Jóga - cviky na večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

míša  02.05.09 01:09
Jóga cviky večer

ahojky, poradíte mi nějaké jogínské cviky? Chci si večer pár cviků z jógy zacvičit. Jak často jógu cvičíte? Jak dlouho? teď mám namysli co vy a jóga celkově i jednotlivá cvičení…

Reakce:

Danka V.  02.06.09 19:31
Jóga cviky

Já dělám každé ráno i večer „pozdrav slunci“

Luci  04.02.10 17:28
Rada pro vás!

Ahoj Míšo já cvičím jogu ,každý den půl hodinky večer.Joga mě uvolní a já se cítím lépe a mladší.:D .....Sestava Pozdrav Slunci je celkem dobrá cvičím ji taky ,když mám chvíli čas a chut ,přesto opravdové cviky jogy jsou lepší.Doporučuji ti zajít do knihovny nebo do knihkupectví a koupit si knížku ,ale stejně je nejlepší si zajít na náký kurz jako jsem to udělala já.Přeji ti at tě joga baví a cvičíš ji každý den. :-)

Asketka
19 příspěvků 10.12.10 22:50
Ahoj

To je hezký a konstruktivní zájem, to ti chválím. Jógu svičím denně, mám ráda různé protahovací pozice. Pozdrav slunci je dobrý, hlavně pro někoho, kdo s jófou začíná. Spousta věcí se popsat nedá, je potřeba k tomu mít obrázky.
Z cviků mám nejradši kobru, želvu a rybu, to jsou takové klasické ásany, určitě je najdeš v knížce. Večer je jóga super, zklidní to, protáhne a báječně se po ní spí.
Vyhovuje mi taky cíl jógy - cvičíš proto, abys tělo zdokonalila, nikoli proto, abys uspěla nebi někoho předhonila. To je moc dobrý přístup ke sportu.

Váš příspěvek