Cvičení pilates

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bublina  11.05.09 16:26
Cvičení pilates

Ahoj děcka, pojďte debatovat o pilates. Já tomu úplně propadla. Cvičit pilates chodím pravidelně, mám skvělou lektorku a moc mě to baví. Jak jste se k pilates dostali? já přes kamarádku. Pořád do mě hučela, ať jdu aspoň jednou s ní. a dobře jsem udělala, teď chodím častějš než ona :D

Reakce:

Kačule  30.05.09 04:29
pilates je dřina

hodně jsem se natrápila, než jsem tomu přišla na chuť…nekoupit si na začátku permanentku na 15 vstupů (byla v akci :)), tak už na pilates dávno nechodim :D

Ajdalenka  21.04.10 16:43

Ahoj
poučte mě trochu o pilates??V čem to spočívá,jak často chodíte a tak?
Já jsem se snažila cvičit chvíli(doma podle dvd),ale nebylo to přesně to pravé ořechové :-( ..

Charmingirl  19.09.10 23:28

Dobrý večer, podle DVD prosím doma necvičte. Většina těch výukových programů je k ničemu pokud již nemáte minimálně 20 lekcí s lektorem. Pokud nevíte v čem přesně spočívá pilates (jak správně dýchat), měl by Vám to vysvětlit instruktor. Zkuste vyhledat lekce které nejsou masové cca 10 a více lidí na jedné hodině. Pokud je na hodině do 10 lidí, lektorka by měla mít na včechny během cvičení čas a pokusit se každého naučit správný styl aby jste si sama nezničila záda a byla jste spokojená s výsledky, které cvičení Pilates nabízí. Pokud jste z Prahy zkuste navštívit lekce na Praze 6. Lektorka do cvičení přidává i cviky z rehabilitace. a je velmi individuální ke každému jednotlivci. Mohu vřele doporučit. :-D

Kačka 8888  07.08.16 15:23

Já jsem jednu diskuzi o pilates četla zde:
Nějakou diskuzi už jsem o pilates četla na jiných stránkách (***). Je to opravdu tak účinné?

Edit admin - odkaz

Jannetta  10.08.16 08:51

Ano je to ucinne :)

Jannetta  10.08.16 08:52

Ano :)

Magi81
9 příspěvků 06.12.16 11:04

Na pilátesu jsem párkrát byla, ale nikdy jsem nedokázala například zatnout vnitřní břišní svaly, nikdy jsem nechápala, co se po mně chce. Ale to je asi tím pravidelným cvičnením, že člověk získá cit i pro tyto svalstva. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu