Chodím na hodiny jedné lektorky v brně a je to boží a mám ho i doma.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu